Whisky Cadeausets
Een whisky cadeau set maakt meer indruk en ziet er mooier uit dan een enkele fles whisky. Geef een proeverij set cadeau – zo hoeft u niet voor één enkele druppel te kiezen en kan de ontvanger zich door de verschillende druppels binnen het cadeau set proeven. Een whisky cadeau set met glas is ook populair. Vooral voor beginners is een set met een passend glas ideaal. Bovendien komen zulke sets in mooie cadeauverpakkingen.
Producten filteren
–
Nieuw
Scotch Whisky Adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Verras uzelf of een dierbare in de voorfeestdagen met 24 verschillende flessen uit Schotland. Sláinte!
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Nieuw
Whisky Wonder World adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Ontdek met deze hoogwaardige adventskalender de veelzijdigheid van de whiskywwereld! Duik erin, proef met plezier en geniet.
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Taste24 World Whisky Tasting-Fass (7x20ml)
Met het kleine houten vat ontdekt u whisky uit alle hoeken van de wereld. Bestel direct en proef of geef het cadeau.
€ 21,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 157,07/Liter)
Tamdhu proefset (3x50ml)
Ontdek de variëteit van Tamdhu. Drie leeftijdsfasen in één set. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Nieuw
Balvenie 12 jaar oud DoubleWood set met 2 Untersetzern
Ontdek de karakteristieke honingsmaak van deze 12-jarige whisky, gerijpt in zorgvuldig geselecteerde vaten. Nu online verkrijgbaar – inclusief passende onderzetsels.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask met 2 Untersetzern
Verzeker uzelf van een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt in Caribische rumvaten!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Smokehead Mini Collection 3x 5cl Smokehead Peated, High Voltage, Rum Rebel
De praktische proefset van de populaire rokerige Islay Single Malts. Uw compacte Islay-vakantie! Bestel nu en geniet!
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)
Nieuw
Penderyn Myth & Legend & Celt proefset (3x 200ml)
Ontdek drie Welshe single malts, van fruitig tot rokerig, in één set. Proef uw Penderyn-ervaring nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 54,98/Liter)
Glenfarclas proefset 10 Jahre, 12 Jahre, 105 Cask Strength (3x 50ml)
Houdt u van volle sherryvataroma's? Dan heeft u met deze proeverijset een fijne selectie van whisky's van de Speyside distilleerderij Glenfarclas.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Isle of Raasay Oak Species Maturation Series Tasting set (4x50 ml)
Raasay Eiken Serie – 4-voudig gerijpt in Virgin Oak: Elke proef uit een andere eiken soort. Vergelijken. Proeven. Verwonderen. Direct bestellen!
€ 35,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 179,95/Liter)
Glenfiddich Tasting set (3x50 ml)
Ontdek de diversiteit van de wereldberoemde distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu het praktische proefset.
€ 16,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 113,27/Liter)
Glenmorangie proefset (3x 100ml)
Leer de diversiteit van Glenmorangie kennen met deze proefset. Bestel en vergelijk 3 lekkernijen met elkaar.
€ 27,99
Inhoud: 0.3 Liter (€ 93,30/Liter)
Hercynian Distilling Tasting set (3x 20 ml)
Ontdek met deze geweldige proefset de diversiteit van de populaire distilleerderij in het Harz. Bestel nu en test drie whisky's.
€ 18,99
Inhoud: 0.06 Liter (€ 316,50/Liter)
Glenmorangie The Original 12 jaar oud Bourbon Casks Whisky set met 2 glazen
Ervaar zijdezachte genot en fruitige aroma's in de set met glazen uit Schotland! Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Tullamore Dew geschenkset met Longdrink-Glas
Heerlijke Tullamore D.E.W. in een prachtig geschenkset met bijpassend longdrink-glas. Nu geven of zelf genieten!
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Bud Spencer The Legend Tastingbox (3x50ml)
De drie geliefde varianten: Whisky mild, Whisky rokerig en Feuerwasser Chili-kaneellikeur, nu in een handige proefset. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Black Bull proefset (3x 50 ml)
Proefset met rokerige, niet-rokerige en 12 jaar oude whisky. Bestel en geniet van de diversiteit van Blended Scotch.
€ 19,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 133,27/Liter)
Slyrs Tastingbox Whisky set + 2 glazen (11x0,02 liter)
Ontdek de diversiteit van Beierse whisky's met de Slyrs Tastingbox inclusief 2 glazen! Breid nu uw whiskysammlung uit!
€ 76,99
Inhoud: 0.22 Liter (€ 349,95/Liter)
Taste 24 Scotch Whisky proeffust (7 x 20ml)
Ontdek de diversiteit van Schotse whisky's met deze proeffles. Beveilig nu het stijlvolle vat!
€ 23,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 171,36/Liter)
Compass Box Discovery set (4x 50ml)
Met deze proefset ontdekt u vier whiskystijlen die de veelzijdigheid van Compass Box belichamen. Ideaal om cadeau te geven of zelf te genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Glen Moray Explorers Selection Tasting set (4x50ml)
Geniet met deze ontdekkingsset van de grote diversiteit die Glen Moray te bieden heeft. Ook als cadeau een goed idee.
€ 20,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 104,95/Liter)
Nikka From The Barrel geschenkset met twee glazen + gieter
De heerlijke klassieker uit Japan als mooie blikvanger in een prachtig geschenkset. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Tomintoul 18 jaar oud set met 2 glazen
Een mooi cadeaupakket met de Tomintoul 18 jaar en twee fraaie glazen met de opdruk van de distilleerderij. Bestel nu.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Compass Box The Blenders Collection (3x50 ml)
3 Blended Scotch van de onafhankelijke bottelaar Compass Box in een proeverijset. Bestel nu en ontdek de grote verscheidenheid.
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)