Delicaat en toegankelijk rum
Deze lichte, ongedwongen rums zijn perfect als mixer in cocktails. Ideaal voor beginners, die hier een breed scala aan opties vinden. Probeer het uit.
Producten filteren
–
Nieuw
Flor de Caña 7 jaar oud Gran Reserva
Trots 7 jaar gerijpt in eiken vaten en gebotteld met toegankelijke 37,5% vol. Deze rum uit Nicaragua moet u proeven.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Panama 13 jaar oud Premium Reserve Rum Batch 2 (FRC)
Acht jaar gerijpt in het tropische klimaat van Panama en vijf jaar in Noord-Duitsland. Puur of in een cocktail een ware traktatie.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Rhum Barbancourt 8 jaar oud Réserve Spéciale
Rond, zoet, aromatisch en in perfecte drinksterkte komt deze rum in uw glas. Direct kopen en genieten!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Rum Nation Panama 10 jaar oud
Oh, hoe mooi is Panama - met deze rum nog mooier. Zowel zonder als met ijs een genot. Bestel direct.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Rum Nation Panama 18 jaar oud
Bijzonder aromatische melasse en 18 jaar rijping in eiken vaten geven de rum zijn unieke smaak. Nu kopen.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Old Monk 7 jaar oud Blended Rum
Het hoeft niet altijd de Cariben te zijn: Aangenaam mild met tonen van cacao en amandelen. Probeer de bestseller uit India.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Krum Weisser Rum (biologisch)
De grondstof voor deze rum is de fijnste bio-melasse uit Paraguay. Bestel nu en mix heerlijke cocktails of longdrinks.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Belizean Blue Silver
Ontdek de milde rum uit Midden-Amerika met zijn zoete tonen van kokosnoot en vanille als basis voor uw cocktails.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Ron San Miguel Solera
Wonderbaarlijk zachte en uitgebalanceerde rum uit de hooglanden van Ecuador. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single-Barrel No. 210098
Heerlijk intense aroma's brengt deze Rhum Agricole uit het geselecteerde eenmalige vat. Koop nu en geniet!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 162705
Luxueuze Rhum Agricole, intense drinksterkte en heerlijke aroma's uit het Bourbonvat. Verzeker uzelf nu van deze genot!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Savanna Rhum 2015/2023 VAST Très Vieux
De prachtige fles van de rijpe Savanna Rum is een echt kunstwerk. Zorg dat u deze bijzondere botteling snel in handen krijgt!
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Havana Club Iconica Don Navarro met cadeauverpakking
Bestel de stijlvolle afvulling van Havana Club ter ere van rummeester Don Navarro. Om cadeau te geven of zelf te genieten.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Compañero Gran Reserva Rum
Jamaicaanse pot still Rum ontmoet klassieke Trinidad column still Rum. Deze blend mag je niet missen.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Takamaka Rum Blanc
Deze witte rum is het kloppende hart van alle Takamaka-rums. Geniet van het zachte en romige karakter.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Takamaka The Seychelles Series Rum Blanc (3 liter)
Ervaar de Seychellen! Authentiek rumgenot. Geniet elke dag van de exotiek - probeer het nu!
€ 82,99
Inhoud: 3 Liter (€ 27,66/Liter)
Rum Nation Guatemala XO 20th Anniversary Edition in cadeauverpakking
De naveroudering in PX- en Oloroso sherryvaten geeft deze speciale editie zijn unieke smaak. Zeker proberen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bacardi 4 jaar oud Añejo Cuatro
Uit verschillende rums die minimaal vier jaar onder de Caribische zon hebben gerijpt. Direct voor uw cocktails te bestellen.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Conde de Cuba Ancestral Cubano Reserva Especial
Geniet van de Cubaanse rum in perfectie: Conde de Cuba biedt pure traditie en smaak! Ontdek de essentie!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ramero 3 jaar oud Double Blend
Een romige rum uit Guyana, die de jaren voor de botteling in oude whisky- en rode wijnvaten heeft mogen rijpen. Bestel nu.
€ 33,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 67,98/Liter)
Malecon 8 jaar oud Gran Reserva
De ideale basis voor hoogwaardige cocktails en longdrinks, maar ook puur een uitstekende ervaring. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Santiago de Cuba Ron Carta Blanca
De perfecte rum voor uw heerlijke cocktails en longdrinks zoals de Mojito of Daiquiri. Bestel direct een fles.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Santiago de Cuba 11 jaar oud Ron Extra Anejo
Geniet van de 11 jaar gerijpte rum uit Cuba, precies zoals u wilt - puur, op ijs of in een heerlijke cocktail. Koop nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Flor de Caña Gran Reserva No. 7
Met een zachte 40% vol. en een soepele smaak is hij zowel puur als in cocktails en longdrinks heerlijk. Pak 'm!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)