Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Longrow Peated
Ontdek de rokerige kant van Springbank. Een echte aanrader voor turf-fans en snel uitverkocht. Bestel nu.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Single Malt Irish Whiskey Irish Reserve Classic Range (Berry Bros. & Rudd)
Romige vanille en sprankelende citrusvruchten wachten op u bij deze onafhankelijk gebottelde Ierse Single Malt. Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Auchentoshan Dark Oak (liter)
Donkere eik van bourbon, PX en Oloroso sherryvaten brengt fruitige zoetheid en intense vanillearoma's. Bestel direct.
€ 57,99
Cardhu Gold Reserve
Goudgele vruchten en warme karamel kenmerken deze goudjongen. Serveer deze whisky bijvoorbeeld als digestief.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask
Verzeker jezelf van een van de populairste Speyside Single Malts, naverijpt in Caribische rumvaten!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Dalmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
U ontvangt amber-gouden genot met deze Scotch! Bestel nu en geniet binnenkort met vrienden.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
– 15,00%
Laphroaig PX Cask (liter)
Intense rook gaat hand in hand met donkere fruitaroma's. Houdt u van spanning? Grijp dan naar deze opwindende Islay-malt.
€ 90,99
€ 77,34
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
Bunnahabhain 18 jaar oud
Bij deze whisky begint het genot al bij het aroma. Schenk uzelf dus een royale slok in uw nosing glas.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Stauning HØST Double Malt
Met bijzonder fruitige tonen uit de gedeeltelijke rijping in voor het eerst gebruikte portvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Laphroaig Oak Select
De instap-malt van Laphroaig, met krachtige turfrook en moutige zoetheid. Bestel nu en geniet!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Jameson Black Barrel
Met bijzonder intense aroma's van vanille en karamel uit sterk gebrande eiken vaten. Bestel en geniet.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
anCnoc 12 jaar oud
Een heerlijk lichte en fruitige Highland Single Malt, die zich uitstekend leent als aperitief of zomerwhisky. Kopen!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Auchentoshan Blood Oak (liter)
Een uitzonderlijke Auchentoshan. Grijp nu je kans als je houdt van aroma's van rode donkere vruchten, vanille en gember!
€ 66,99
Ondjaba Classic
De ongebruikelijke droging van het mout boven olifantenmest maakt de whisky rokerig en onverwechselbaar. Absoluut proberen!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Glenfarclas 10 jaar oud
Een betaalbare instap in de wereld van sherryvat gerijpte single malts! Grijp je kans, want je kunt met deze malt niets verkeerd doen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Loch Lomond 18 jaar oud
De volwassen Single Malt rijpte in vaten van Amerikaans eiken en verrast met een intensieve smaak. Bestel nu.
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
Bowmore 12 jaar oud
De klassieker van Bowmore! Een klassieke Islay whisky, die kan verrassen met milde rokerigheid, specerijtonen en fruitige vanille.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Auchentoshan Three Wood
Ervaar zachte genot door drievoudige distillatie en rijping in drie verschillende vatsoorten. Absoluut proberen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Talisker Skye
De perfecte whisky voor de kennismaking met de wereld van Talisker. Geef het nu cadeau of geniet zelf!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Benromach 15 jaar oud
Moutachtig, zacht rokerig en met volle sherrynoten: Benromach 15 jaar biedt u vele genietmomenten. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Tullibardine 225 Sauternes Cask Finish
Heldere druiven, citrusnoten en exotische aroma's. Ontdek nu deze Single Malt met Sauternes witte wijn-finish!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt whisky's: overtuig uzelf van de geweldige smaak en grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze toegankelijke aperitief-whisky.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)