Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Rivière du Mât Traditional Rhum Blanc Master Legend
Zacht en fruitig in het aroma, temperamentvol en intens in de smaak. Bestel nu de traditionele witte rum.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Rum Nation Venezuela (SOFA) 2010/2025 - 15 jaar oud Small Batch Rare Rum Ex-Bourbon Casks #72-74
Geniet van de zeldzame 15-jarige rum uit 796 flessen, gerijpt in Ex-Bourbon-vaten! Zorg dat u vandaag nog een fles bemachtigt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud Cristina De Middel Edition Traditional Rum LROK Series #3 (Velier) (1,5 liter)
Ervaar de intense Hampden Rum met 60% Vol. in de beperkte Christina De Middel Edition! Probeer het nu!
€ 499,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 333,33/Liter)
Rhum J.M Jardin Fruité
Als een Caribisch fruitboomgaard. Charmante fruittonen kenmerken deze fijne Rhum Agricole uit Martinique. Probeer het snel.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Planteray Barbados XO Extra Old 20th Anniversary
Deze jubileumeditie overtuigt met de smaak van tropisch fruit en een zachte drinksterkte. Grijp snel je kans!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Rivière du Mât Très Vieux Rhum Sélection du chai
Heerlijke aroma's uit het Franse overzeese departement komen aangenaam mild in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Rhum J.M 2013 Rhum Vieux Agricole Millésimé
De vintage 2013 verrast met een uitgebalanceerde smaak en milde drinksterkte. Bestel nu exotisch genot thuis.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Providence 2019 Caroni Casks
In 2019 met de hand gedistilleerd, rijpte deze single rum in ex-Caroni vaten tot volle pracht. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Miyakojima Rum The Makugan
Met zijn fruitig-kruidige smaak leent deze Japanse rum zich perfect voor verfijnde cocktails of puur genot. Ontdek hem nu.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Privateer 4 jaar oud New American Oak Single Cask No. 574 Letter of Marque
Deze streng beperkte uitgave presenteert u een Amerikaanse rum uit een gloednieuw eiken vat. Bestel hier direct.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Belize 2015/2025 - 9 jaar oud The Rum Trail (Elixir Distillers)
Ervaar fruitige Belize-rum met exclusieve rijping. Ontdek de smaak van de Cariben en bestel nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Isautier 12 jaar oud Alfred Rhum Vieux
12 jaar gerijpt in een tropisch klimaat en gewijd aan de visionair Alfred Isautier, die de driehoekige fles introduceerde. Bestel nu!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
La Maison du Whisky 2008/2025 - 17 jaar oud Collection Itinéraires Pure Sugarcane Juice Rum Ex-Madeira Cask #DR08MD01 (Velier)
Ervaar 17 jaar Ex-Madeira vatsterkte en intense suikerrooraromen! Proef en geniet nu van het unieke tropenaroma!
€ 168,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,41/Liter)
Panama Rum First Edition Journey Label Collection
Met krachtige 45% Vol. geniet u van tropische fruitnoten uit Panama. Bestel uw verzamelstuk direct hier.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Dead Man's Fingers White Rum
Witte rum met tonen van vanille en tropische vruchten voor heerlijke cocktails en longdrinks. Bestel nu en begin met mixen.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Mother Mesccia Pure Single Rum
Ervaar de bijzondere rum van dubbel gedistilleerd Caribisch suikerriet! Bestel nu de Mother Mesccia.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
1731 Central America XO Rum Guatemala - Panama - Belize
Een zoet-kruidige blend uit Guatemala, Panama en Belize. Bestel nu en geniet van de aroma's van Midden-Amerika.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Rhum J.M La Dame Jeanne No. 3 Rhum Vieux Agricole
Krachtige blend van zes oogstjaren, tropisch gerijpt in Bourbon- en Virgin Oak vaten. Nu bestellen voor bijzondere momenten.
€ 215,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 308,56/Liter)
Saint Lucia 2004/2025 - 21 jaar oud Pure Single Rum Ex-Rum Barrel #SL04VD01 Flag Series (La Maison & Velier)
Ervaar 21 jaar pure ambacht met zoete vanillearoma's. Zorg dat u een van de slechts 199 flessen nu bemachtigt!
€ 272,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 389,99/Liter)
Dillon Tres Vieux Agricole
Ervaar de aroma's van rum uit Martinique met deze milde en elegante botteling. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Mhoba Imbasha 2021/2024 - 3 jaar oud Single Bourbon Cask No. #WRD 6 Collection Foundations
Met ongelooflijke 61,5% komen de heerlijke aroma's van de op basis van suikerriet gemaakte rum in uw glas. Zorg nu dat u deze bemachtigt!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Mhoba Kigelia Rum 2021/2024 - 3 jaar oud Bourbon Cask No. #WRD 1 Collection Foundations
Hoogwaardige houten doos en stijlvol flesontwerp maken de intense rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Rhum J.M Terroir Volcanique Rhum Vieux Agricole
Buitengewoon terroir en een prachtige diversiteit aan aroma's. Verwen uzelf met deze heerlijke rum!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Mhoba Strand 101 Pure Single Rum
In prachtige drinksterkte komen vanille, rokerig karamel en zoete vruchten in uw glas. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)