Maritieme & kruidige Whisky
Deze whiskys bieden u een fascinerende mix van zoute tonen, die doen denken aan frisse zeelucht en jodium, gecombineerd met intense kruidige nuances zoals zwarte peper, nootmuskaat en laurier. De verbinding van maritieme karakteristieken met kruidige elementen creëert een intens smaakervaring. Duik in de wereld van maritiem-kruidige whiskys en ervaar spannende creaties.
Producten filteren
–
Talisker 45 jaar oud Glacial Edge
De whisky die uit de kou kwam - ontdek de unieke smaak uit koud behandelde vaten. Geniet nu van luxe.
€ 6.544,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 9.349,99/Liter)
– 33,01%
Lochlea Ploughing Edition Third Crop
Ploughing Edition 2024 – Rook kust Kust: Fruit ontmoet diepte
€ 60,99
€ 40,86
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,37/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 45,99
Old Pulteney 13 jaar oud Travellers Exclusive (liter)
De whisky uit de literfles rijpte 13 jaar in Amerikaanse en Spaanse eiken vaten. Bestel nu voor een uitgebalanceerd genot.
€ 59,99
Bunnahabhain Eirigh Na Greine
Een Bunnahabhain uit het wijnvat? Meer dan genoeg reden om deze gelimiteerde Islay-malt te bemachtigen!
€ 64,99
Armorik Classic (biologisch)
Wie wil leven als God in Frankrijk, moet kiezen voor Franse single malt! Bestel nu en geniet.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Uitsluitend gerijpt in bourbonvaten, onderscheidt deze whisky zich door zijn zachtheid en volle lichaam. Direct kopen.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrels No. 3478 + 3482 Cask Strength Collection (Signatory)
De rijpe aroma's uit de twee afzonderlijke bourbonvaten zijn in intense vatsterkte afgevuld. Bestel nu!
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 584,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 3507 Cask Strength Collection (Signatory)
Heerlijke vanille- en fruitaroma's worden omringd door fijne maritieme tonen. Verwen uzelf met deze uitzonderlijke whisky.
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 755,99
Highland Park 16 jaar oud Sea of Orkney - sample (Tasting Circle)
Orkney in een glas met zoete fruitigheid, fijne specerij en elegante rokerigheid – 16 jaar gerijpt, met een maritieme ziel. Bestel nu!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 25,00%
Glen Scotia 25 jaar oud
Het kroonjuweel van Glen Scotia heeft een afwerking in verse bourbonvaten en daarmee een mooie zoetheid. Grijp snel je kans.
€ 694,99
€ 521,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 744,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 476,99
Bunnahabhain Stiùireadair - sample (Tasting Circle)
Deze Bunnahabhain leidt ons vaardig door de hele aroma-variëteit van de distilleerderij op Islay. Hij blijft trouw aan zijn maritieme basisnoot en indrukwekkend met fijne sherryzoetheid.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glen Scotia 25 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Het kroonjuweel van Glen Scotia heeft een finish in verse bourbonvaten gekregen, wat zorgt voor een mooie zoetheid. Grijp snel je kans.
€ 44,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.499,67/Liter)
Highland Park 14 jaar oud Land of Orkney - sample (Tasting Circle)
Ervaar de zoet-rokerige complexiteit van de Highland Park 14. Verwen uzelf met deze traktatie en bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud Flotilla Vintage 2012 - sample (Tasting Circle)
Kustwhisky met zoute bries, heldere vrucht en droge structuur – maritiem, rechttoe rechtaan en typisch Old Pulteney. Nu kopen!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Old Pulteney 13 jaar oud Travellers Exclusive (liter) - sample (Tasting Circle)
De whisky uit de literfles rijpte 13 jaar in Amerikaanse en Spaanse eiken vaten. Bestel nu voor een uitgebalanceerd genot.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
whic Sirens Batch 5
Mystieke eilandwhisky betovert u met delicate rook en fruitige witte wijnnoten. Beveilig nu Batch 5 van de Sirens-serie.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Pulteney 2008/2022 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 800049 Spirits of the Forest I of XIII (whic)
Duik in zoete vanille en maritieme zouttonen met de natuurlijke eerste botteling van whics Spirits of the Forest.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Old School Single Malt 50 jaar oud Coastal Edition Batch #4 (Signatory)
Geniet van maritieme sherry-diepte uit 50 jaar rijping in perfectie. Verzeker uzelf van deze zeldzame Batch #4 direct.
€ 551,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 788,56/Liter)
Springbank 21 jaar oud 2022 Edition
Ervaar de onmiskenbare, krachtige aroma's van de goed gerijpte Springbank. Zorg nu voor een van de gewilde flessen.
€ 581,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 831,41/Liter)
Bruichladdich The Classic Laddie Scottish Barley
Uitsluitend gemaakt van Schotse gerst. Ervaar de smaak van Schotland. Bestel nu de niet-rokerige Islay Malt!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Inchgower 14 jaar oud (Flora and Fauna)
Ontdek Inchgower dankzij de Flora & Fauna serie als een uiterst zeldzame single malt voor uzelf. Bestel nu en proef.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Umiki Ocean Fused Whisky Pine Barrel Finish
Unieke Japanse whisky, gevormd door de oceaanbries en de eeuwigheid van de dennenboom. Ontdek nu de harmonie!
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Ballantines 30 jaar oud
Een veelgeprezen premium blend - een echte gentleman.
€ 332,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 475,70/Liter)