Proeversets
Producten filteren
–
Spirits of Old Man Gin Tastingbox set 6x20 ml
Ontdek zes smaken van onvergetelijk gin-genot in één box! Bestel nu uw Tastingbox.
€ 16,99
Inhoud: 0.12 Liter (€ 141,58/Liter)
James Eadies's Project 1927 set (7x 100ml)
Vergelijk in historische stijl gebrande New Make uit zes distilleerderijen en een blend van deze. Ontdek het nu!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Rum Nation proefset (4x50ml)
Test nu vier van de populaire varianten van Rum Nation in een praktische proefset. Bestel direct en vergelijk ze met elkaar.
€ 23,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 119,95/Liter)
Captain Cane Mini-Box (12x 20ml)
Ontdek de zoete drank op rum-basis in de praktische doos - ideaal om te proeven of voor onderweg. Grijp nu je kans!
€ 24,99
Inhoud: 0.24 Liter (€ 104,13/Liter)
Compass Box The Blenders Collection (3x50 ml)
3 Blended Scotch van de onafhankelijke bottelaar Compass Box in een proeverijset. Bestel nu en ontdek de grote verscheidenheid.
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)
Glenfarclas proefset 15 Jahre, 21 Jahre, 25 jaar oud (3x 50ml)
Ontdek de ontwikkeling van de smaken door de jaren heen bij Glenfarclas. Een heerlijke miniatuurset voor elke whiskyliefhebber.
€ 36,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 246,60/Liter)
Tomintoul proefset (3x 50ml)
Ontdek verschillende bottelingen van Tomintoul in het praktische proefset. Grijp nu je kans en vind je favoriet.
€ 31,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 213,27/Liter)
Collectors Pack Blended Scotch Whisky (3 x 0,0012)
Bij uitstek geschikt als cadeau. Een kleine attentie voor elke gelegenheid.
€ 7,99
Inhoud: 0.003 Liter (€ 2.663,33/Liter)
– 20,00%
Starward Tasting set (3x200ml)
Probeer de smaakvariëteit van Starward met deze set. Bestel en geniet nu van de Australische Single Malts!
€ 56,99
€ 45,59
Inhoud: 0.6 Liter (€ 75,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 49,99
Malfi Gin proefset (4x5cl)
Ontvang alle vier varianten van het populaire gin-merk Malfy uit Italië in één set. Bestel nu en ontdek de diversiteit.
€ 21,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 109,95/Liter)
Black Bull proefset (3x 50 ml)
Proefset met rokerige, niet-rokerige en 12 jaar oude whisky. Bestel en geniet van de diversiteit van Blended Scotch.
€ 19,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 133,27/Liter)
Hampden The 8 Marks Collection Aged 1 Year In Ex-Bourbon Casks (8x 200ml)
Ontdek de invloed van de eenjarige rijping in bourbonvaten op de verschillende Marks van Hampden. Grijp nu je kans!
€ 199,99
Inhoud: 1.6 Liter (€ 124,99/Liter)
The Irishman Trilogy Whiskey set 3x50 ml (miniatuur)
Ontdek de diversiteit van Ierland met deze perfecte miniatuur geschenkset.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Terence Hill The Hero Tastingbox (3x50ml)
Ontdek en vergelijk met deze proeverijset de drie verschillende Terence Hill-afvullingen. Bestel nu en geniet.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Meukow Cognac set (3 x 50 ml)
Ontdek de traditie van Meukow in elke druppel: Drie veelzijdige cognacs voor uw persoonlijke proeverijervaring. Probeer het nu!
€ 16,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 113,27/Liter)
Islay Rum Selection Pack proefset (3x 50 ml)
Ontdek de diversiteit van de Islay Rum-brouwerij met rum die in een whiskyvat is gerijpt, gerookt met turfrook en ongegist.
€ 23,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 159,93/Liter)
OSA Whisky Minifass Tasting-Set (3x 50 ml)
Leer de verschillende Scotch Whiskys van Old St. Andrews kennen met deze kleine vaten. Ook geweldig om cadeau te geven.
€ 30,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 206,60/Liter)
Agitator Tasting set (4x 50 ml)
Ontdek de variaties van Agitator uit Zweden. Bestel nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 189,95/Liter)
Seven Seals Tasting Box Classics (5x50ml)
Ontdek met deze geweldige proeverijset vijf van de populairste varianten van Seven Seals, waaronder twee rokerige Single Malts.
€ 51,99
Inhoud: 0.25 Liter (€ 207,96/Liter)
Vive la France French Spirits Tasting Fass (7x 20ml)
Zeven proeverijen vormen het smaakpalet van Franse gedistilleerde dranken. Bestel nu het kleine eikenhouten vat.
€ 20,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 149,93/Liter)
Planteray Experience Rum proefset (6x100ml)
Ontdek de verschillen tussen de diverse bottelingen met deze praktische proefset. Bestel nu en vergelijk.
€ 51,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 86,65/Liter)
Glenfarclas proefset 15 Jahre, 21 Jahre, 25 jaar oud (3x 200ml)
Ontdek de ontwikkeling van de smaken door de jaren heen bij Glenfarclas. Een prachtig cadeau voor elke whiskyliefhebber.
€ 111,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 186,65/Liter)
Glenfarclas proefset 10 Jahre, 12 Jahre, 105 Cask Strength (3x 200ml)
Ontdek het kernassortiment van Glenfarclas. Verras uw vrienden of proef zelf.
€ 58,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 98,32/Liter)
Teeling Trinity Collection proefset (3x 50ml)
Ontdek drie van de populairste Teeling whiskeys in een set. Bestel en ervaar de diversiteit van de distilleerderij uit Ierland!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)