Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Rum Malecon 12 jaar oud Reserva Superior - sample (Tasting Circle)
Mooie prijs-kwaliteit rum uit Panama. Voeg nu toe aan uw winkelwagentje en geniet binnenkort thuis.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Black Tot Rum (50ml miniatuur)
Ontdek een van de beste Caribische rums nu in de kleine proeffles. Grijp snel je kans en geniet.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Hampden Rum Fire White Overproof Rum - sample (Tasting Circle)
Gedurfde opwinding voor uw glas! Een krachtige 63% van de traditionele distilleerderij Hampden. Dit wilt u niet missen!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Jamaica 2013/2024 - 10 jaar oud (Rum Nation)
10 jaar tropische rijping zorgden voor de indrukwekkende aroma's van de Jamaicaanse rum. Koop nu en geniet!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
The Copper Giant - Jamaica Rum Steambound (whic)
Overrijpe mango, gekonfijte ananas, donkere PX-pruim – 57,2 % vol. Navy Strength, 700 g/hLPA Ester. Volmondig, olieachtig, funky.
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Caroni 23 jaar oud 1996/2019 The Last Caroni Full Proof Heavy Trinidad Rum
Verkrijg een stukje geschiedenis. Koop de allerlaatste Caroni Rum, persoonlijk geselecteerd door Luca Gargano! Heerlijk.
€ 455,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 651,41/Liter)
Caroni 1998/2019 21 jaar oud Kevon Slippery Moreno 2nd Release
Deze exquise rum heeft maar liefst 21 jaar in Trinidad gerijpt en is krachtig afgevuld.
€ 457,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 654,27/Liter)
T.D.L. 2003-2025 - 22 jaar oud The Mask Series (Wu Dram Clan)
De eenmalige vatafvulling verrast na de lange rijping met fruitige smaken en intense vatsterkte. Grijp nu je kans!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Mount Gilboa 2008/2017 - 70 jaar oud Velier
De driemaal gedistilleerde 9-jarige Mount Gilboa uit de Mount Gay Distilleerderij is afgevuld met Cask Strength van 66%.
€ 181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,99/Liter)
Caroni 1996/2019 23 jaar oud David Sarge Charran 2nd Release
Na 28 jaar werken bij Caroni werd deze rum aan David Charran gewijd. Bestel gelijk een fles van deze edele druppel.
€ 573,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 819,99/Liter)
Clément Colonne Créole Rhum Vieux Agricole
Zijn ronde en krachtige profiel dankt hij aan de oude kreolische koperen distilleerketels. Bestel direct en geniet.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
– 15,01%
Worthy Park Select Jamaica Rum
Authentieke en aromatische rum, die kan overtuigen met fruitige tonen. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 28,99
€ 24,64
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 28,99
Damoiseau Blanc 50° Rhum Agricole
Zeer krachtige en hoog-aromatische witte rum, perfect voor een Ti Punch. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Santisima Trinidad 15 jaar oud Ron de Cuba
Ontdek de verfijnde rum uit Cuba, die 15 jaar in eiken vaten heeft gerijpt. Bestel nu en geniet op uw gemak.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Santisima Trinidad 7 jaar oud Ron de Cuba
Ervaar de volle smaak van deze 7 jaar oude rum uit Cuba, in balans met zoetheid en kruidigheid. Bestel nu.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
– 16,00%
MacNair's Exploration Panama Rum 7 jaar oud
Gemaakt van de fijnste melasse en met exotische vruchten in de smaak, deze Panama Rum zal u overtuigen. Ontdek het nu!
€ 48,99
€ 41,15
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 48,99
Compagnie des Indes Caraibes Rum
De essentie van de Cariben gevangen in deze fles. Mis het niet!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
BrewDog Duo Rum Spiced With Caramelised Pineapple
Aromatised met gekarameliseerde ananas en de fijnste specerijen uit de hele wereld voor een bijzonder tropische smaak. Grijp uw kans!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Trois Rivières VO Cuvée du Moulin Rhum Agricole
Geniet van de volle en kruidige Rhum Agricole puur, op ijs of in een heerlijke cocktail. Bestel nu en proef.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Volbeat No. III
De rum-gebaseerde drank is niet alleen een geweldig avontuur voor Volbeat-fans. Breng nu de exotische smaken naar huis.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Trois Rivières VO Cuvée du Moulin zonder cadeauverpakking
Geniet van de volle en kruidige Rhum Agricole puur, op ijs of in een heerlijke cocktail. Bestel nu en proef.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dictador Rima 2006/2022 - 16 jaar oud Single Sherry Cask No. ExSh-717
Romige, zoete rum uit Colombia en de fruitige invloed van het sherryvat vormen een prachtige symbiose. Geniet er direct van!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)