Proeversets
Producten filteren
–
Gin Sul Tasting set (3x 50ml)
Ontdek de veelzijdigheid van Gin Sul met drie varianten, inclusief een Limited Edition in deze set. Vind uw nieuwe favoriete gin.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Glen Moray Explorers Selection Tasting set (4x50ml)
Geniet met deze ontdekkingsset van de grote diversiteit die Glen Moray te bieden heeft. Ook als cadeau een goed idee.
€ 20,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 104,95/Liter)
Euphoria Spirits proefset (5x50ml)
Probeer met dit psychodelisch geïnspireerde tasting-set de spannende selectie van Euphoria. Direct kopen!
€ 38,99
Inhoud: 0.25 Liter (€ 155,96/Liter)
1423 The Rum Box World Class Spirits proefset (10x 50 ml)
Ontdek met deze set een reis om de wereld en proef tien variëteiten uit tien landen. Bestel nu deze proefset!
€ 59,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 119,98/Liter)
Compañero Rum set 3x50 ml
Ontdek de veelzijdigheid van Compañero met aroma's van chocolade en sinaasappel. Probeer nu het exclusieve set!
€ 21,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 146,60/Liter)
Glenlivet Spectra set (3x 200ml)
Blind proeven? Probeer deze drie geheime interpretaties van Glenlivet geheel onbevooroordeeld en geniet!
€ 103,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 173,32/Liter)
Compass Box Malt Whisky Collection set (3x50ml)
De drie populaire varianten Peat Monster, Spice Tree en Spaniard in één verpakking. Nu in de praktische proefgrootte te bestellen.
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)
Tanqueray Gin proefset
Tanqueray heeft de verzoeken gehoord en een stijlvol proefset samengesteld. Beveilig en geniet nu van vier gins in één set!
€ 17,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 89,95/Liter)
Patridom proefset (3x 50ml)
De drie populaire varianten Gran Reserva, 12 jaar en XO in één verpakking. Bestel nu in de praktische proefgrootte.
€ 21,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 146,60/Liter)
Tobermory Gin- & Whisky Tasting set (3x50ml)
In dit proefpakket wacht niet alleen Schotse kwaliteitswhisky op u, maar ook een gin van de distilleerderij. Grijp nu uw kans!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
– 25,01%
The Alchemist's Gin Copperhead Blend Kit
Wie je van gin en experimenten houdt, moet nu toeslaan! Hiermee wordt de volgende ronde gin met vrienden een prachtige wetenschap.
€ 29,99
€ 22,49
Inhoud: 0.15 Liter (€ 149,93/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 29,99
Eine schottische Whiskyreise - Miniaturen Collection (3x 50ml)
Een reis door Schotland in zijn mooiste vorm. Drie whisky's die de veelzijdigheid tonen. Bestel en ontdek.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Irish Whiskey Collection (4x 50ml Miniaturen)
Ervaar een selectie van de populairste Ierse whisky's. Ontdek het nu.
€ 22,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 114,95/Liter)
Auchentoshan Collection (3x 50ml Miniaturen)
Ontdek de diversiteit van Auchentoshan met deze spannende proefset! Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje en geniet thuis.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
The Three Malts Collector's Pack Malt (3 x 0,0012 Micro Miniaturen)
Een kleine selectie van uitstekende Single Malts. Bestel de volgens het Guinness Book of Records kleinste Scotch flessen ter wereld.
€ 7,99
Inhoud: 0.003 Liter (€ 2.663,33/Liter)
Jean-Luc Pasquet L'Organic Cognac Collection (biologisch Miniaturen)
Een prachtige mix van jonge en gerijpte cognacs met het EU-biosymbool. Bestel nu.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
The Duke Munich Dry Gin proefset (3x50ml Miniaturen) (biologisch)
Urbayerische gin uit het Münchense Umland. Proef de diversiteit van de natuur. Bestel nu!
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)
Stauning proefset HØST, R.Y.E., RØG (3x 50ml miniatuur)
Maak kennis met drie verschillende whisky’s van deze distilleerderij met deze proefset – van mild-fruitig tot kruidig en rokerig.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Stauning proefset Høst, R.Y.E., KAOS (3x 50ml miniatuur)
Proef uzelf door het kernassortiment van de geliefde Stauning distilleerderij met deze geweldige proefset. Grijp nu uw kans!
€ 25,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 173,27/Liter)
Hammerschmiede Miniaturen Collection Gruß aus dem Harz (6x 20ml)
Ontdek met deze proefset zes unieke gedistilleerde dranken uit het Harz. Koop nu, proef en ervaar de diversiteit!
€ 18,99
Inhoud: 0.12 Liter (€ 158,25/Liter)
Rum proeffust (7x 20ml)
Ontdek met zeven verschillende mini's in een houten vat de fascinerende diversiteit van rum. Nu uitproberen.
€ 21,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 157,07/Liter)