Portwijn
Producten filteren
–
Cockburns 10 jaar oud Tawny Port
Een geweldige metgezel voor elke gelegenheid - met tonen van honing, karamel, vanille en gedroogd fruit. Nu kopen!
€ 30,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 41,32/Liter)
Nieuw
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist
Twee jaar op hout gerijpte vintage port uit 2024, verpakt in een elegante houten kist. Verzeker uzelf van deze vruchtige genieting.
€ 82,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 110,65/Liter)
Nieuw
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (12x 375ml)
Verzeker uzelf van 12 flessen à 375 ml van deze bijzondere jaargang port, verpakt in een decoratieve houten kist.
€ 440,99
Inhoud: 4.5 Liter (€ 98,00/Liter)
Cockburns Fine Ruby Port
Levendige en intense tonen van rode vruchten wachten op u. Verwen uzelf met deze delicate portwijn bij het dessert.
€ 13,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 18,65/Liter)
Cockburns Porto Branco Fine White Port
Ervaar de frisheid van witte port met tonic, ijs en een beetje citroen of munt. Bestel en mix heerlijke drankjes.
€ 13,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 18,65/Liter)
Cockburns 20 jaar oud Tawny Port
Na twee decennia van rijping verrast deze port met finesse, soepelheid en karakter. Voeg hem direct toe aan je winkelwagentje!
€ 49,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 66,65/Liter)
Cockburns Late Bottled Vintage 2019
Deze jaargangaflevering rijpte vier tot zes jaar in eiken vaten en straalt een bijzondere magie uit. Absoluut proberen!
€ 21,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 29,32/Liter)
Cockburn's Fine White Heights Port
Ervaar de veelzijdigheid van Cockburns White Heights: puur of in een cocktail een genot. Ontdek het nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 31,99/Liter)
Cockburns Tawny Eyes
Met de topkwaliteit uit oude vaten nodigt deze Tawny ook uit tot mixen en experimenteren. Pak het en probeer het!
€ 23,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 31,99/Liter)
Cockburns Ruby Soho
Verleent een fruitige smaak en een kruidige afdronk – perfect voor longdrinks en hoogwaardige cocktails. Bestellen & genieten.
€ 23,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 31,99/Liter)
Nieuw
Cockburn's 2024 Vintage Port Classic Declaration (6x 750 ml)
Ontdek het indrukwekkende rijpingpotentieel van deze zeldzame Classic Declaration Vintage Port. Verzeker u nu van het 6-pack!
€ 392,99
Inhoud: 4.5 Liter (€ 87,33/Liter)
Cockburns Special Reserve Port
Vol van smaak en met een fluweelachtige textuur toont deze portwijn zijn exclusieve karakter. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 16,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 22,65/Liter)
Cockburns Fine Tawny Port
Geniet van de fluweelachtige Tawny Port met de smaak van rijpe vruchten en verschillende noten. Grijp snel je kans!
€ 13,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 18,65/Liter)
Porto Cruz Tawny
Heerlijke Tawny Portwijn met een volmondige smaak en prachtige aroma's. Bestel nu en geniet in alle rust.
€ 14,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 19,99/Liter)
Porto Cruz Ruby
Geniet van de fruitige smaak van Portugal met deze Ruby Port. Voeg meteen een fles toe aan je winkelwagentje.
€ 14,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 19,99/Liter)
Porto Cruz LBV Late Bottled Vintage 2003 Gran Cruz
Alleen de beste jaargangen komen in een vintage-afvulling. Ontdek en geniet van deze prachtige portwijn uit 2003.
€ 24,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 33,32/Liter)
Dalva White Porto (klare Flasche)
Fruitige port met goudgele kleur – ideaal op ijs of met tonic als longdrink, geserveerd bij 10–12 °C. Probeer het meteen!
€ 14,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 19,99/Liter)
Nieuw
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (3 liter)
Geniet van deze edele Vintage Port uit de zeldzame 3-literfles. Verzeker uzelf van dit bijzondere verzamelobject hier.
€ 340,99
Inhoud: 3 Liter (€ 113,66/Liter)
Nieuw
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (2,25 liter)
Voor het extra lange genot – bestel nu deze Vintage Port uit 2024 in de grote fles van 2,25 liter.
€ 247,99
Inhoud: 2.25 Liter (€ 110,22/Liter)
Porto Cruz 10 jaar oud Tawny Port Gran Cruz
De delicate Tawny Portwijn rijpte in zorgvuldig geselecteerde eiken vaten en fascineert met zijn fruitige smaak. Koop nu.
€ 20,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 27,99/Liter)
Taylors Select Reserve Port (19% Vol.)
Taylor’s Select is uw perfecte metgezel bij kaas, rijpe vruchten en chocolade desserts. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 15,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 21,32/Liter)
Taylors Chip Dry Port
Gekoeld als aperitief, of met tonic is deze Taylor's Chip Dry een ideale zomerdrank! Probeer het snel!
€ 21,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 29,32/Liter)
Nieuw
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (1,5 liter)
Ontdek de intense fruitaroma’s van deze uitstekende Vintage Port in een 1,5-liter magnum. Grijp nu uw kans.
€ 139,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 93,33/Liter)
Taylors 20 jaar oud Tawny Port
20 lange jaren rijpte deze portwijn in eiken vaten. Verrijk nu uw volgende genietavond met deze fijne drank.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)