Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Savanna Art of Rum by Xandro
Verzeker uzelf van deze gelimiteerde afvulling met intense 57% vol. na 6 jaar rijping in Cognac-, Muscat- en Portwijnvaten.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Navy Island 2025 Sauternes Cask Finish XO Reserve Sauternes Cask
Geniet van de rijke zoetheid van deze gelimiteerde rum-editie met Sauternes-finish. Ontdek nu de premium kwaliteit van Navy Island!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Rum Nation Mauritius 6 jaar oud Triple Cask Rum
Geniet van de beperkte Mauritius-editie van Rum Nation met unieke driedubbele vatrijping! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
MacNair´s Unpeated Exploration Rum Jamaica
Fijnste Jamaica-rum, geblend, gerijpt en afgevuld in Schotland. Bestel en geniet nu van deze interessante rum.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Fiji Rum 2010/2022 Single Cask No. 18 (Berry Bros. & Rudd)
De uitstekende rum van de Fiji-eilanden uit de Stille Oceaan komt in fulminante vatsterkte in uw glas. Bestel nu.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
The Real McCoy 3 jaar oud
Drie jaar rijpte de rum uit de Foursquare Distillery in het tropische klimaat van Barbados. Nu te bestellen voor heerlijke cocktails.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Versailles 2007/2024 - 16 jaar oud Peated Whisky Cask Finish (Rum Nation)
De finish in rokerige whiskyvaten brengt heerlijke rokerige tonen in de rijpe rum uit Guyana. Ontdek nu deze traktatie!
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
BrewDog Duo Spiced Rum
Exotische mix van Schotse en Caribische rum met de smaak van sinaasappels, limoenen, vanille, gember en cola. Ontdek!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Hampden 2018/2023 - 5 jaar oud LROK The Younger (3 liter)
Geniet van de uitzonderlijke smaak van Hampden. Nu in de grote 3-liter fles voor extra lang genot bestellen.
€ 309,99
Inhoud: 3 Liter (€ 103,33/Liter)
The Real McCoy 5 jaar oud
Bijzonder kruidige aroma's uit de opslag in sterk verbrandde bourbonvaten. Ontdek een merk van de Foursquare Distillery.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Portsmouth Rum 2019/2023 Single Barrel No. 5 Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Heerlijk-intense rum uit het geselecteerde eenmalige vat. Verwen uzelf met deze beperkte traktatie!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud Cristina De Middel Edition DOK Magnum Series #3 Traditional Rum (LM&V)
Ervaar de intense 4-jarige Hampden Rum met fruitige specerij! Ontdek de gelimiteerde editie nu!
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Monymusk 1998/2023 - 24 jaar oud MBK Single Cask No. 27848 (Rest & Be Thankful)
Van deze intense rum zijn slechts 169 flessen afgevuld. Zorg dat u nu dit rijpe genot bemachtigt!
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische aroma-variëteit in heerlijke intensiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Sampan 2021/2025 - 4 jaar oud Cognac Cask Cellar Series
Geniet van exotische volheid met deze 4 jaar in Cognacvat gerijpte jaargang-rhum uit Vietnam. Voeg nu toe aan je winkelwagentje.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud Cristina De Middel Edition DOK Traditional Rum Magnum Series #3 (Velier) (1,5 liter)
Ervaar intense rumgenot van de exclusieve Cristina De Middel Edition uit Jamaica! Ontdek nu de Magnum Series!
€ 321,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 214,66/Liter)
FRC Barbados & Jamaica & Panama Premium Reserve
De mix van 5-8 jaar oude rums staat voor de exotische smaak van de Cariben. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
FRC Clarendon 2000 - 25 jaar oud Single Cask Rum
Ervaar de hoogste smaakdiepte met deze 25-jarige Jamaicaanse rum. Verzeker uzelf van een van de slechts 106 zeldzame flessen!
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
– 19,79%
Hampden 15 jaar oud Pure Single Jamaican Rum
Ervaar authentieke smaak met Hampden Rum, 15 jaar gerijpt in Jamaica! Ontdek en geniet nu!
€ 388,99
€ 311,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 445,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 388,99
Papa Rouyo 2022/2023 - 1 Jahr Cognac Casks (Habitation Velier)
Spannende rijping in Cognacvaten en krachtige 56,7% Vol. brengen u een indrukwekkende smaakervaring in het glas. Koop nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (Velier)
Ervaar tropische intensiteit en kunst in onze gelimiteerde Hampden-rum! Bestel nu en geniet van bijzondere smaakbeleving!
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Ontdek het intense tropenfruitkarakter van de Hampden Rum, 60% sterk en 7 jaar gerijpt. Verzeker uzelf van uw exclusieve Magnum-editie!
€ 462,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 308,66/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud Cristina De Middel Edition HGML Traditional Rum Magnum Series #3 (La Maison & Velier)
Ervaar intense genot met de 7 jaar oude rum van Hampden, die kunst en ambacht verenigt. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud
Geniet van de unieke Hampden Rum, 8 jaar gerijpt met intense tropenfruitaroma's. Ontdek de Magnum-exclusiviteit!
€ 523,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 349,33/Liter)