Whisky uit Manzanilla sherryvaten
Producten filteren
–
Mars Cosmo 2022 Manzanilla Sherry Cask Finish
Geniet van de verfijnde aroma's in deze Japanse whisky, voortkomend uit de rijping in het Manzanilla sherryvat. Grijp snel je kans.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenglassaugh Sandend
Intense aroma's uit de rijping in bourbon-, sherry- en manzanillafusten verrassen met een hoge drinksterkte. Grijp snel toe.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bunnahabhain 23 jaar oud Feis Ile 2024 Triple Sherry Wood Finish
Voor deze speciale editie rijpte de whisky in Amontillado-, Manzanilla- en Oloroso sherryvaten. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 452,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 647,13/Liter)