Rum met kruiden- en grasnoten
Rum, dat uit verse suikerrietsap wordt gemaakt, kenmerkt zich door intense plantaardige aroma's die doen denken aan vers gemaaid gras, kruiden en bloemen. Daarom komen naast Clairin vooral Rhum agricole blanc overeen met dit smaakprofiel. Als een lentedag in een glas!
Producten filteren
–
Neisson Rhum Agricole Blanc Martinique (liter)
Caribisch karakter, jeugdige levensvreugde en een volle smaak laten een blijvende indruk achter. Bestel gelijk.
€ 46,99
Clement Rhum Agricole 40% Vol. (liter)
Bestel deze fruitige rum in de royale literfles. Ideaal voor uw Tiki-cocktails.
€ 27,99
Clairin Le Rocher 2022
Authentieke Clairin uit puur suikerrietsap, dat bij heerlijke 50% Vol. prachtig tot zijn recht komt. Bestel nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Rhum J.M 2022 Juste Macouba (biologisch)
Gedistilleerd uit de fijnste suikerrietsap en strikt beperkt - geniet van Rhum Agricole in gecertificeerde biologische kwaliteit.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Clairin Sajous Distillerie Chelo 2023
Ervaar de authentieke smaak van Haïti met Clairin Sajous, een puur rum! Probeer nu deze bijzondere ervaring!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Providence blanc Pure Single Rum
Innovatief en van de hoogste kwaliteit. Wees erbij bij de eerste veelbelovende stappen van deze in 2018 opgerichte distilleerderij.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Savanna 2016/2023 Reunion Rum Red Wine Finish No. 7 Germany exclusive Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Met ongelooflijke 65 % Vol. komt de heerlijke rum met spannend rode wijnfinish in uw glas. Beveilig nu een van de 302 flessen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
VERITAS - Foursquare & Hampden White Rum
Deze blended rum hoeft zich niet te verstoppen - en probeert dat ook niet. Ontdek natuurlijke, ongefilterde rum.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Takamaka Overproof Rum
Een zeer intense rum met 69% Vol. alcohol, die als perfecte basis voor aromatische cocktails dient. Grijp nu je kans.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Isautier Rhum Blanc Agent Double 01
De melange van twee productiemethoden zorgt voor de ronde kruidenaroma's van de heerlijke rum. Ontdek het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Mhoba Pot Stilled High Ester Rum Batch No. 2021HE01
Rum uit Zuid-Afrika. Een lokaal product met inheemse suikerrietsap. Bestel nu en geniet van een stukje Afrika.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Plantation 2016/2023 Trinidad Rum Mezcal Finish No. 15 Single Cask
Ga op een heerlijke aroma-reis naar Trinidad met deze smakelijke, intense rum. Bestel nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Savanna 5 jaar oud Rhum Vieux Traditionnel
Ervaar de exotische aroma's in de 5 jaar gerijpte rum van het eiland La Réunion. Bestel nu en geniet in alle rust.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Clairin Casimir 2023/2025 - 22 Monate Ansyen Ex-Rum Cask #CA21UI-122
Ontdek de aroma’s van tropisch fruit in deze Clairin Casimir, gerijpt in een ex-rumvat. Proef nu deze single cask!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
FRC Ghana White Unaged Pot Still Rum
Puur drinkgenot biedt deze rum, rechtstreeks uit de Pot Still gebotteld uit Ghana. Ontdek een uitzonderlijke zeldzaamheid!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
El Amparo Carlos Baque Zorrila Ron Equatorial
Geweldig in een cocktail, maar ook puur te genieten dankzij de intense aroma's. Bestel snel een fles!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Neisson Profil Équilibre Rhum Agricole
Ervaar het uitgebalanceerde aroma van Neisson Rhum Agricole met A.O.C.-certificaat. Bestel nu en verzeker uzelf van volle genot!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Providence 2020 Pure Single Rum
De veelzijdige rum uit Haïti verrast met een volle smaak en aangename vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Neisson Rhum Agricole Blanc
Een Rhum als een gedicht van puur suikerrietsap, dat u de gras- en kruidennoten in uw glas brengt. Absoluut proberen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Mhoba Select Release White Rum
Een krachtige blend. Hier komen alleen de beste rums samen. Grijp snel een van de streng gelimiteerde flessen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Mhoba Pot Stilled White Rum
Een Zuid-Afrikaanse witte pot-still-rum van suikerrietsap. Geweldige kwaliteit, die u zelf moet ervaren!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Neisson L'Empyreumatique Rhum Vieux Agricole
Ervaar levendige tropische aroma's met Neisson L'Empyreumatique! Geniet nu zelf van de volle rum-smaak.
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Neisson Profil 105
De heerlijk volle en complexe Neisson Profil 105 met intense 54,2% Vol.! Bestel nu voor een bijzondere ervaring.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Rhum Barbancourt Haitian Proof 55° Rhum Blanc
Geef uw cocktails een intensere toets met de onmiskenbare kruidige smaak van een Haïtiaanse rum en rijke 55% vol.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)