Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Neisson Dekolaj
De intense rum uit de beste suikerrietsap verrast met zijn fruitige en kruidige smaak. Koop nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Caroni 1998/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 37 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
De intense kleur van de Trinidad rum is ontstaan door maar liefst 24 jaar tropische vatrijping. Zorg snel voor een fles!
€ 857,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.225,70/Liter)
Rumundo Signature Edition Dr's Recipe No. 1
Ontdek de levendige smaak van deze unieke rum uit Zwitserland. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Karukera 2006 - 11 jaar oud Single Cask No. 65 Rhum Vieux Agricole
Met een rijke kleur na 11 jaar rijping, een verfijnde presentatie en uitstekende smaak is het een waar genot. Ontdek het nu!
€ 1.649,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.357,13/Liter)
Lazy Dodo Single Estate Rum
Ontdek deze krachtige, kruidige rum uit Mauritius. Even fascinerend als de vogel waaraan hij is gewijd. Bestel nu.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
T. Sonthi 15 jaar oud XO Jamaica Rum Port Cask Finish
De uitstekende rum rijpte 15 jaar in Jamaica, voordat hij in Duitsland een nabehandeling in portvaten kreeg. Bestel nu!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Isautier Rhum Blanc Agent Double 02
Een heerlijke compositie van traditionele melasse rum en Rhum Agricole wacht op u. Verwen uzelf nu met deze traktatie!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Worthy Park 109
Krachtige 54,5% brengen de levendige aroma's van de fruitige rum prachtig tot hun recht. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
French West Indies 2022 VO Agricole Rum Transcontinental Rum Line
Minimaal 3 jaar gerijpt in een tropisch klimaat. Ervaar de intense, zoet-kruidige aroma's uit overzeese gebieden in uw glas.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Crossfire Hurricane Gold Small Batch Rolling Stones
Deze afvulling combineert fruitige Pot Still Rum met continue destillatie, vatreifing en Jamaicaanse funk. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Clément Rhum Agricole Blanc (liter)
Geniet van de citrusnoot en florale aroma's van de Clément Rhum Agricole Blanc! Ontdek het nu en mix een Ti Punch!
€ 37,99
Neisson 2021/2025 - 3 jaar oud Full Proof Cognac Cask #278 Collection Itinéaires
Geniet van complexe aroma's uit Cognac-vaten met intense specerij! Zorg nu voor een zeldzame fles!
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1577 (Rest & Be Thankful)
Met prachtige intensiteit komen de rijpe aroma's van de Jamaicaanse rum in uw glas. Geniet nu van tropische smaken!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1195 (Rest & Be Thankful)
In maar liefst 22 jaar rijping hebben de tropische aroma's van vat No. 1195 hun heerlijke complexiteit ontwikkeld. Ontdek het nu!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Doorly's 8 jaar oud Fine Old Barbados Rum
Verrassend veelzijdige en zachte rum met prachtige aroma's. Gemakkelijk mee te nemen en te genieten!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Planteray 3 Stars Barbados Jamaica Trinidad
Mildere blend met tropische vruchten, banaan, vanille en fijne kruiden uit Barbados, Jamaica en Trinidad. Bestel nu!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Monymusk 14 jaar oud EMB Plummer Jamaica Vatted Single Rum Tropical Aging
100% Pot Still. 100% tropisch gerijpt. 69,7% alcoholgehalte. Bestel en geniet van deze krachtige, intense rum!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Honey Batcher Double Origin Jamaica/Australia
Dubbele oorsprong voor dubbele genot: Jamaica ontmoet Australië in een krachtig rum-ervaring! Probeer het nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Banditti Club Spiced Rum
Sappige tropische vruchten en heerlijke specerijen komen bij aangenaam intense 44 % Vol. in uw glas. Geniet er direct van!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Mhoba 4 jaar oud Satara Horizon Ex-Bourbon Cask WRD2 Collection Itinéraires (La Maison Du Whisky)
Exclusieve Single Estate Rum met 46,6% voor een intensieve smaakervaring. Slechts 282 flessen wereldwijd! Koop nu.
€ 137,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 197,13/Liter)
Guatemala Rum Classic Range (Berry Bros & Rudd)
Ontdek Guatemala: Het land toont zich van zijn mooiste kant in de Classic Range van Berry Bros. Bestel nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Rhum J.M 2000/2020 Rhum Agricole Single Barrel No. 180029
De rijpe aroma's van deze beperkte enkel vat afvulling zorgen voor intense genietmomenten. Verwen uzelf ermee.
€ 179,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 359,98/Liter)
Lazy Dodo XO Chronicles
Het vlaggenschip van het merk biedt u zoete en fruitige tonen uit de rijping in bourbon- en cognacfusten. Ontdek het nu.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Crossfire Hurricane Reserve Small Batch Rolling Stones
Geniet van deze fles rijke Jamaicaanse rum, afkomstig uit de distilleerderijen Clarendon, Hampden, Long Pond en Worthy Park.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)