Cadeaus voor Beginners
Bij een whiskycadeau voor beginners is het ideaal om een Tasting Set cadeau te doen. Zo kan de nieuwkomer in de wereld van whisky gemakkelijk proeven en snel ontdekken welke smaakrichting hij verkiest. Daarnaast is een goed glas essentieel voor de perfecte proeverij. Wij raden hier een klassiek Glencairn Glas aan. Wilt u een grote fles cadeau doen, dan kunnen wij vooral de GlenAllachie 12 jaar aanbevelen. De volle whiskyervaring is de perfecte instap in de whiskywereld. Wilt u een rokerige whisky voor beginners cadeau doen? Dan is onze whic Islay Single Malt de juiste keuze. De prachtig rokerige Islay Malt overtuigt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Producten filteren
–
Jameson Black Barrel Whiskey set met 2 Tumblern
Geniet van de ultra-zachte Jameson Black Barrel met Tumbler-set! Ontdek nu zelf het bijzondere karakter!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Slyrs Tastingbox Whisky set + 2 glazen (11x0,02 liter)
Ontdek de diversiteit van Beierse whisky's met de Slyrs Tastingbox inclusief 2 glazen! Breid nu uw whiskysammlung uit!
€ 76,99
Inhoud: 0.22 Liter (€ 349,95/Liter)
Langatun Old Crow, Old Deer & Old Wolf Whisky set (3x50 ml)
Ontdek de veelzijdige aroma's van Zwitserland met het Langatun Whisky Set! Probeer het nu en beleef bijzondere momenten!
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Sea Shepherd Islay Single Malt Whisky
Genieten en u tegelijkertijd inzetten voor de bescherming van de zeeën – deze Sea Shepherd whisky maakt het mogelijk! Bestel nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Glenmorangie proefset (3x 100ml)
Leer de diversiteit van Glenmorangie kennen met deze proefset. Bestel en vergelijk 3 lekkernijen met elkaar.
€ 27,99
Inhoud: 0.3 Liter (€ 93,30/Liter)
Arran Barrel Reserve
Een frisse Arran, gerijpt in 100% Ex-Bourbonvaten. Een concert van citrusvruchten en vanille wacht op u. Grijp snel uw kans!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
GlenDronach 12 jaar met geschenkverpakking
Vroeger een geheimtip, nu een klassieker! De prijs-kwaliteitknaller uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Kilchoman Sanaig
Het hoge percentage sherryvaten geeft deze sterk rokerige Scotch zijn fruitige toets. Bestel nu de genot thuis.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Bud Spencer The Legend Tastingbox (3x50ml)
De drie geliefde varianten: Whisky mild, Whisky rokerig en Feuerwasser Chili-kaneellikeur, nu in een handige proefset. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Edradour 12 jaar oud Caledonia
De klassieker is vernoemd naar het gelijknamige lied van Dougie MacLean. Bestel nu en geniet van heerlijke sherrynoten.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Hercynian Distilling Tasting set (3x 20 ml)
Ontdek met deze geweldige proefset de diversiteit van de populaire distilleerderij in het Harz. Bestel nu en test drie whisky's.
€ 18,99
Inhoud: 0.06 Liter (€ 316,50/Liter)
Jameson proefset (3x 50ml)
Ontdek het smaakpalet van Jameson met deze praktische proefset. Bestel nu!
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)
Taste 24 Scotch Whisky proeffust (7 x 20ml)
Ontdek de diversiteit van Schotse whisky's met deze proeffles. Beveilig nu het stijlvolle vat!
€ 23,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 171,36/Liter)
Glengoyne Time Capsule Whisky set 3x50 ml
Ontdek drie keer ongetemde whisky-kunst, tijdloos gerijpt voor kenners! Probeer nu de exclusieve Glengoyne set!
€ 23,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 159,93/Liter)
Glenfiddich Tasting set (3x50 ml)
Ontdek de diversiteit van de wereldberoemde distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu het praktische proefset.
€ 16,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 113,27/Liter)
Speyside Sherry Cask 12 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
De 12 jaar oude whisky betovert met milde Speyside-aroma's en kruidige fruittonen uit Oloroso sherryvaten. Grijp je kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nikka From The Barrel Extra Marriage/Malt Pieces/Grain Pieces Whisky set (3 x 500 ml)
Nikka 40th Anniversary Set: Uniek aroma ontmoet beperkte editie. Koop nu en ervaar uitzonderlijke whisky!
€ 290,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 193,99/Liter)
Nikka From The Barrel geschenkset met twee glazen + gieter
De heerlijke klassieker uit Japan als mooie blikvanger in een prachtig geschenkset. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Tomintoul 18 jaar oud set met 2 glazen
Een mooi cadeaupakket met de Tomintoul 18 jaar en twee fraaie glazen met de opdruk van de distilleerderij. Bestel nu.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Compass Box The Blenders Collection (3x50 ml)
3 Blended Scotch van de onafhankelijke bottelaar Compass Box in een proeverijset. Bestel nu en ontdek de grote verscheidenheid.
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)
Edradour 1989/2025 - 35 jaar oud Enigma 2 1st Fill Sherry Butt #368 200th Anniversary
Ontdek Edradour's 35-jarige vakmanschap met een intens sherry-karakter! Verzeker uzelf van deze zeldzame jubileumaflevering.
€ 1.620,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.315,70/Liter)
Edradour 1989/2025 - 35 jaar oud 1st Fill Sherry Butt #355 Enigma 1 set met twee glazen 200th Anniversary
Twee hoogwaardige glazen zorgen voor de stijlvolle beleving van deze top-whisky. Bestel nu een van de kostbare flessen.
€ 1.619,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.314,27/Liter)
Benromach 15 jaar oud
Moutachtig, zacht rokerig en met volle sherrynoten: Benromach 15 jaar biedt u vele genietmomenten. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glenfarclas proefset 15 Jahre, 21 Jahre, 25 jaar oud (3x 50ml)
Ontdek de ontwikkeling van de smaken door de jaren heen bij Glenfarclas. Een heerlijke miniatuurset voor elke whiskyliefhebber.
€ 36,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 246,60/Liter)