Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whisky's, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whisky's zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Chivas Regal 12 jaar oud Blended Scotch Whisky
Een combinatie van stijl, karakter en traditie. Grijp nu deze spannende blend met solide 12 jaar rijping!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Laat u overtuigen door de mooie aroma's van deze 10-jarige Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Knob Creek 9 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Bourbon 100 Proof
Een amberkleurige Small Batch Bourbon met een rijk aroma-profiel: vanille, karamel en intense eik. Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Loch Lomond Signature
Een blended Scotch uit slechts één distilleerderij? Loch Lomond laat zien hoe goed dat smaakt. Bestel nu dit uitzonderlijke talent!
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
– 8,00%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feest of puur in de flacon voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 24,99
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 24,99
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-malzige whisky uit de Speyside zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Talisker Storm
Zoek je een maritieme, pittige whisky? Kies dan voor deze single malt in zeemanstenue. Bestel nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Johnnie Walker Gold Label Reserve
Deze Blended Scotch is een typische Johnnie Walker blend die u niet zal teleurstellen. Gewoon proberen en genieten!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Macallan 12 jaar oud Double Cask Collection
Met perfecte balans uit de rijping in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Johnnie Walker Red Label (liter)
De klassieker van het traditionele merk Johnnie Walker in de 1-literfles. Bestel, nodig gasten uit en geniet!
€ 22,99
Hibiki Japanese Harmony
Ontdek elk van de 24 facetten van deze prachtige, Japanse whisky. Grijp nu je kans.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Aberfeldy 16 jaar oud
Oh zoet, zoet zestien met sherrynoten. Probeer direct een fruitig-kruidige dram.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Tamnavulin Double Cask
Een kruidige whisky-wonder uit de Speyside. Rijpt in twee soorten vaten en is onverslaanbaar goedkoop - bestel nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud Bas-Armagnac Cask Finish
Whisky met Armagnac-finish. Boterachtige koekjes, kaneel, zoete ananas en kampvuur. Bestel nu deze heerlijke smaakexplosie!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Dalwhinnie Winter's Gold
De Winter-editie fascineert met volle zoetheid en nuances van fijne turfrook. Verwen uzelf met deze bijzondere ervaring.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Rye Whiskey Pre-Prohibition Style
Jim Beam staat voor redelijke prijzen en solide kwaliteit. Deze Rye Whiskey vormt daarop geen uitzondering. Probeer het uit!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Glenfarclas Heritage
Een interessante druppel. Maar vorm vooral je eigen mening over deze jonge Glenfarclas.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Four Roses Single Barrel
Ervaar heerlijke bourbon in perfecte drinksterkte met deze geweldige botteling. Breng dit genot naar huis!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Four Roses
Extra zachte bourbon uit Kentucky. Neem hem nu mee en geniet!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma's uit bourbon-, oloroso- en virgin oak vaten! Bestel nu en geniet!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Neem hem als aperitief.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Dimple Golden Selection Blended Scotch
Al vele jaren is deze whisky ongelooflijk populair en eenvoudig onmiskenbaar. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Teeling Rum Cask Finish (Irland)
De zoete aroma's uit het Rum Cask Finish komen volledig tot hun recht door het ontbreken van koude filtratie! Koop nu een fles!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Geniet van een glas van de favoriete malt van koningin Victoria. Ontdek interessante houttonen. Pak je kans en geniet koninklijk.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)