Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Skibbereen Eagle Blended Irish Whiskey (liter)
In de literfles zorgt de milde blend uit Ierland voor extra lang genot in uw cocktails of longdrinks. Grijp nu uw kans.
€ 26,99
ELEMENT Fusion Series R/1.0
Ontdek de bijzondere fusie van Ierse whiskey met unieke aroma's. Geniet vandaag nog van ELEMENT!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory)
Heldere vanilletonen biedt deze intense Single Grain van Cameronbridge in de botteling van Signatory. Nu kopen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glenturret Eclosion
Geniet van het spel tussen de overheersende PX sherryrijping in Europese eik en één enkel Amerikaans vat.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Grain Barn 30 jaar oud Ex-Bourbon Casks Batch #002 (Claxtons)
Ervaar 30 jaar gerijpte Single Grain Whisky uit Ex-Bourbon-vaten. Bestel nu en ontdek exclusiviteit!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Linkwood 2011/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogsheads The Distilleries of Great Britain & Ireland 1922 - 1929 (James Eadie)
Ervaar pure whisky-authenticiteit in beperkte oplage! Zorg dat u een van de 594 flessen van deze prijswinnende druppel bemachtigt.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Linkwood 2017/2026 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ervaar tropische fruittonen door de exclusieve Justinos Madeira-rijping. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tormore Timeless
Zomerwhisky met zachte 43% vol. en tedere elegantie, voornamelijk gerijpt op bourbonvaten. Puur, op ijs of in een cocktail te genieten.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Compass Box Nectarosity
Zoetheid en fruitigheid in perfecte harmonie – deze blended whisky brengt pure vreugde in het glas. Probeer het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Aultmore 2011/2023 - 12 jaar oud Refill Bourbon Barrel #7 Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar Aultmore 12 jaar met fruitige tonen en vanille! Probeer deze zeldzame Small Batch-editie nu uit.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Cambus 1990/2025 - 34 jaar oud Refill Rum Barrel (Master of Malt)
Ervaar 34 jaar verfijnde Single Grain van de gesloten Cambus distilleerderij uit het rumvat. Grijp nu je kans!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Millstone 2016/2020 - 3 jaar oud 92 Rye Whisky
Ervaar Rye Whisky op zijn best met deze prachtige botteling. Zorg nu voor een fles en geniet van geweldige aroma's!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 15 jaar oud Refill Barrel #694 (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense Highland-fruit met deze 15-jarige eenmalige vat in vatsterkte. Bestel dit unieke exemplaar nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Turntable Blending House Paradise Funk
Ontdek deze exotische creatie uit 4 verschillende vatsoorten in funky design. Geniet nu van moderne blendkunst.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glentauchers 2008/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #22605415 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en de afvulling met intense 56,8% Vol. brengen u een intens genotservaring in het glas. Koop nu!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Braeval 2013/2023 - 10 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van het aroma van lichte vruchten in natuurlijke vatsterkte. Bestel dit zeldzame Braeval-eenenvat nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Ben Nevis Coire Leis
Geweldige instap in de krachtige wereld van Ben Nevis, voornamelijk gerijpt in First Fill Bourbonvaten. Bestel direct.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
West Cork 5 jaar oud Pot Still
Gebrand uit gemoute en ongemoute gerst en vijf jaar gerijpt in eerstgevulde ex-bourbonvaten. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Half 'n' Half 2010/2022 - 11 jaar oud Spey Valley Stout Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Een heerlijke blend van Highland en Speyside whisky's met een Stout bierafwerking van de lokale brouwerij. Koop nu en geniet.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Kanosuke Hioki Pot Still
Met heerlijke intensiteit en zoete vruchten uit het bourbonvat komt de Japanse whisky in uw glas. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Madeira Hogshead Finish (James Eadie)
U geniet van complexe fruittonen dankzij de Madeira-finish van deze op 472 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu online.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nikka Yoichi 90th Anniversary
De gelaagde aroma's van Nikka nemen u mee op een smaakvolle reis naar Japan. Bestel snel!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Tormore 2000/2025 - 24 jaar oud Single Refill American Hogshead #1264 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek Tormore vanuit een nieuw perspectief met de onafhankelijke eenmalige afvulling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 247,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 354,27/Liter)
Glen Spey 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill White Wine Barrique Cask #800029/2012 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ervaar een ongerepte Glen Spey Whisky vol finesse en karakter! Bestel nu uw beperkte fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)