Cadeaus voor Beginners
Bij een whiskycadeau voor beginners is het ideaal om een Tasting Set cadeau te doen. Zo kan de nieuwkomer in de wereld van whisky gemakkelijk proeven en snel ontdekken welke smaakrichting hij verkiest. Daarnaast is een goed glas essentieel voor de perfecte proeverij. Wij raden hier een klassiek Glencairn Glas aan. Wilt u een grote fles cadeau doen, dan kunnen wij vooral de GlenAllachie 12 jaar aanbevelen. De volle whiskyervaring is de perfecte instap in de whiskywereld. Wilt u een rokerige whisky voor beginners cadeau doen? Dan is onze whic Islay Single Malt de juiste keuze. De prachtig rokerige Islay Malt overtuigt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Producten filteren
–
Tullamore Dew geschenkset met Longdrink-Glas
Heerlijke Tullamore D.E.W. in een prachtig geschenkset met bijpassend longdrink-glas. Nu geven of zelf genieten!
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Glenlivet Spectra set (3x 200ml)
Blind proeven? Probeer deze drie geheime interpretaties van Glenlivet geheel onbevooroordeeld en geniet!
€ 103,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 173,32/Liter)
Compass Box Malt Whisky Collection set (3x50ml)
De drie populaire varianten Peat Monster, Spice Tree en Spaniard in één verpakking. Nu in de praktische proefgrootte te bestellen.
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)
Amrut Peated (Indien)
Gerookte single malt uit Indië - hoog aromatisch en rokerig. Niet alleen geschikt voor Islay- en Indië-fans. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud set met proefglas
De klassieker van Laphroaig in een prachtig cadeaupakket met een tastingglas. Bestel direct en geef het cadeau of geniet zelf.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Vooraf te bestellen
Gordon & MacPhail The Dram Takers Collection Vol. 2 Whisky set 6 x 0,7l
Deze zes exclusieve zeldzaamheden rijpten tot 74 jaar in het vat. Verzeker uzelf nu van de premium-set van Gordon & MacPhail.
€ 22.563,99
Inhoud: 4.2 Liter (€ 5.372,38/Liter)
Eine schottische Whiskyreise - Miniaturen Collection (3x 50ml)
Een reis door Schotland in zijn mooiste vorm. Drie whisky's die de veelzijdigheid tonen. Bestel en ontdek.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Suntory Tsukuriwake set 2024
Geweldig set bestaande uit: Yamazaki Mizunara 18 jaar, Yamazaki Golden Promise, Yamazaki Islay Peated, Hakushu Peated Malt 18 jaar.
€ 4.074,99
Inhoud: 2.8 Liter (€ 1.455,35/Liter)
Irish Whiskey Collection (4x 50ml Miniaturen)
Ervaar een selectie van de populairste Ierse whisky's. Ontdek het nu.
€ 22,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 114,95/Liter)
Auchentoshan Collection (3x 50ml Miniaturen)
Ontdek de diversiteit van Auchentoshan met deze spannende proefset! Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje en geniet thuis.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
The Three Malts Collector's Pack Malt (3 x 0,0012 Micro Miniaturen)
Een kleine selectie van uitstekende Single Malts. Bestel de volgens het Guinness Book of Records kleinste Scotch flessen ter wereld.
€ 7,99
Inhoud: 0.003 Liter (€ 2.663,33/Liter)
Stauning proefset HØST, R.Y.E., RØG (3x 50ml miniatuur)
Maak kennis met drie verschillende whisky’s van deze distilleerderij met deze proefset – van mild-fruitig tot kruidig en rokerig.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Nieuw
Kyrö Malt Whisky set met Kyrö Woodsmoke miniatuur
Geniet van Finse roggevariatie van 100% roggemout. Verzeker uzelf van deze exclusieve cadeauset.
€ 47,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 63,99/Liter)
Glenfarclas 15 jaar oud Whisky set met 2 Miniaturen (105 & 25 jaar oud) (800 ml)
Ontdek de fijnste sherry-aroma's in drie bottelingen, inclusief de zeldzame 25-jarige. Bestel deze exclusieve set!
€ 109,99
Inhoud: 0.8 Liter (€ 137,49/Liter)
Stauning proefset Høst, R.Y.E., KAOS (3x 50ml miniatuur)
Proef uzelf door het kernassortiment van de geliefde Stauning distilleerderij met deze geweldige proefset. Grijp nu uw kans!
€ 25,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 173,27/Liter)
whic Islay Single Malt Whisky
Vanillezoet, heerlijk rokerig en maritiem. De Islay-allrounder voor elke gelegenheid - Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Highland Park 12 jaar oud Viking Honour
De allrounder uit een van de noordelijkste whisky-distilleerderijen ter wereld! Schenk uzelf een royale dram van deze fijne, licht rokerige whisky in.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 16,00%
Port Askaig 8 jaar oud
Geniet van deze geniale single malt van Port Askaig met veel rook na 8 jaar rijping.
€ 45,99
€ 38,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 45,99
Glen Moray 12 jaar oud geschenkset met 2 glazen
De milde, fruitige Glen Moray 12 jaar in een mooie geschenkset met twee Nosingglazen met Glen Moray-motief! Bestel nu!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Monkey Shoulder set met Shaker
Een absolute premium blended malt met een grandioos prijs-kwaliteitverhouding. Nu in set met stijlvolle shaker!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Bowmore 12 jaar oud (Design 2011-2025)
De klassieker van Bowmore! Een Islay whisky, die kan verrassen met milde rokerigheid, kruidige tonen en fruitige vanille.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)