Barrique
Producten filteren
–
Benrinnes 2016/2025 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ervaar de exclusieve smaak van Benrinnes, gerijpt in Justinos Madeira-vaten! Zorg dat u een van slechts 975 flessen bemachtigt.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port-vat. Verwen uzelf met deze genot!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Chateau Latour Barrique #2003916 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ontdek intense turfrook en rode vruchten uit 1st Fill Chateau Latour Barrique. Zorg dat u een van de 290 flessen bemachtigt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Tawny
Ontdek 200 jaar Highland-distillatiekunst met volle 46% Vol. en fruitige verfijning in wijnvaten uit Portugal.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ardmillan 12 jaar oud Smoke Over the Craig 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finnish #32179 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van intense sherryzoetheid en rook uit dit 12-jarige Oloroso-eenmalige vat. Beveilig nu een van de 213 flessen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Kavalan Solist Vinho Barrique 58,6% Vol.
Geniet van de prijswinnende volheid van de Kavalan Solist Vinho Barrique! Ontdek unieke smaken uit Taiwan.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Allt-a-Bhainne 2009/2024 - 15 jaar oud Madeira Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Allt-a-Bhainne van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Bestel nu!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
– 15,00%
Tomatin 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Bordeaux Red Wine Barrique No. 1834 (LongValley Selection)
Geniet van de intense en fruitige smaak uit 14 jaar rijping in een eerstgevuld Bordeaux rode wijnvat. Grijp uw kans!
€ 94,99
€ 80,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 85,99
– 15,00%
Tullibardine 2012/2023 - 11 jaar oud 1st Fill Tenuta Tenaglia Barbera Barrique No. 652950+652951 (LongValley Selection)
De verhoogde drinksterkte benadrukt de intense fruittonen uit de rijping in rode wijnvaten. Bestel nu voor een genot.
€ 79,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive
Ontdek de fruitige aroma's van de rijping in Moscatel wijnvaten. Bestel nu de exclusieve speciale botteling.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Isle of Raasay 2021/2025 - 4 jaar oud Marsala Cask Limited Release
Ervaar zoete en rokerige tonen in een gelimiteerde whisky. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benrinnes Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Een Benrinnes met Madeira Barrique Finish uit de Cask Craft Collection van Murray McDavid. Grijp nu uw kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Linkwood 2017/2026 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ervaar tropische fruittonen door de exclusieve Justinos Madeira-rijping. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Isle of Raasay 2021/2026 Hungarian Oak Ex-Oloroso Sherry Barriques
Geniet van fijne chocoladenoten uit zeldzame Hongaarse sherry-eik. Verzeker uzelf van deze bijzondere vatvulling nu.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud First Fill PX Sherry Barrique Silent Night Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Innovatieve blikvanger en een indrukwekkende aroma-compositie in een fles. Zorg dat u deze niet mist!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Inchgower 2016/2024 - 7 jaar oud Tawny Port Barrique #26 Benchmark (Murray McDavid)
Rijpe Inchgower Single Malt uit een enkel portvat. Verzeker jezelf nu van deze smakelijke zeldzaamheid!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
1770 Glasgow 2020 - 5 jaar oud Peated Passito Di Caluso Cask Finish Batch No. 01 Small Batch Series
U geniet van maritieme rook gecombineerd met zeldzame Passito dessertwijnzoetheid. Zorg nu voor het Small Batch!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Blair Athol 2015/2025 - 10 jaar oud Finest Whisky Flavours 1st Fill Ruby Port Barrique #302202 (Best Dram)
Geniet van de 10-jarige Blair Athol met unieke Port-finish uit een beperkte oplage van 253 flessen! Bestel nu exclusief!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glen Spey 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill White Wine Barrique Cask #800029/2012 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ervaar een ongerepte Glen Spey Whisky vol finesse en karakter! Bestel nu uw beperkte fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Craigellachie 2009/2023 - 13 jaar oud French Red Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De eenmalige vatafvulling overtuigt met fruitige aroma's uit het rode wijnvat en een indrukwekkende vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Auchroisk 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #22074039/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Deze single malt is een romige, kruidige sherry-ervaring met diepte en karakter. Probeer het nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Moray 2017/2026 - 8 jaar oud Ximénez-Spinola PX Sherry Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
De onverdünnde vatsterkte van 55,3% vol. draagt elegant-kruidige sherrynoten in uw glas. Beveilig nu een van de weinige flessen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Benrinnes 2009/2023 - 14 jaar oud Ruthrie the Wanderer in Medoc 1st Fill Château Potensac Red Wine Barrique No. 301374 Cask Noir (Brave New Spirits)
Dankzij 14 jaar rijping in een eerstgevuld rode wijnvat heeft deze Benrinnes bijzonder zoete aroma's opgenomen. Probeer het nu!
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Invergordon 1997/2025 - 28 jaar oud - First Fill Rivesaltes Barrique - Cask #300725 - Cask Masters (Brave New Spirits)
Geniet van 28 jaar gerijpte complexiteit met bessenaroma's! Zorg dat u nu een van de beperkte 253 flessen bemachtigt.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)