Delicaat en toegankelijk rum
Deze lichte, ongedwongen rums zijn perfect als mixer in cocktails. Ideaal voor beginners, die hier een breed scala aan opties vinden. Probeer het uit.
Producten filteren
–
El Ron del Artesano 2024 - 8 jaar oud Handcrafted Ruby Port Cask Finish Batch #11-24
Ervaar de ambachtelijk vervaardigde premium rum met fruitige aroma's. Ontdek hem nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Malecon 8 jaar oud Gran Reserva
De ideale basis voor hoogwaardige cocktails en longdrinks, maar ook puur een uitstekende ervaring. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Santiago de Cuba Ron Carta Blanca
De perfecte rum voor uw heerlijke cocktails en longdrinks zoals de Mojito of Daiquiri. Bestel direct een fles.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Coloma 8 jaar oud Colombian Coffee Smoked Rum
Met volle smaak uit de 8-jarige rijping in Amerikaanse eiken- en regionale koffie-likeurvaten. Ontdek!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Santiago de Cuba 11 jaar oud Ron Extra Anejo
Geniet van de 11 jaar gerijpte rum uit Cuba, precies zoals u wilt - puur, op ijs of in een heerlijke cocktail. Koop nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Flor de Caña Gran Reserva No. 7
Met een zachte 40% vol. en een soepele smaak is hij zowel puur als in cocktails en longdrinks heerlijk. Pak 'm!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Ron Dos Mares 2013/2025 - 10 jaar oud Tortuga Verde XO Collection Tennessee ex Bourbon Casks
Voor zijn kenmerkende smaak rijpte de rum minimaal 10 jaar in whiskyvaten uit Tennessee. Mis het niet.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Admiral's Rum Royal Oak
Caribische rum met zachte 40% vol., die minimaal 6 jaar op bourbonvaten rijpte. Bestel nu en ervaar hem binnenkort.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
– 16,00%
Savanna 2006/2022 Sherry Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
De invloed van het sherryvat komt tot uiting in de intense kleur en het complexe aroma-profiel van deze rum. Bestel nu!
€ 125,99
€ 105,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 99,99
Takamaka Zepis Kreol
Ontdek de balans van kruidige eik en aromatische specerijen van de Seychellen. Bestel en geniet lekker op ijs.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Neisson Profil 62
Harmonisch en met aangename intensiteit komen de gelaagde fruit- en bloemige aroma's in uw glas. Koop nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Ron Malteco 10 jaar oud
Een spannende en unieke rum voor een aantrekkelijke prijs. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Ron Cristóbal Pinta
Milde premium-rum uit de Dominicaanse Republiek, 6-8 jaar gerijpt in bourbonvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Barbados Rum Classic Range (Berry Bros. & Rudd)
Tropische vruchten en zonrijpe citrusaroma's maken deze rum onvergetelijk. Barbados roept - bestel nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Rhum Bielle Premium Ambre Rhum Agricole
In traditionele ambacht vervaardigde Rhum Agricole met bijzondere balans en volheid. Bestel gelijk een fles.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
J. Bally VO Rhum Vieux Agricole
Een bijzonder aantrekkelijke versie van de Bally rums. Zorg snel voor een fles van deze "very old" fruitig-kruidige rum!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Bacardi 8 jaar oud Reserva Ocho
Deze 8-jarige Bacardi verenigt eersteklas kwaliteit, een goede prijs-kwaliteitverhouding en oude traditie. Het is de moeite waard om toe te slaan!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Havana Club 15 jaar oud Iconica Gran Reserva
Havana Club 15 – Gereifte elegantie met fruit, specerij en een fluweelachtige diepgang. Nu kopen!
€ 191,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 274,27/Liter)
Botucal Planas
Wonderbaarlijk zacht en rond, deze witte rum is perfect voor uw cocktails en longdrinks. Bestel nu voor intens genieten.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Admiral Rodney Rum - HMS Formidable
Een fijne premium blend, die rums van 9 tot 12 jaar oud verenigt. Probeer deze zoet-kruidige Admiral Rodney!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Bacardi 10 jaar oud Gran Reserva
Eersteklas kwaliteit, een goede prijs en de oude traditie maken Bacardi bijzonder. Grijp nu uw kans en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Havana Club 3 jaar oud (3 liter)
Mix perfecte cocktails met deze 3 jaar gerijpte rum in de 3l-fles. Zorg voor het origineel uit Cuba!
€ 91,99
Inhoud: 3 Liter (€ 30,66/Liter)
Havana Club 3 jaar oud Original (liter)
De party-klassieker is de ideale basis voor heerlijke cocktails en longdrinks. Nu in de literfles voor extra lange genietmomenten.
€ 24,99
J. Bally 7 jaar oud
Een bijzonder aantrekkelijke versie van de Bally Rums. Zorg snel voor een fles van deze 7-jarige en fruitig-kruidige rum!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)