Rokerige & kruidige whisky
Ontdek hier Whiskys, die zich onderscheiden door een combinatie van diep rokerig aroma, dat doet denken aan kampvuren of tabaksrook, en pittige kruidige tonen zoals peper, chili en gember. Het rokerige karakter wordt meestal bereikt door het gebruik van geturfde gerst en brengt een markante, aardse diepte met zich mee, terwijl de specerijen een levendige gelaagdheid toevoegen. Deze Whiskys zullen zowel rokerige liefhebbers als fans van kruidige aroma's bekoren.
Producten filteren
–
Isle of Raasay 7 jaar oud Peated Single Rye Cask #18/839 Na Sia Single Cask Series
Na 7 jaar rijping in een roggevaten toont deze whisky met 57,3% vol. krachtige rook en kruidige smaak. Een aanrader om te proeven.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Islay 2009/2026 - 16 jaar oud Oloroso Cask Finish #11850417 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek intense sherrytonen, ontstaan door rijping in het kleine Octave-vat. Bestel nu deze 16-jarige Islay-whisky.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
whic Terra Primalis #2 - African Whisky
Nieuwsgierige avonturiers kunnen zich verheugen op unieke en onvergetelijke genietmomenten. Ontdek whisky uit Afrika.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Ondjaba Bourbon & 'Sherry-Style' Finish
Rodewijn- en bourbonvaten, alsook sherryvaten, geven deze Namibische whisky donker fruit en kruidigheid. Ontdek hem nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ondjaba Signature Edition No. 2
De whisky met unieke receptuur rijpt onder de Namibische zon in rodewijn-, likeur- en brandy vaten. Mis deze zeker niet.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Callington Mill Quagmire
Zachte kruidigheid, krachtige 46% vol. en de natuurlijke kleur van de vatreifing – ontdek rokerige whisky uit Australië.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg in het glas van dappere vrijwilligers. Durf jij het aan!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Smokehead Sherry Cask Blast
Een uitstekende combinatie van vuurplaats-rook en fruitige rozijnenaroma's is u hier zeker. Nu kopen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ledaig 2009/2026 - 16 jaar oud Quinta Dos Frades Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Geniet van maritieme turfrook met een verfijnde rodewijnvat-finish. Ontdek deze 16-jarige Ledaig nu op cask strength.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
St. Kilian Bud Spencer The Legend Peated
Een hommage aan de man met flink wat pit. Laat u direct meeslepen door deze krachtige en rokerige whisky.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Nieuw
Stonewood 2022 - 3 jaar oud Smokey Monk
Ontdek de karakteristieke beukenrook van de oudste whisky-stokerij van Duitsland. Proef deze Beierse single malt!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Benromach 10 jaar oud Single Malt
Heerlijke fruitige tonen uit 10 jaar rijping, lichte rook en aangename 43% Vol. Haal nu de smaak in huis!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Ben Nevis 2019/2026 - 7 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #75 (Signatory)
Hoge kwaliteit Highland Single Malt met intense turfrook en fruitige sherry-kruiden. Zorg dat u nu uw fles bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ben Nevis 2019/2025 - 6 jaar oud 1st fill Bourbon & 2nd fill Sherry Butt Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar de samensmelting van krachtige rook en sherry-kruiden in deze zeldzame Small Batch-afvulling. Bestel nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Ardmillan 12 jaar oud Smoke Over the Craig 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finnish #32179 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van intense sherryzoetheid en rook uit dit 12-jarige Oloroso-eenmalige vat. Beveilig nu een van de 213 flessen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Isle of Raasay Oak Species Maturation Series Tasting set (4x50 ml)
Raasay Eiken Serie – 4-voudig gerijpt in Virgin Oak: Elke proef uit een andere eiken soort. Vergelijken. Proeven. Verwonderen. Direct bestellen!
€ 35,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 179,95/Liter)
Octomore 16.1 - 2025 - 5 jaar oud The Impossible Equation
Intensieve rook ontmoet exclusief genot. Beperkte Octomore van Islay. Ervaar een bijzondere smaakervaring! Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 159,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 228,56/Liter)
Benromach 2014/2024 - 9 jaar oud Contrasts: Peat Smoke Bourbon Cask
Voor iedereen die van sterke rokerigheid houdt: Met 57ppm fenolgehalte in het mout is hij duidelijk intenser dan andere Benromach-whiskys.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
– 25,00%
Woven Hemispheres Blended World Whisky
Een blend uit twee werelden: Single Grain uit Edinburgh ontmoet rokerige Single Malt uit Nieuw-Zeeland. Pak het en geniet.
€ 58,99
€ 44,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 54,99
– 10,00%
Ondjaba Fortified Chenin Cask Sherry Style Finish
De kruidige rook komt van het turf uit Namibië - olifantenmest. Ontdek nu deze spannende en lekkere botteling!
€ 84,99
€ 76,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99
Tomintoul Peated
De rokerige Tomintoul overtuigt met een uitgebalanceerde smaak en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Nu inslaan.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Ardbeg Spectacular
De combinatie van port- en bourbonvaten geeft deze gelimiteerde editie veelzijdige aroma's. Een must voor verzamelaars.
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Highland Park 12 jaar oud Spicy & Well-Rounded
De ideale mix van fruit en kruidigheid wordt aangevuld met een vleugje zoutzoete rook. Dit moet u proeven!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Ki One Unicorn
Geniet van de rokerig-aardse Unicorn, Koreas opvallende single malt. Bestel nu de IWSC-Trophy-winnaar van 2025.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)