Maritieme & kruidige Whisky
Deze whiskys bieden u een fascinerende mix van zoute tonen, die doen denken aan frisse zeelucht en jodium, gecombineerd met intense kruidige nuances zoals zwarte peper, nootmuskaat en laurier. De verbinding van maritieme karakteristieken met kruidige elementen creëert een intens smaakervaring. Duik in de wereld van maritiem-kruidige whiskys en ervaar spannende creaties.
Producten filteren
–
Nieuw
Sutherland (Clynelish) 8 jaar oud Batch 002 (Thompson Bros.)
Maritiem, olieachtig en levendig toont deze 8-jarige Clynelish zich. Ontdek de gelimiteerde Batch 001 met slechts 2.187 flessen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nieuw
Clynelish 2016/2026 - 10 jaar oud (Signatory)
Ontdek de wasachtige honingnoot van deze exclusieve jubileumeditie. Verzeker uzelf nu van deze Clynelish!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier combineren zich zoute aroma's met fijne vanille- en sherry-fruchtnoten. Deze bestseller moet altijd in huis zijn!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Highland Park 14 jaar oud Land of Orkney
Ervaar de zoet-rokerige complexiteit van de Highland Park 14. Verwen jezelf met deze genot en bestel nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Bunnahabhain Stiùireadair
Deze Bunnahabhain leidt u vaardig door de hele maritieme aroma-variëteit van de distilleerderij op Islay. Probeer het nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bunnahabhain An Cladach - Limited Edition Release (liter)
Verlaat bekende kusten en ontdek nieuwe oevers met de sherry-getinte An Cladach van Bunnahabhain.
€ 67,99
Clynelish 14 jaar oud
Deze 14 jaar in eiken vaten gerijpte whisky met een heerlijk maritiem karakter is een echte klassieker. Bestel hem nu.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
– 16,00%
Glen Spey 2007/2025 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
Glen Spey 17 jaar – Fijn rokerige lichtvoetige whisky met nootachtige diepgang en Oloroso-kracht. Bestel nu!
€ 104,99
€ 88,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Jura 2014/2026 - 12 jaar oud Bourbon Barrel #700377 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intens zoutkaramel in deze Signatory single cask botteling op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Old Pulteney Huddart
Vernoemd naar de straat van de distilleerderij, voegt hier een uiterst fijn rokerige, intense en maritieme malt zich toe aan uw winkelwagentje!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking
Uitsluitend gerijpt in Bourbonvaten, onderscheidt deze whisky zich door zijn zachtheid en volle lichaam. Direct kopen.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
New Zealand 2017/2022 The Oamaruvian Cask Strength Doublewood Red Wine Finish No. 1180
Ervaar de aroma diversiteit van de rijping in een enkel roodwijnvat. Bestel nu en geniet van deze cask strength whisky.
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Old Pulteney Harbour
Een zeebries met tropisch fruit, zoet gebak, toffee en specerijen wacht op u. Bestel nu!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Young Siward The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Met volwassen aroma's maakt de jonge Siward zijn grote entree met een heerlijke drinksterkte. Ontdek het nu!
€ 257,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 368,56/Liter)
Thomson Two Tone Blend
Fruitige verfijning en eiken kruiden – whiskycompositie uit Nieuw-Zeeland. Bestel nu direct!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Glenlochy 1979/2023 Single Cask No. 3309 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Een zeldzaamheid is de botteling uit de gesloten Glenlochy distilleerderij. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 4.221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.031,41/Liter)
Bunnahabhain 1989/2022 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 5701 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Islay whisky zonder rook, maar met extreem lange rijping in een enkel vat. Zorg gelijk voor een van de weinige flessen voor uw collectie.
€ 1.048,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.498,56/Liter)
Mars The Y.A. #01
De Japanse blended malt whisky krijgt door zijn rijping nabij de zee bijzonder maritieme aroma's. Probeer het nu.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
The Six Isles Voyager
Ontdek de ware diversiteit: Hier ontvangt u de essentie van de Schotse eilanden. Begin nu uw zintuiglijke reis.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Highland Park 2006 - 18 jaar oud Ibisco The Decanter Collection (Signatory)
De volwassen whisky van de Orkney-eilanden komt puur en onbewerkt in uw glas. Bestel nu voor een intense ervaring.
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)
Jura 1990/2021 - 30 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. 9005283 (Artful Dodger)
Een heerlijke aanvulling voor de Artful Dodger collectie. Verwen uzelf nu met deze 30 jaar gerijpte traktatie!
€ 256,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 513,98/Liter)
Inchgower 2009/2022 Single Hogshead No. 802327 (Berry Bros & Rudd)
Ongefilterd en in luxueuze intensiteit komen de heerlijke aroma's in uw glas. Verwen uzelf met deze natuurlijke genot!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Mannochmore 2013/2025 - 12 jaar oud 1st Fill PX Hogshead Finish #378492 (James Eadie)
Krachtige PX-sherry-vatafwerking – donkere vruchten, chocolade en subtiele specerij in fassstarker intensiteit. Nu kopen!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Highland Park 2006/2024 - 18 jaar oud Oloroso Octaves Mission Gold (Murray McDavid)
De volwassen Highland Park verenigt heerlijke sherrynoten met zijn maritieme karakter. Ontdek het snel!
€ 287,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 411,41/Liter)