Lost Distillery Whiskys
Deze whisky's komen uit zogenaamde verloren distilleerderijen. Deze distilleerderijen produceren geen whisky meer. Het zijn daarom de laatste beschikbare reserves. Misschien wel de laatste kans voor whiskyliefhebbers en verzamelaars om een single malt / single grain van deze zeldzame distilleerderijen te verkrijgen.
Producten filteren
–
Port Dundas 2010 - 15 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & 1st Fill Bourbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ervaar 15 jaar gerijpte Single Grain uit eerstebezette Sherry- en Bourbonvaten. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
De intense eenmalige vatafvulling fascineert met zijn hoge leeftijd en natuurlijke karakter. Dat mag je jezelf wel eens gunnen.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Port Dundas 2000/2026 - 25 jaar oud Bourbon Barrel #305281 (Best Dram)
Geniet van de romige vanilletonen van deze 25-jarige Port Dundas Single Grain in cask strength. Beveilig nu deze zeldzaamheid!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Coleburn Sherry Bomb Batch #0001 Local Heros
Volmondige Blended Malt Sherrybom uit Oloroso en Refill-vaten. Zorg nu voor een fles uit Batch #1.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Cambus 1990/2025 - 34 jaar oud Refill Rum Barrel (Master of Malt)
Ervaar 34 jaar verfijnde Single Grain van de gesloten Cambus distilleerderij uit het rumvat. Grijp nu je kans!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Port Dundas 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Exploration Series (Claxtons)
Ontdek de romige vanilletonen van deze 22-jarige Single Grain van de gesloten Port Dundas distilleerderij. Beveilig nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Cambus 1993/2025 - 31 jaar oud Single Sherry Butt No. 48088 (James Eadie)
Indrukwekkende 31 jaar volledige rijping in een sherryvat zorgen voor de gelaagde sherrynoten. Zorg dat u uw fles snel bemachtigt!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Rosebank 1991/2024 The Recollection Series #3 (Gordon & MacPhail)
Met ongeveer 32 jaar rijping komt de zeldzame single malt uit de Rosebank distilleerderij bij u thuis. Nu kopen!
€ 2.493,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.562,84/Liter)
Caperdonich 1979/2023 Single Cask No. 1105 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De ongelooflijk rijpe aroma's komen met heerlijke intensiteit in uw glas. Beveilig nu de ervaring uit de verloren distilleerderij!
€ 4.221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.031,41/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar 30 jaar gerijpte Imperial Whisky met intense aroma's! Zorg dat u een van de beperkte flessen nu bemachtigt.
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Imperial 1979/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Wonderbaarlijk complexe ervaring uit de gesloten Imperial distilleerderij. Bestel nu!
€ 4.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.962,84/Liter)
Inverleven 1985/2023 - 38 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 563 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijping en indrukwekkende drinksterkte brengen u een prachtig complexe ervaring in het glas. Zorg nu voor een fles!
€ 2.438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.484,27/Liter)
Imperial 1989/2025 - 35 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
Ervaar exclusief genot met deze 35-jarige zeldzaamheid uit de gesloten Imperial Distillery. Beveilig nu!
€ 896,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.281,41/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #50271 (Signatory)
Geniet van 30 jaar gerijpte finesse met de Imperial 1995/2025 in beperkte editie! Slechts voor korte tijd beschikbaar, grijp je kans!
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Glenlochy 1979/2023 Single Cask No. 3309 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Een zeldzaamheid is de botteling uit de gesloten Glenlochy distilleerderij. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 4.221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.031,41/Liter)
Littlemill 1991/2023 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 549 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een echte zeldzaamheid is dit verfijnde eenmalige vat uit de Littlemill distilleerderij. Bestel nu en ontdek de delicate aroma's!
€ 2.026,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.895,70/Liter)
Imperial 34 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Een zeldzame botteling uit de gesloten Speyside distilleerderij. Zorg dat u deze exclusieve botteling bemachtigt!
€ 1.120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.601,41/Liter)
Lochside 1981/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Zeldzaam genot uit de gesloten Lochside distilleerderij. Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 4.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.962,84/Liter)
Imperial 26 jaar oud A Marriage of Casks (The Single Malts of Scotland)
Een majestueuze 26 jaar gerijpte single malt uit de inmiddels gesloten Imperial distilleerderij. Bestel nu deze zeldzaamheid.
€ 967,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.382,84/Liter)
Glenesk 1984/2023 - 38 jaar oud Refill Sherry Butt No. 2636 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkend rijp, streng gelimiteerd en in een hoogwaardige houten doos, is deze luxueuze single malt. Koop nu!
€ 2.636,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.767,13/Liter)
Imperial 25 jaar oud No Signal Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Een zeldzame eenmalige botteling uit de gesloten Imperial distilleerderij. Beveilig nu een van de onafhankelijk gebottelde flessen!
€ 469,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 939,98/Liter)
Glen Albyn 1980/2023 - 42 jaar oud Refill Sherry Puncheon #2327 The Pursuit of Perfection (Gordon & MacPhail)
Geniet van de 42-jarige whisky van Glen Albyn, gelimiteerd tot 77 flessen. Verzeker uzelf nu van uw stukje whisky-geschiedenis!
€ 1.883,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.691,41/Liter)
Convalmore 1984/2024 The Recollection Series #3 (Gordon & MacPhail)
De diepdonkere kleur maakt deze zeldzaamheid uit een gesloten distilleerderij tot een mooie blikvanger. Bestel nu!
€ 2.738,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.912,84/Liter)
Banff 1976/2023 Single Cask No. 2887 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Duik in de geschiedenis van Schotse whisky met deze rijpe botteling uit de Lost Distillery Banff. Koop nu!
€ 4.975,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.108,56/Liter)