Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Edradour 10 jaar oud
Wonderbaarlijk sherry-gedreven. Ontdek de ongebruikelijke smakenmix van deze 10-jarige Highlander!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nieuw
Lindores Abbey Nectere
Ontdek de fluweelzachte zoetheid van rijping in vier verschillende sherryfusten. Bestel nu deze complexe Lowland Single Malt.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de populairste single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky's en degenen die dat willen worden - grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Nieuw
Benromach 12 jaar oud
Ontdek intense fruitige tonen en subtiele rook uit First Fill sherryvaten. Proef nu deze Benromach 12 jaar.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nieuw
Stauning HØST Double Malt met cadeauverpakking
Met bijzonder fruitige tonen door gedeeltelijke rijping in eerstgebruikte portwijnvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nieuw
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Nu proeven!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.nl en een van de populairste whisky's ooit. Als je op zoek bent naar een milde, complexe maar toch aangename single malt - grijp dan deze!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky's ter wereld. Minimaal 10 jaar gerijpt en gekenmerkt door intense rokenoten. Probeer het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
James Eadie's Trade Mark X Blended Scotch Whisky
Fascinerende blended Scotch die met elegantie, balans en turfrook verrast. Deze moet u absoluut proberen.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Tamdhu 12 jaar oud
Bij een milde 43% vol. proeft u zoete vruchten, moutgebak en een vleugje kaneel na 12 jaar rijping op sherryvaten. Bestel nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de smaken van de zee in deze harmonieuze whisky-klassieker! Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma's van het 'Whisky-eiland' Islay. Een must voor rokerige liefhebbers, bestel snel!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Isle of Harris Single Malt
Eilandwhisky met zachte rook, aangename zoetheid en subtiele kruidigheid uit Bourbon- en Oloroso-vaten. Bestel en geniet.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Eenvoudige bourbon met veel rogge in de mash. Goed te combineren met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Ardbeg Uigeadail
Het aroma-schip van Ardbeg, gewapend met een geweldige complexiteit van sherry en turfrook! Absoluut proberen!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met wonderbaarlijk zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek nu de klassieker opnieuw.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een aroma spektakel van intense fruit- en specerijnoten. Bestel nu en ontdek de zijdezachte ervaring.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Thomson Manuka Wood Smoke
{{Manuka}}-rook in plaats van veen: deze bekroonde Single Malt uit Nieuw-Zeeland gaat zijn eigen, kruidige weg.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
J&B Rare Blended Scotch
De betaalbare Scotch is goed als basis voor uw heerlijke cocktails en longdrinks. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Nieuw
St. Kilian Bud Spencer The Legend Peated
Een hommage aan de man met flink wat pit. Laat u direct meeslepen door deze krachtige en rokerige whisky.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Ben Nevis 10 jaar oud met cadeauverpakking
Een hoogstaande single malt van de voet van de hoogste berg van Schotland! Grijp deze krachtige whisky uit de Highlands.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Port Askaig Sherry Cask
Met zoete vruchten, hartige kruiden en krachtige 50,5% vol.! Voor Islay-liefhebbers die complexere Sherry-whisky waarderen.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Laphroaig The Cask Lore
De legendarische Laphroaig The Cask Lore: Complexiteit, intense rook en diepgang in één. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Port Charlotte 10 jaar oud Heavily Peated
Met krachtige 50% vol. toont het bouquet van de Port Charlotte sterke turfrooktonen met elegante fruitsuiker. Zeker niet missen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)