Cadeaus voor Beginners
Bij een whiskycadeau voor beginners is het ideaal om een Tasting Set cadeau te doen. Zo kan de nieuwkomer in de wereld van whisky gemakkelijk proeven en snel ontdekken welke smaakrichting hij verkiest. Daarnaast is een goed glas essentieel voor de perfecte proeverij. Wij raden hier een klassiek Glencairn Glas aan. Wilt u een grote fles cadeau doen, dan kunnen wij vooral de GlenAllachie 12 jaar aanbevelen. De volle whiskyervaring is de perfecte instap in de whiskywereld. Wilt u een rokerige whisky voor beginners cadeau doen? Dan is onze whic Islay Single Malt de juiste keuze. De prachtig rokerige Islay Malt overtuigt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Producten filteren
–
Scotch Whisky Adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Verras uzelf of een dierbare in de voorfeestdagen met 24 verschillende flessen uit Schotland. Sláinte!
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de populairste single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky's en degenen die dat willen worden - grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Edradour 10 jaar oud
Wonderbaarlijk sherry-gedreven. Ontdek de ongebruikelijke smakenmix van deze 10-jarige Highlander!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met wonderbaarlijk zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek nu de klassieker opnieuw.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky's ter wereld. Minimaal 10 jaar gerijpt en gekenmerkt door intense rokenoten. Probeer het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Whisky Wonder World adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Ontdek met deze hoogwaardige adventskalender de veelzijdigheid van de whiskywwereld! Duik erin, proef met plezier en geniet.
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s – en voor wie dat wil worden. Grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een aroma spektakel van intense fruit- en specerijnoten. Bestel nu en ontdek de zijdezachte ervaring.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden alleen door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Ervaar nu heerlijke sherryaroma's.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt whisky's: overtuig uzelf van de geweldige smaak en grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Compass Box Discovery set (4x 50ml)
Met deze proefset ontdekt u vier whiskystijlen die de veelzijdigheid van Compass Box belichamen. Ideaal om cadeau te geven of zelf te genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de smaken van de zee in deze harmonieuze whisky-klassieker! Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Ballechin 10 jaar oud
Een geweldige en uitgebalanceerde Highland Malt en een geheimtip voor liefhebbers van torfige whisky's. Proef het zelf!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Taste24 World Whisky Tasting-Fass (7x20ml)
Met het kleine houten vat ontdekt u whisky uit alle hoeken van de wereld. Bestel direct en proef of geef het cadeau.
€ 21,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 157,07/Liter)
Tamdhu proefset (3x50ml)
Ontdek de variëteit van Tamdhu. Drie leeftijdsfasen in één set. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Smokehead Mini Collection 3x 5cl Smokehead Peated, High Voltage, Rum Rebel
De praktische proefset van de populaire rokerige Islay Single Malts. Uw compacte Islay-vakantie! Bestel nu en geniet!
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)
Nieuw
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask met 2 Untersetzern
Verzeker uzelf van een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt in Caribische rumvaten!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Nieuw
Balvenie 12 jaar oud DoubleWood set met 2 Untersetzern
Ontdek de karakteristieke honingsmaak van deze 12-jarige whisky, gerijpt in zorgvuldig geselecteerde vaten. Nu online verkrijgbaar – inclusief passende onderzetsels.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Penderyn Myth & Legend & Celt proefset (3x 200ml)
Ontdek drie Welshe single malts, van fruitig tot rokerig, in één set. Proef uw Penderyn-ervaring nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 54,98/Liter)
Millstone Peated PX Sherry Cask set met 2 glazen (350ml)
Krachtige rook en fruitige sherryaroma's in een prachtig tasting-set. Nu cadeau doen of zelf proeven!
€ 46,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 134,26/Liter)
Glenfarclas proefset 10 Jahre, 12 Jahre, 105 Cask Strength (3x 50ml)
Houdt u van volle sherryvataroma's? Dan heeft u met deze proeverijset een fijne selectie van whisky's van de Speyside distilleerderij Glenfarclas.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Isle of Raasay Oak Species Maturation Series Tasting set (4x50 ml)
Raasay Eiken Serie – 4-voudig gerijpt in Virgin Oak: Elke proef uit een andere eiken soort. Vergelijken. Proeven. Verwonderen. Direct bestellen!
€ 35,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 179,95/Liter)
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en aangename zoetheid uit de rijping in bourbon- en kleine Quarter Casks. Levendige Islay whisky bestellen.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Millstone Geschenk set 3x200ml
Duik in de veelzijdige wereld van genieten van Zuidam met deze geweldige geschenkset. Zorg snel dat je hem hebt!
€ 66,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 111,65/Liter)