Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
– 14,71%
Roe & Co Blended Irish Whiskey
Zijdezachte vanilletonen dankzij een hoog percentage First Fill Bourbon Cask. Typische Ierse lichtheid. Probeer het uit!
€ 33,99
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Tullibardine 225 Sauternes Cask Finish
Heldere druiven, citrusnoten en exotische aroma's. Ontdek nu deze Single Malt met Sauternes witte wijn-finish!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Redbreast 12 jaar oud
Een in de meest letterlijke zin uitstekende Ierse Single Pot Still Whisky. Bestel nu en geniet!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze toegankelijke aperitief-whisky.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
The Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask Limited Edition Victo Ngai
Ontdek tropische fruittonen dankzij het rumvat-finish in de gelimiteerde Victo Ngai-editie. Bestel nu direct online.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
– 15,00%
Glenfiddich 12 jaar oud Triple Oak
Opwindende smaaknotities wachten op u - kruidig, fris-fruitig en aromatisch met aangename 40% vol. Geniet nu!
€ 50,99
€ 43,34
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 39,99
Glen Grant 12 jaar oud 40% Vol.
Geniet van gelaagde aroma's van appeltaart, karamel en amandel. Bestel nu deze milde Speyside-druppel!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Ki One Eagle
Ontdek Koreas eerste single malt met vanillenoten uit new oak- en bourbonvaten. Verzeker uzelf nu van deze bijzondere rariteit.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Ranoch Special Reserve
Zorgvuldig geselecteerde gemoute gerst & puur Highland-bronwater maken van deze whisky een waar genot. Bestel nu!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Hellyers Road Twin Oak
Complexe aroma's, vanille en fruit ontstaan uit de geweldige combinatie van Ex-Bourbon en Portvaten. Probeer het nu!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Benrinnes 2010/2024 - 13 jaar oud Hogshead #307104 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek de volmondige, romige fruitkarakter van deze exclusieve single cask op vatsterkte. Nu verkrijgbaar.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Langatun Old Deer Classic met cadeauverpakking
Geniet van Zwitserse traditie met zoete sherry- en chardonnaytonen! Probeer nu het smaakvolle ambacht.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Puni 2023 - 8 jaar oud Aura Virgin Oak Casks Edition 03
Ga op een aroma-avontuur naar Italië met deze heerlijke, intense whisky. Bestel nu en ontdek!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
DE klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu de lichte, fruitige, notige en droge Single Malt.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Midleton Barry Crockett Legacy
Evenwichtige fruit- en vanilletonen komen uit de mooie fles. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Dalmore Cigar Malt
Rijping in ex-bourbon en Oloroso-sherryvaten. Voor liefhebbers van zware en fruitige malts.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
The Pogues Triple Distilled
De kunst van The Pogues kunt u nu niet alleen muzikaal genieten. Ontdek nu de prachtige Ierse whisky!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
– 16,00%
Mars Komagatake Single Malt
Geniet van sappige fruittonen en de unieke helderheid van de Japanse Alpen. Probeer nu Mars Komagatake!
€ 84,99
€ 71,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99
Four Roses Single Barrel (nieuw)
Ontdek heerlijke bourbon in de perfecte drinksterkte met deze uitstekende afvulling. Haal deze genietmomenten in huis!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Speyburn Bourbon Cask
Een zachte, sprankelende en lichtzoete whisky uit geselecteerde bourbonvaten, die voor zichzelf spreekt. Probeer het nu.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Glen Grant 1966/2016 - 50 jaar oud Single Sherry Hogshead No. 884 Cask Strength Collection (Signatory)
Na maar liefst 50 jaar in een enkel sherryvat zijn de aroma's van de whisky prachtig intens, fruitig en complex. Bestel snel!
€ 6.093,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.705,70/Liter)
Chichibu 2015/2022 - 6 jaar oud Bourbon Barrel No. 4660 Collection Antipodes
Indrukwekkend design en heerlijke aroma's bij de hoogste drinksterkte. Verwen uzelf nu met deze geweldige ervaring!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
MacPhail's 12 jaar oud
Ontdek complexe aroma's met fruitige volheid uit Speyside! Ervaar nu de mysterieuze 12-jarige genot!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Blended Malt Scotch Whisky 8 jaar oud (Hart Brothers)
Zorgvuldig geselecteerde Highland Single Malts zijn voor deze whisky samengevoegd en gerijpt in eiken vaten. Bestel nu hier.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)