Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Appleton Estate 1993/2022 - 29 jaar oud Hearts Collection
Deze rum rijpte maar liefst 29 jaar tot zijn heerlijke complexiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 794,27/Liter)
Neisson Zetwal
De Rhum Agricole in de hoogwaardige houten doos indrukwekkend met zijn delicate aroma's. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 1.894,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.707,13/Liter)
Bumbu XO
Een rum met bourbonvatrijping en een origineel sherry-finish. Geniet ervan puur of in een cocktail. Bestel nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Jamaica Pot Still Rum Limited Edition (Rum Nation)
Met deze ongeëikte en 55,5% Vol. sterke Jamaicaanse rum geniet u van tropische fruitaroma's. Koop nu de Limited Edition.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Rum Nation Barbados 8 jaar oud
Zoet-fruitige genot uit de Cariben wacht op u met deze rum van Rum Nation. Koop nu en proef!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Uitvlugt 1997/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 3 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
Ongekleurd en cask strength genot uit 24 jaar rijping in een eenmalig vat. Verwen uzelf nu met een van de beperkte flessen.
€ 240,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 344,27/Liter)
El Ron del Artesano 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish Batch #02-25
Geniet van de unieke smaak van ambachtelijke rum! Ontdek El Ron del Artesano – bestel nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Jack-Crap Spirits Honest Venezuelan Rum 15 jaar oud Single Origin #01
Ervaar 15 jaar gerijpte genot met fruitige tonen en een lange afdronk! Zorg dat u nu uw echte Venezolaanse rum bemachtigt!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
1423 Jamaica TECC S.B.S. Origin Selection
Geselecteerde Jamaicaanse rum komt met heerlijke intensiteit in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Plantation Rum Gran Anejo Guatemala and Belize
Blend van twee landen met een mooie cognac-finish voor een scherpe prijs.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Rivière du Mât Grande Réserve
Traditioneel geproduceerde rum uit het Franse overzeese departement. Ontdek de harmonieuze diversiteit aan aroma's!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Honey Batcher 152
Ervaar de intense vrucht van een 76% rum met een zoete afdronk! Perfect voor kenners, probeer de Honey Batcher 152.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Black Tot Last Consignment British Royal Naval Rum
Een historische rum die ons inzicht geeft in de marinetradities. Een rumjuweel in een luxe houten doos, met een Tot-mok, rantsoenkaart en een boek. Bestel nu!
€ 1.019,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.457,13/Liter)
Old Monk Supreme XXX Mönchflasche
Deze Old Monk Supreme Rum komt in een prachtige monnikontwerp. Laat je meevoeren door deze rum naar de wereld van exotische smaken uit India!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Clément V.S.O.P. Rhum Vieux Agricole
Leun achterover en geniet van een slok van de bijzonder zachte en elegante Rhum Vieux Agricole. Bestel nu.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Bacardi Carta Blanca Superior White Rum (Bahamas)
Een wereldwijde bestseller en een honderdjarige succesverhaal.
€ 16,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 24,27/Liter)
– 10,00%
Vieux Sajous Rum 2019/2024 - 5 jaar oud
Levendig, gelaagd en met prachtige intensiteit komt de Haïtiaanse rum in uw glas. Breng dit genot naar huis!
€ 99,99
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 99,99
Ron Zacapa XO Centenario
Geniet van zachte luxe door de rijping in Cognac-vaten op 2300 meter hoogte. Bestel dit meesterwerk nu.
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
– 20,00%
Dictador 2 Masters Leclerc Briant 1977/2022 - 45 jaar oud Single Cask No. 616-ExSh
De samengevoegde kunst van twee meesters in hun vak heeft deze delicate rum voortgebracht. Verwen uzelf met deze zeldzaamheid!
€ 930,99
€ 744,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.063,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 757,99
Caroni 1994 Single Cask #6132 Paradise #3
Tropische rijping op drie verschillende locaties zorgde voor de unieke en complexe aroma's. Bestel nu deze heerlijke rum!
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3786 Paradise #4
Rijpe aroma's, krachtige drinksterkte en een prachtig flesontwerp. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 3.039,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.342,84/Liter)
Clément X.O. Rhum Vieux Agricole
"Extra Old" met een spannend smaakprofiel. Een rum voor kenners.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Santiago de Cuba 8 jaar oud Ron Anejo
Deze rum biedt u de perfecte basis voor hoogwaardige longdrinks en verfijnde cocktails. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Caroni 1998 Single Cask #3918 Paradise #2
Prachtig flesontwerp en intense kleur maken deze rijpe Trinidad Rum tot een echte blikvanger. Zorg dat je snel een fles bemachtigt!
€ 2.910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.158,56/Liter)