Proeversets
Producten filteren
–
Scotch Whisky Adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Verras uzelf of een dierbare in de voorfeestdagen met 24 verschillende flessen uit Schotland. Sláinte!
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Whisky Wonder World adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Ontdek met deze hoogwaardige adventskalender de veelzijdigheid van de whiskywwereld! Duik erin, proef met plezier en geniet.
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Rum proeffust (7x 20 ml)
Ontdek met zeven verschillende mini’s in een houten vat de boeiende diversiteit van rum. Probeer het nu.
€ 21,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 157,07/Liter)
Oh Holy Rum Adventskalender 2026 met Tasting-Glas
24 keer pure rumgenieting! Ontdek het bijzondere adventsavontuur. Verzeker uzelf of uw dierbaren van de Rum-Adventskalender.
€ 93,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 195,81/Liter)
Compass Box Discovery set (4x 50ml)
Met deze proefset ontdekt u vier whiskystijlen die de veelzijdigheid van Compass Box belichamen. Ideaal om cadeau te geven of zelf te genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Taste24 World Whisky Tasting-Fass (7x20ml)
Met het kleine houten vat ontdekt u whisky uit alle hoeken van de wereld. Bestel direct en proef of geef het cadeau.
€ 21,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 157,07/Liter)
Tamdhu proefset (3x50ml)
Ontdek de variëteit van Tamdhu. Drie leeftijdsfasen in één set. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Smokehead Mini Collection 3x 5cl Smokehead Peated, High Voltage, Rum Rebel
De praktische proefset van de populaire rokerige Islay Single Malts. Uw compacte Islay-vakantie! Bestel nu en geniet!
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)
Penderyn Myth & Legend & Celt proefset (3x 200ml)
Ontdek drie Welshe single malts, van fruitig tot rokerig, in één set. Proef uw Penderyn-ervaring nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 54,98/Liter)
Skin Gin Tasting set (3x50ml)
Laat u betoveren door deze opwindende proefset vol met aroma's en smaaknuances. Grijp nu uw kans!
€ 21,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 146,60/Liter)
Glenfarclas proefset 10 Jahre, 12 Jahre, 105 Cask Strength (3x 50ml)
Houdt u van volle sherryvataroma's? Dan heeft u met deze proeverijset een fijne selectie van whisky's van de Speyside distilleerderij Glenfarclas.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Isle of Raasay Oak Species Maturation Series Tasting set (4x50 ml)
Raasay Eiken Serie – 4-voudig gerijpt in Virgin Oak: Elke proef uit een andere eiken soort. Vergelijken. Proeven. Verwonderen. Direct bestellen!
€ 35,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 179,95/Liter)
Millstone Geschenk set 3x200ml
Duik in de veelzijdige wereld van genieten van Zuidam met deze geweldige geschenkset. Zorg snel dat je hem hebt!
€ 66,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 111,65/Liter)
Slyrs Tastingbox Whisky set + 2 glazen (11x0,02 liter)
Ontdek de diversiteit van Beierse whisky's met de Slyrs Tastingbox inclusief 2 glazen! Breid nu uw whiskysammlung uit!
€ 76,99
Inhoud: 0.22 Liter (€ 349,95/Liter)
Langatun Old Crow, Old Deer & Old Wolf Whisky set (3x50 ml)
Ontdek de veelzijdige aroma's van Zwitserland met het Langatun Whisky Set! Probeer het nu en beleef bijzondere momenten!
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Glenmorangie proefset (3x 100ml)
Leer de diversiteit van Glenmorangie kennen met deze proefset. Bestel en vergelijk 3 lekkernijen met elkaar.
€ 27,99
Inhoud: 0.3 Liter (€ 93,30/Liter)
1423 The Gin Box World Class Gin proefset (10x 50ml)
Duik in de wereld van gin. 10 proefflesjes uit evenveel verschillende landen wachten op u. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Bud Spencer The Legend Tastingbox (3x50ml)
De drie geliefde varianten: Whisky mild, Whisky rokerig en Feuerwasser Chili-kaneellikeur, nu in een handige proefset. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Christian Drouin Calvados proefset (4x 50ml)
Ontdek de veelzijdigheid van Christian Drouin Calvados Pays d'Auge met vier verschillende flessen. Proef nu.
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Hercynian Distilling Tasting set (3x 20 ml)
Ontdek met deze geweldige proefset de diversiteit van de populaire distilleerderij in het Harz. Bestel nu en test drie whisky's.
€ 18,99
Inhoud: 0.06 Liter (€ 316,50/Liter)
Jameson proefset (3x 50ml)
Ontdek het smaakpalet van Jameson met deze praktische proefset. Bestel nu!
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)
Taste 24 Scotch Whisky proeffust (7 x 20ml)
Ontdek de diversiteit van Schotse whisky's met deze proeffles. Beveilig nu het stijlvolle vat!
€ 23,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 171,36/Liter)
Glengoyne Time Capsule Whisky set 3x50 ml
Ontdek drie keer ongetemde whisky-kunst, tijdloos gerijpt voor kenners! Probeer nu de exclusieve Glengoyne set!
€ 23,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 159,93/Liter)
Glenfiddich Tasting set (3x50 ml)
Ontdek de diversiteit van de wereldberoemde distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu het praktische proefset.
€ 16,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 113,27/Liter)