Cask Strength Collection
De Cask Strength Collection is het premiumsegment van de onafhankelijke bottelaar van Scotch Whisky Signatory Vintage. De bottelaar is gevestigd in het Hoogland-dorp Pitlochry. Hier komen de whisky's in krachtige cask strength, zonder verdunning met water, zonder kleurstoffen en zonder koudefiltratie in de elegante decanterflessen. Premium whisky tegen eerlijke prijzen: daarvoor staat Signatory Vintage.
Producten filteren
–
Nieuw
Glen Ord 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de intense sherrytonen van deze 16 jaar oude Glen Ord op vatsterkte, afkomstig uit een 1st Fill Butt. Nu proeven.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Nieuw
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead Finish #202 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van de onverdunde vatsterkte van 55,7% vol. en de fruitige smaak uit de Madeira-narijping. Bestel nu.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
Longmorn 2012/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #910 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitige tonen uit het 1st Fill Bourbon vat, in natuurlijke vatsterkte. Grijp deze unieke kans!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2009/2026 - 16 jaar oud Bourbon Hogshead #321170 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intensieve turfrook en vanille na 16 jaar rijping op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek zoete PX-sherrytonen na 16 jaar rijping en natuurlijke afvulling. Bestel en geniet in vatssterkte.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
Glenlivet 2006/2026 - 19 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #900820 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de complexe aromatiek van deze 19 jaar gerijpte whisky uit een first fill Oloroso vaten van Signatory. Een bijzondere rariteit voor kenners.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Glen Elgin 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Amarone Hogshead Finish #11 Cask Strength Collection (Signatory)
Verfijnde narijping in een Amarone rodewijnvat en onvervalste afvulling met 53,5% vol. in natuurlijke kleur. Niet missen.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
North British 1991/2026 - 34 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #262086 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek een uitzonderlijke smaak na 34 jaar rijping in Oloroso-vaten. Verzeker uzelf nu van deze zeldzame Signatory single cask.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Nieuw
Inchgower 2011/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #101 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitaroma’s uit het zeldzame 1st Fill Marsala-vat. Proef deze bijzondere Signatory single cask nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #212 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de edele fruittonen van deze 30 jaar oude Glenburgie uit een 1e vulling Amontillado-vat. Een bijzonder smaakervaring voor kenners.
€ 307,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 439,99/Liter)
Knockando 2010/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #8 Cask Strength Collection (Signatory)
Met hartverwarmende fruitige aroma's uit de naveroudering in het eerstgevulde Oloroso sherryvat. Direct in de winkelwagentje leggen.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
De intense eenmalige vatafvulling fascineert met zijn hoge leeftijd en natuurlijke karakter. Dat mag je jezelf wel eens gunnen.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Nieuw
Glenlossie 1992/2026 - 33 jaar oud Hogshead #3458 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek 33 jaar Glenlossie-perfectie in deze zeldzame Symingtons Choice uitgave. Bestel nu uw exclusieve fles!
€ 347,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 497,13/Liter)
Aberfeldy 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van volle sherryaroma's in cask strength uit de 1st Fill Oloroso Butt. Verzeker uzelf van deze Signatory-highlight!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Aberlour 2012/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van volle sherry-intensiteit na 14 jaar in het First Fill Oloroso vat. Zorg dat u de cask strength nu bemachtigt!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Ardlair 2011/2026 - 15 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #900036 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de ongegeturfde eenmalige vatafvulling uit de Ardmore distilleerderij in spectaculaire vatsterkte. Slechts enkele flessen!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glendullan 2009/2025 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #10 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek het intense sherry-karakter van Glendullan Single Malt, 15 jaar oud en in beperkte oplage! Geniet van een uitzonderlijke smaakervaring!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Cardhu 2016/2026 - 10 jaar oud Refill Hogshead #1132 Cask Strength Collection (Signatory)
10 jaar rijping en 58,4% vol. onverdunde vattingsterkte uit één vat met slechts 318 flessen – dit mag u niet missen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
– 16,00%
Glen Spey 2007/2025 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
Glen Spey 17 jaar – Fijn rokerige lichtvoetige whisky met nootachtige diepgang en Oloroso-kracht. Bestel nu!
€ 104,99
€ 88,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Jura 2014/2026 - 12 jaar oud Bourbon Barrel #700377 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intens zoutkaramel in deze Signatory single cask botteling op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #105 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intensieve rijping van 30 jaar met een 1e vul Oloroso Sherry finish. Verzeker uzelf nu van deze zeldzame Symington’s Choice.
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Glen Grant 1966/2016 - 50 jaar oud Single Sherry Hogshead No. 884 Cask Strength Collection (Signatory)
Na maar liefst 50 jaar in een enkel sherryvat zijn de aroma's van de whisky prachtig intens, fruitig en complex. Bestel snel!
€ 6.093,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.705,70/Liter)
Balmenach 2008/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense sherry-aroma’s door 17 jaar rijping in het First Fill Butt op cask strength. Bestel deze zeldzaamheid nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Inchgower 2011/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #104 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de hoogstaande smaak van 1st Fill Marsala-rijping! Zorg dat u deze unieke Inchgower bemachtigt voordat hij uitverkocht is.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)