Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whisky's, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whisky's zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze toegankelijke aperitief-whisky.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
– 14,82%
Caol Ila 12 jaar oud
Bestel deze spannende Islay whisky, omdat hij met aromatische torfrauch betovert.
€ 53,99
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 53,99
Connemara Peated Single Malt
Probeer nu de rokerige Ierse Single Malt. Perfect voor fans van turfrookaroma in whisky. Grijp je kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
DE klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu de lichte, fruitige, notige en droge Single Malt.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en romig zoet komt de heerlijke Highlander in je glas. Bestel snel en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Bushmills Black Bush
Probeer deze hoogwaardige Ierse blend!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosbessen dankzij de portwijnvatafwerking. Koop nu dit chique eilandhoogtepunt!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Paddy Irish Whiskey
De driemaal gedistilleerde klassieker uit Ierland overtuigt met zijn zachte en milde smaak. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Jameson Stout Edition Craft Beer Barrel Finish Caskmates Series (liter)
Ierse whisky met een ongebruikelijke bierafwerking - moutig en goed. Bestel direct in de literfles voor extra lang genot.
€ 40,99
Glenlivet Founders Reserve
Zoekt u een milde single malt met citrusvruchten en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De milde klassieker van Tomatin uit drie verschillende vatsoorten mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel direct.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"Voor ontspannende momenten, maak het Suntory tijd" - ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel nu en geniet.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glenfiddich Tasting set (3x50 ml)
Ontdek de diversiteit van de wereldberoemde distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu het praktische proefset.
€ 16,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 113,27/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In het lagere prijssegment is deze Scotch een echt zwaargewicht met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Elijah Craig Small Batch 94 Proof (USA)
Small Batch variant van Elijah Craig, gebotteld met sterke 94 Proof - 47 Vol. - een intense ervaring uit Kentucky.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Bell's Blended Scotch Whisky Original
Een van de populairste Scotch whiskies in heel Groot-Brittannië. Ook in prijs kan de blend overtuigen. Nu kopen!
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk gebrande vaten zorgt voor de romige en zachte smaak. Bestel en geniet zachtjes.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Famous Grouse Smoky Black (liter)
Zacht, aromatisch en heerlijk rokerig. Dat belooft deze Schot in de grote voordeelverpakking. Grijp nu uw kans en geniet!
€ 29,99
Famous Grouse (liter)
De Famous Grouse is uitstekend voor zomerse whisky-cocktails, hier in de voordelige literfles voor het volgende feest.
€ 23,99
The Chita Single Grain Whisky
Verrassend vanilleachtig, licht verfijnd single grain whisky uit Japan. Laat je overtuigen door de delicate graannoten uit het Verre Oosten!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud
De naam zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Probeer het nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een soepele, zachte Single Malt Whisky!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Als een gentleman schenkt u uzelf een dram van deze Jack Daniels in en ervaart u puur genot. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud Goldbarren
De Aberfeldy 12 jaar nu ook in de luxe cadeauverpakking. Bestel gouden genot voor uzelf of als cadeau.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)