Whisky Cadeausets
Een whisky cadeau set maakt meer indruk en ziet er mooier uit dan een enkele fles whisky. Geef een proeverij set cadeau – zo hoeft u niet voor één enkele druppel te kiezen en kan de ontvanger zich door de verschillende druppels binnen het cadeau set proeven. Een whisky cadeau set met glas is ook populair. Vooral voor beginners is een set met een passend glas ideaal. Bovendien komen zulke sets in mooie cadeauverpakkingen.
Producten filteren
–
Nieuw
Scotch Whisky Adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Verras uzelf of een dierbare in de voorfeestdagen met 24 verschillende flessen uit Schotland. Sláinte!
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Nieuw
Whisky Wonder World adventskalender 2026 met Tasting-Glas
Ontdek met deze hoogwaardige adventskalender de veelzijdigheid van de whiskywwereld! Duik erin, proef met plezier en geniet.
€ 103,99
Inhoud: 0.48 Liter (€ 216,65/Liter)
Compass Box Discovery set (4x 50ml)
Met deze proefset ontdekt u vier whiskystijlen die de veelzijdigheid van Compass Box belichamen. Ideaal om cadeau te geven of zelf te genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Taste24 World Whisky Tasting-Fass (7x20ml)
Met het kleine houten vat ontdekt u whisky uit alle hoeken van de wereld. Bestel direct en proef of geef het cadeau.
€ 21,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 157,07/Liter)
Tamdhu proefset (3x50ml)
Ontdek de variëteit van Tamdhu. Drie leeftijdsfasen in één set. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Smokehead Mini Collection 3x 5cl Smokehead Peated, High Voltage, Rum Rebel
De praktische proefset van de populaire rokerige Islay Single Malts. Uw compacte Islay-vakantie! Bestel nu en geniet!
€ 20,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 139,93/Liter)
Nieuw
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask met 2 Untersetzern
Verzeker uzelf van een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt in Caribische rumvaten!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Nieuw
Balvenie 12 jaar oud DoubleWood set met 2 Untersetzern
Ontdek de karakteristieke honingsmaak van deze 12-jarige whisky, gerijpt in zorgvuldig geselecteerde vaten. Nu online verkrijgbaar – inclusief passende onderzetsels.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Penderyn Myth & Legend & Celt proefset (3x 200ml)
Ontdek drie Welshe single malts, van fruitig tot rokerig, in één set. Proef uw Penderyn-ervaring nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 54,98/Liter)
Millstone Peated PX Sherry Cask set met 2 glazen (350ml)
Krachtige rook en fruitige sherryaroma's in een prachtig tasting-set. Nu cadeau doen of zelf proeven!
€ 46,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 134,26/Liter)
Glenfarclas proefset 10 Jahre, 12 Jahre, 105 Cask Strength (3x 50ml)
Houdt u van volle sherryvataroma's? Dan heeft u met deze proeverijset een fijne selectie van whisky's van de Speyside distilleerderij Glenfarclas.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Isle of Raasay Oak Species Maturation Series Tasting set (4x50 ml)
Raasay Eiken Serie – 4-voudig gerijpt in Virgin Oak: Elke proef uit een andere eiken soort. Vergelijken. Proeven. Verwonderen. Direct bestellen!
€ 35,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 179,95/Liter)
Millstone Geschenk set 3x200ml
Duik in de veelzijdige wereld van genieten van Zuidam met deze geweldige geschenkset. Zorg snel dat je hem hebt!
€ 66,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 111,65/Liter)
Jameson Black Barrel Whiskey set met 2 Tumblern
Geniet van de ultra-zachte Jameson Black Barrel met Tumbler-set! Ontdek nu zelf het bijzondere karakter!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Slyrs Tastingbox Whisky set + 2 glazen (11x0,02 liter)
Ontdek de diversiteit van Beierse whisky's met de Slyrs Tastingbox inclusief 2 glazen! Breid nu uw whiskysammlung uit!
€ 76,99
Inhoud: 0.22 Liter (€ 349,95/Liter)
Langatun Old Crow, Old Deer & Old Wolf Whisky set (3x50 ml)
Ontdek de veelzijdige aroma's van Zwitserland met het Langatun Whisky Set! Probeer het nu en beleef bijzondere momenten!
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
Glenmorangie proefset (3x 100ml)
Leer de diversiteit van Glenmorangie kennen met deze proefset. Bestel en vergelijk 3 lekkernijen met elkaar.
€ 27,99
Inhoud: 0.3 Liter (€ 93,30/Liter)
Bud Spencer The Legend Tastingbox (3x50ml)
De drie geliefde varianten: Whisky mild, Whisky rokerig en Feuerwasser Chili-kaneellikeur, nu in een handige proefset. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Hercynian Distilling Tasting set (3x 20 ml)
Ontdek met deze geweldige proefset de diversiteit van de populaire distilleerderij in het Harz. Bestel nu en test drie whisky's.
€ 18,99
Inhoud: 0.06 Liter (€ 316,50/Liter)
Jameson proefset (3x 50ml)
Ontdek het smaakpalet van Jameson met deze praktische proefset. Bestel nu!
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)
Taste 24 Scotch Whisky proeffust (7 x 20ml)
Ontdek de diversiteit van Schotse whisky's met deze proeffles. Beveilig nu het stijlvolle vat!
€ 23,99
Inhoud: 0.14 Liter (€ 171,36/Liter)
Glengoyne Time Capsule Whisky set 3x50 ml
Ontdek drie keer ongetemde whisky-kunst, tijdloos gerijpt voor kenners! Probeer nu de exclusieve Glengoyne set!
€ 23,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 159,93/Liter)
Glenfiddich Tasting set (3x50 ml)
Ontdek de diversiteit van de wereldberoemde distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu het praktische proefset.
€ 16,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 113,27/Liter)
Nikka From The Barrel Extra Marriage/Malt Pieces/Grain Pieces Whisky set (3 x 500 ml)
Nikka 40th Anniversary Set: Uniek aroma ontmoet beperkte editie. Koop nu en ervaar uitzonderlijke whisky!
€ 290,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 193,99/Liter)