Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Hampden Rum Fire White Overproof Rum
Gedurfde opwinding voor uw glas! Een krachtige 63% van de traditionele distilleerderij Hampden. Dit wilt u niet missen!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
HAMPDEN Estate Pure Single 8 jaar oud Jamaican Rum
Krachtig-kruidige karakter dankzij 8 jaar tropische vatrijping! Bestel en proef nu onze rum-geheimtip.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Bremer Liebe 5 jaar oud Venezuela-Rum
Ontdek exotische fruitaroma’s na 5 jaar rijping in sherryfusten. Verzeker uzelf nu van deze bijzondere rum!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Tiki Lovers White Rum (nieuw)
Intense bananengeuren en tonen van gekookt fruit. Proef de tropen met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Planteray Barbados Grande Réserve
De heerlijke rum uit de West Indies Distillery rijpt in bourbon- en cognacfusten. Geniet ervan puur of in een cocktail.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
T.Sonthi Aged up to 30 years PX Sherry Cask Finish Luxury Edition
De tot 30 jaar durende rijping en de zoete PX Sherry Cask Finish geven de blend zijn unieke smaak. Bestel nu!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Black Tot Rum
Een fijn uitgebalanceerde rum uit de Cariben. Een vertegenwoordiger van de Engelse stijl die zijn gelijke niet kent. Bestel nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
– 25,00%
Smögen Kinghaven Fiji Rum 2009/2021 - 12 jaar oud
Een hoogwaardige Fiji Rum, gedistilleerd op pot stills, gerijpt in sherryvaten. Bestel nu en geniet van cask strength!
€ 109,99
€ 82,49
Inhoud: 0.5 Liter (€ 164,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 109,99
Clarendon 2007/2026 - 19 jaar oud Jamaican Rum for WDC (Wu Dram Clan)
Één vat, 228 flessen: WDC bewijst opnieuw een scherp oog te hebben met deze 19 jaar gerijpte pot still rum uit Clarendon.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
– 45,01%
Plantation 2011/2023 Fiji Marsala Wine Cask No. 08 Single Cask Collection
Laat u verleiden door de fruitige smaak uit de naverijping in het Marsala zoete wijnvat. Bestel nu exotisch genot.
€ 68,99
€ 37,94
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 51,99
El Dorado 12 jaar oud Demerara Rum
Terecht een van de absolute bestsellers! Mooi fruitig en bijzonder zacht en mild van smaak. Bestel snel en geniet.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Savanna 2022 - 6 jaar oud Unshared Cask Cognac Cask No. 25 Germany exclusive
Van deze heerlijke compositie zijn slechts 768 flessen afgevuld. Zorg dat u deze exclusieve ervaring nu bemachtigt!
€ 144,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 289,98/Liter)
– 14,82%
Belizean Blue Rare Blend Rum
Authentieke blended rum uit een verfijnde vatcombinatie brengt Midden-Amerika naar je toe. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 53,99
Caribbean Rum XO (Rest & Be Thankful)
Caribische genot met tropische volheid en soepele diepte. Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Rum Nation Panama 21 jaar oud
21 jaar gerijpt in whiskyvaten: een Panamese rum met tonen van tropisch fruit, tabak en een prettige kruidigheid. Nu uw kans grijpen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Hampden 1753
De prachtige Hampden 1753 brengt u aangename intensiteit en evenwichtige aroma's in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Rum Nation Venezuela XO 25th Anniversary Edition
Deze exotische rum neemt u mee op een heerlijke reis vol aroma's naar droomachtige zandstranden. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Shakara 12 jaar oud
Maar liefst 12 jaar rijpte de rum in het tropische klimaat van Thailand, voordat hij zonder suiker of kleurstoffen werd gebotteld. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Spirits of Old Man No. 3 Rum Project Three Dark Expression
Een romige en volmondige fruitige blended rum, die minimaal 8 jaar heeft gerijpt. Bestel nu deze uitgebalanceerde genot!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Savanna Métis
Sappig tropisch fruit, romige vanillecrème en delicate specerijen. Bestel nu en geniet in een cocktail of puur!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Jamaica 2015/2023 - 7 jaar oud Bourbon Barrels Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Zomerse gevoelens bij deze aromatische rum uit Jamaica. Verwen uzelf met een van de beperkte flessen!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
MacNair´s Peated Exploration Rum Jamaica
Fruitige Jamaica-rum, die na rijping in rokerige GlenAllachie-vaten is ontstaan. Deze ongebruikelijke rum moet u proeven.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Australia 2014/2022 - 7 jaar oud Transcontinental Rum Line
Na 5 jaar rijping in bourbonvaten kreeg het in Europa nog een 2-jarige finish in cognacvaten. Bestel nu deze rum.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Rum Nation Mauritius 8 jaar oud Cask Strength
Ontdek de beperkte Rum Nation Mauritius 2025 met intense bourbon-noten en tropische flair. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)