Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whisky's, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whisky's zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de populairste single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky's en degenen die dat willen worden - grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Edradour 10 jaar oud
Wonderbaarlijk sherry-gedreven. Ontdek de ongebruikelijke smakenmix van deze 10-jarige Highlander!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met wonderbaarlijk zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek nu de klassieker opnieuw.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky's ter wereld. Minimaal 10 jaar gerijpt en gekenmerkt door intense rokenoten. Probeer het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s – en voor wie dat wil worden. Grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een aroma spektakel van intense fruit- en specerijnoten. Bestel nu en ontdek de zijdezachte ervaring.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.nl en een van de populairste whisky's ooit. Als je op zoek bent naar een milde, complexe maar toch aangename single malt - grijp dan deze!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier combineren zich zoute aroma's met fijne vanille- en sherry-fruchtnoten. Deze bestseller moet altijd in huis zijn!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt whisky's: overtuig uzelf van de geweldige smaak en grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van de erfenis van de Ardmore distilleerderij met dit zachte en ronde whiskygenot. Grijp snel je kans.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Famous Grouse
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de smaken van de zee in deze harmonieuze whisky-klassieker! Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma's van het 'Whisky-eiland' Islay. Een must voor rokerige liefhebbers, bestel snel!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Eenvoudige bourbon met veel rogge in de mash. Goed te combineren met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg in het glas van dappere vrijwilligers. Durf jij het aan!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Glenmorangie 14 jaar oud Quinta Ruban
Krachtige portwijnnoten geven de whisky zijn elegante en uitermate fruitige smaak. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
J&B Rare Blended Scotch
De betaalbare Scotch is goed als basis voor uw heerlijke cocktails en longdrinks. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Jameson Irish Whiskey
Ervaar de milde Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een ongeëvenaard karakter. Probeer en geniet nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Auchentoshan Three Wood
Ervaar zachte genot door drievoudige distillatie en rijping in drie verschillende vatsoorten. Absoluut proberen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Tyrconnell Single Malt Double Distilled Irish Whiskey
Geniet van de zachte smaak van deze Ierse Single Malt, gerijpt in ex-Bourbonvaten. Bestel nu en proef het zelf.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Nu proeven!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
– 18,61%
Talisker 10 jaar oud
Geen whisky-fan kan om deze maritieme klassieker heen. Absoluut proberen.
€ 42,99
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en aangename zoetheid uit de rijping in bourbon- en kleine Quarter Casks. Levendige Islay whisky bestellen.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tamnavulin Sherry Cask Finish
Een exclusieve 3-voudige finish wacht op u. 3 verschillende sherryvaten zijn hiervoor gebruikt en wachten op uw ontdekking.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)