Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whisky's, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whisky's zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Slyrs Single Malt Classic
Neem mee en geniet. De klassieker uit Oberbayern.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout completeren samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef een fles.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye-whiskey heeft een bijzonder hoog roggenpercentage van 95%. Perfect voor puur genot of heerlijke cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Laphroaig Oak Select
De instap-malt van Laphroaig, met krachtige turfrook en moutige zoetheid. Bestel nu en geniet!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met een hoog roggepercentage en iets meer alcohol. Voeg deze klassieker toe aan je winkelwagentje en geniet.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gebrand in de voor bourbon ongebruikelijke Pot Still methode. Geweldige Kentucky Straight Bourbon voor fijnproevers. Nu aanschaffen.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Zeker een van de populairste bourbons in de wereldwijde bartenderscene en een echte aanrader qua prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor alle beginners.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
GlenDronach 12 jaar met geschenkverpakking
Vroeger een geheimtip, nu een klassieker! De prijs-kwaliteitknaller uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Kilchoman Sanaig
Het hoge percentage sherryvaten geeft deze sterk rokerige Scotch zijn fruitige toets. Bestel nu de genot thuis.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Johnnie Walker Blue Label
Een vleugje rook geeft deze wereldwijd populaire klassieker de laatste finishing touch. Verwen uzelf nu met deze luxe.
€ 220,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 315,70/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Irish Single Malt Whiskey in een tube
Typisch Iers: De driedubbele distillatie zorgt voor bijzonder fijne aroma's in deze Bushmills Single Malt Whiskey. Probeer het uit.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Tomintoul Peated
De rokerige Tomintoul overtuigt met een uitgebalanceerde smaak en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Nu inslaan.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky
Een absolute premium blended malt met een grandioos prijs-kwaliteitverhouding. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
– 20,01%
Buffalo Trace Bourbon Whiskey
Kentucky Straight Bourbon Whiskey uit de langstlopende distilleerderij van de VS. Bestel nu de klassieker.
€ 25,99
€ 20,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 19,99
Cardhu Gold Reserve
Goudgele vruchten en warme karamel kenmerken deze goudjongen. Serveer deze whisky bijvoorbeeld als digestief.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask
Verzeker jezelf van een van de populairste Speyside Single Malts, naverijpt in Caribische rumvaten!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Dalmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
U ontvangt amber-gouden genot met deze Scotch! Bestel nu en geniet binnenkort met vrienden.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Famous Grouse (nieuw)
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Glenfarclas 10 jaar oud
Een betaalbare instap in de wereld van sherryvat gerijpte single malts! Grijp je kans, want je kunt met deze malt niets verkeerd doen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
– 14,71%
Roe & Co Blended Irish Whiskey
Zijdezachte vanilletonen dankzij een hoog percentage First Fill Bourbon Cask. Typische Ierse lichtheid. Probeer het uit!
€ 33,99
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Talisker Skye
De perfecte whisky voor de kennismaking met de wereld van Talisker. Geef het nu cadeau of geniet zelf!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Redbreast 12 jaar oud
Een in de meest letterlijke zin uitstekende Ierse Single Pot Still Whisky. Bestel nu en geniet!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)