Rum met kruiden- en grasnoten
Rum, dat uit verse suikerrietsap wordt gemaakt, kenmerkt zich door intense plantaardige aroma's die doen denken aan vers gemaaid gras, kruiden en bloemen. Daarom komen naast Clairin vooral Rhum agricole blanc overeen met dit smaakprofiel. Als een lentedag in een glas!
Producten filteren
–
Rhum Barbancourt Haitian Proof 55° Rhum Blanc
Geef uw cocktails een intensere toets met de onmiskenbare kruidige smaak van een Haïtiaanse rum en rijke 55% vol.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Scaramanga Rhum Agricole
Geniet van de smaak van Guadeloupe met deze Rhum Agricole gemaakt van puur suikerrietsap. Bestel nu uw fles online.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Trois Rivières Cuvée de L'Océan
Witte rum van puur suikerrietsap. De kruidenachtige druppel doet het geweldig in cocktails met basilicum. Probeer het uit.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Clément Select Barrel Rhum Agricole
Een zachte Rhum Agricole, met een uitgebalanceerd zoet karakter. Nu kopen!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
– 20,00%
Renegade 2025 Old Bacolet Grenada Pure Single Rum (Velier)
Geniet van de ongerepte smaak van de beste rum. Haal vandaag nog uw fles Renegade!
€ 64,99
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Rhum J.M Rhum Blanc Agricole 50% - sample (Tasting Circle)
Deze rum is klassiek en krachtig - daarmee kunt u niets verkeerd doen. Bestel direct!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Saint James 2006/2021 - 15 jaar oud Elliott Erwitt Edition Magnum Series #1 (Velier)
Deze edele rum is in de fijnste Franse stijl gecreëerd. Breng nu elegante en bloemige nuances in uw glas!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
T.D.L. 2002/2023 - 21 jaar oud Trinidad Single Cask Rum Ruby Port Finish (FRC)
Ontdek de unieke smaak uit de rijping in Armagnac-, Cognac- en Ruby Portvaten. Grijp nu uw kans.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Neisson 50 Rhum Blanc Agricole
Met uitzonderlijk aromatische intensiteit en bloemige noten van suikerrohr. Ontdek de wereldberoemde rum uit de Cariben.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Gran Chaco Argentina Organic Ron (biologisch)
Buitengewone rum, verfijnd met mate-thee. Bestel en geniet van deze specialiteit in gecontroleerde bio-kwaliteit.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)