Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Nieuw
Royal Brackla 2011/2026 - 15 jaar oud Rob Roy 1st Fill Bourbon Barrels #305787+305791 Legends of Scotland (whic)
Voor iedereen die houdt van fruitige bourbonvat-malts: een klassieker met een rebelse nasmaak. Ontdek hem nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
North British 2008 - 18 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & Refill Borbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Na 18 jaar verrast deze jaargangwhisky van 2008 met toegankelijke 46% vol. en een scherpe prijs. Grijp je kans!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Dian Cecht 11 jaar oud Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Elf jaar rijping in een bourbonvat schenkt deze Irish Single Malt heldere vruchten en romige vanille. Zorg dat u een van de 252 flessen veiligstelt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Nieuw
Annandale 2018/2026 - 8 jaar oud Refill Bourbon Barrel #163 Spirit of Scotland (Gordon & MacPhail)
Ontdek de tropische fruitnoten van deze Annandale van Gordon & MacPhail op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Penderyn 12 jaar oud Special Release
Ontdek rijpe fruitnoten in deze exclusieve 12-jarige Special Release uit Wales. Bestel nu uw genietmomenten.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2014 - 12 jaar oud Bourbon Hogshead #301482 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de fijne vanillenoten van deze Royal Brackla single cask botteling op vatsterkte. Verzeker uzelf van één van de 125 flessen!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Longmorn 2012/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #910 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitige tonen uit het 1st Fill Bourbon vat, in natuurlijke vatsterkte. Grijp deze unieke kans!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.nl en een van de populairste whisky's ooit. Als je op zoek bent naar een milde, complexe maar toch aangename single malt - grijp dan deze!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt whisky's: overtuig uzelf van de geweldige smaak en grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glencadam American Oak Reserve
Romig en zacht stromen de in bourbonvaten gerijpte aroma’s uw glas in. Bestel nu en geniet in gezellig gezelschap!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Ordoculus 1st Fill Bourbon Barrel (Scotch Universe)
Ontdek romige vanillenoten uit het exclusieve 1st Fill Bourbon vat. Proef deze 13-jarige malt nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Eenvoudige bourbon met veel rogge in de mash. Goed te combineren met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
De intense eenmalige vatafvulling fascineert met zijn hoge leeftijd en natuurlijke karakter. Dat mag je jezelf wel eens gunnen.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Tormore 12 jaar oud
Op perfecte drinksterkte met romige vanille- en perziknoten na 12 jaar rijping in met de hand geselecteerde vaten. Pak 'm!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nieuw
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask met 2 Untersetzern
Verzeker uzelf van een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt in Caribische rumvaten!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Glen Grant 1996/2025 - 28 jaar oud Refill American Hogshead #110768 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar 28 jaar gerijpte genot met aroma's van grapefruit en peren! Zorg dat u uw fles bemachtigt van slechts 182 wereldwijd!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
Lochlea Our Barley
Dit is de eerste whisky van Lochlea die is opgenomen in het kernassortiment van de distilleerderij. Bestel nu en geniet.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
The Glenlivet 12 jaar oud Provence Edition French Wine & Provence Cru Classé Wine Cask Finish
Geniet van bloemige perzikaroma’s dankzij de zeldzame afwerking in Provence Cru Classé wijnvaten. Bestel nu deze bijzondere smaakervaring!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Penderyn Legend Madeira Finish
De Madeira Finish maakt deze Penderyn tot een fruitig zoete genietmoment. Proef hem direct.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Penderyn Rich Oak
Deze fijne Welshe Single Malt rijpte in fruitig-kruidige wijnvaten. Bestel nu en geniet!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Balvenie 12 jaar oud DoubleWood set met 2 Untersetzern
Ontdek de karakteristieke honingsmaak van deze 12-jarige whisky, gerijpt in zorgvuldig geselecteerde vaten. Nu online verkrijgbaar – inclusief passende onderzetsels.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Stonewood 2020 - 5 jaar oud Drà Strong One
Ontdek intense aroma’s door Heavy Toasting in krachtige vatensterkte. Proef Beierse ambachtskunst in elke noot.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
J&B Rare Blended Scotch
De betaalbare Scotch is goed als basis voor uw heerlijke cocktails en longdrinks. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Nieuw
Stonewood 2021 - 5 jaar oud Drà
Ontdek verfijnde fruitige tonen van zwaar geroosterde witte eik. Deze Beierse single malt kunt u nu bestellen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)