Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Caroni 1996/2024 Single Barrel #3785 Paradise #9
Prachtige intensiteit na ongeveer 28 jaar rijping en met krachtige 68,9% Vol. Zorg dat u deze eenmalige vatafvulling bemachtigt!
€ 3.037,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.339,99/Liter)
Caroni 1998/2024 Single Barrel #3927 Paradise #10
Deze rum neemt u mee op een intense reis van genot naar Trinidad dankzij de 70,2% Vol. cask strength. Bestel nu!
€ 2.910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.158,56/Liter)
Bacardi Carta Blanca (3 liter)
Klassieker met traditie. Bestel nu de wereldwijde bestseller in de grote 3 liter-fles.
€ 74,99
Inhoud: 3 Liter (€ 25,00/Liter)
Rum Malecon 12 jaar oud Reserva Superior
Mooie prijs-kwaliteit Rum uit Panama. Voeg nu toe aan uw winkelwagentje en geniet binnenkort thuis.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Planteray 2004/2024 Single Japanese Fruit Liqueur Cask Finish No. 14
De innovatieve naveroudering in een Japans fruitlikeurvat brengt aroma's van intense vruchten in de rijpe rum. Zorg dat u deze niet mist!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Doorly's X.O. Fine Old Barbados Rum
X.O. met een mooi finish in Spaanse Oloroso sherryvaten. Een spannende druppel. Laat u zelf overtuigen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Admiral Rodney Rum - HMS Princessa
Een edele, ongeveer 5-jarige melasse rum, die overtuigt met een fruitig-zoet aroma-bouquet. Grijp nu de kans en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Isautier 7 jaar oud Rhum Traditionnel
Maar liefst 7 jaar gerijpt! Deze rum brengt je zoete intensiteit in je glas. Bestel nu en geniet thuis.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Mount Gay 1703 Black Barrel (liter)
Intense specerijen vermengd met zoete chocolade en exotisch fruit dansen in deze Mount Gay 1703 Black Barrel. Grijp nu je kans en geniet!
€ 51,99
Jamaica Rum EMB 2009/2022 - 12 jaar oud Single Cask No. 258 + 259 (Rum Artesanal)
Dankzij de intense drinksterkte komen de delicate aroma's van deze rum uit Jamaica bijzonder goed tot hun recht. Koop nu en geniet!
€ 84,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,98/Liter)
Hampden 1983 - 41 jaar oud (The Nectar of the Daily Drams)
41 jaar tropische rijping en de botteling met krachtige 53,3% Vol. tonen u rum op zijn best. Koop nu!
€ 2.052,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.932,84/Liter)
Remedy Pineapple
De Remedy Pineapple verenigt een geslaagde blend van Caribische rums met een essentie van ananas. Bestel nu en geniet.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Malecon 18 jaar oud Reserva Imperial
Een hoogwaardige rum in prachtige verpakking. Verwen uw favoriete rumliefhebber. Bestel nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Doorly`s 14 jaar oud Barbados Rum
Aromatische Barbados Rum uit de prijswinnende Foursquare distilleerderij. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
– 20,00%
Privateer New England White Rum
Aromatische en fruitige rum uit de VS. Of puur of in een cocktail - altijd een genot. Bestel nu voor het volgende feest.
€ 48,99
€ 39,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 48,99
– 15,00%
Jamaica Rum 1982/2022 MRJB Cask No. 17 (Rum Artesanal)
Met een trotse leeftijd van 40 jaar is deze rum werkelijk een kostbaarheid. Zorg dat u een van de weinige flessen bemachtigt.
€ 510,99
€ 434,34
Inhoud: 0.5 Liter (€ 868,68/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 510,99
Malecon 25 jaar oud Reserva Imperial
De 25-jarige Malecon is een intens kruidige premium rum uit Panama. Geniet nu van de volle lading kruiden in deze rum!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Doorly´s 3 jaar oud Barbados Rum
Deze nog jonge rum is perfect om de Doorly's distilleerderij van Barbados te leren kennen. Bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
– 15,00%
Wild 12 jaar oud Black Wood Rum Triple Cask
Met een onmiskenbaar eiken karakter uit het Zwarte Woud, de zoetheid van PX en tannines uit het Amarone-vat. Grijp je kans.
€ 91,99
€ 78,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 77,99
Doorly's 12 jaar oud Fine Old Barbados Rum (43%)
Een goed gerijpte Barbados Rum die uw smaakpapillen milde zoetheid biedt. Probeer de Doorly's 12 jaar eens.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
– 22,00%
Ramero Rum 2003/2022 - 19 jaar oud Single Bourbon Cask No. 012
Rijpe aroma's uit 19 jaar rijping komen met heerlijke intensiteit in uw glas. Nu kopen en in gezelschap genieten!
€ 152,99
€ 119,33
Inhoud: 0.5 Liter (€ 238,66/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 150,99
El Dorado 12 jaar oud Rum Guyana - sample (Tasting Circle)
Hoogwaardige melasse rum die zeker tot de rum-topsellers behoort.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Brewdog Five Hundred Cuts Botanical Rum - sample (Tasting Circle)
Een werkelijk uitzonderlijke Botanical Rum met tonkabonen, kruidnagel, lavendel en vele andere kruiden. Bestel nu.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Ron Dominicana Esclavo XO met Geschenktube - sample (Tasting Circle)
Laat u overtuigen door de uitgebalanceerde aroma's van de Ron Dominicana Esclavo XO! Hij verleidt alle zintuigen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)