Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Nieuw
whic Ars Goetia #7 - Balam
Deze hellekoning heeft een zwak voor gebak, vanille en pruimen. Laat u verleiden door deze Holyrood Single Malt.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nieuw
whic Sanctus 2: Cherubim
Ontdek de zoete aroma’s van rijpe steenvruchten, verfijnd door het zeldzame Moscatel-vat. Slechts 294 flessen beschikbaar – verzeker uzelf van een exemplaar.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
Callington Mill Pedro Ximenez
Ontdek de zoete fruitaroma’s dankzij de rijping op volle PX-sherryvaten van deze Tasmaanse single malt. Grijp nu je kans.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nieuw
Glen Ord 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de intense sherrytonen van deze 16 jaar oude Glen Ord op vatsterkte, afkomstig uit een 1st Fill Butt. Nu proeven.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Nieuw
Glen Garioch 2011/2026 - 14 jaar oud 1st and 2nd Fill Bourbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de intense vanillenoten van deze ongefilterde 14-jarige Signatory-botteling uit bourbonvaten. Nu proeven!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Stauning R.Y.E. Maple Syrup Cask
Ontdek de romige zoetheid van ahornsiroop, gerijpt in exclusieve vaten uit Vermont. Een gelimiteerd verzamelstuk dat u niet mag missen!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Nieuw
Bruichladdich 2010/2024 - 13 jaar oud Micro-Provenance 1st Fill Bourbon Cask #1216
Ontdek de intense vanille uit dit zeldzame 1st Fill Bourbon single cask. Verzeker uzelf van één van slechts 204 flessen!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Nieuw
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud Caroni Rum Barrel (Signatory)
Ontdek tropische fruitnoten door rijping in voormalige Caroni-rumvaten. Een Edradour op vatsterkte voor bijzondere genietmomenten.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Invergordon 2011/2026 - 14 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #27/85 The Octave (Duncan Taylor)
De narijping in het bijzonder kleine Octave-fust verrijkt deze Single Grain met intense Palo Cortado-sherrytonen. Niet missen.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Nieuw
Glen Spey 2015/2026 - 10 jaar oud PX Cask Finish #11052464 The Octave (Duncan Taylor)
Geniet van intense fruit- en chocoladenoten dankzij het kleine PX-Octave-vat. Verzeker uzelf van deze unieke cask strength!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
M & H 2021/2026 - 4 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Sherry Hogshead #3550 (Best Dram)
Ervaar zoete Single Malt uit Israël met onverdunde 57,7% vol. na rijping in een PX Sherryvat. Bestel nu.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tan Cho Mizunara Cask Finish
Sake-meester Hakutsuru veredelt Single Malt: gerijpt in Hokkaido, volmaakt in zeldzame Mizunara-eik – halfzoet en veelzijdig.
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 318,99
Penderyn Copperopolis Sweet Red Wine Finish Icons of Wales No. 12
Zoete rodewijnvaten brengen soepele tonen van karamel, gedroogd fruit en eikenhout. Bestel en geniet van de krachtige 46% vol.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Aberfeldy 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van volle sherryaroma's in cask strength uit de 1st Fill Oloroso Butt. Verzeker uzelf van deze Signatory-highlight!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Millstone 2019/2026 - 7 jaar oud Banyuls Cask Special #39
Voor kenmerkende fruitige tonen rijpte deze whisky 7 jaar in zeldzame Banyuls-likeurwijnvaten. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2026
Ook deze tweede limited edition is geïnspireerd op de samenwerking met het Aston Martin F1 Team. Bestel nu alvast voor.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Ki One Tiger
Ontdek intense fruitzoetheid met deze zeldzame Koreaanse whisky, gerijpt in sherry- en wijnvaten. Bestel nu direct.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Thin Lizzy Irish Whiskey
De ultieme whiskey voor rebellen en revolutionairen. Bestel nu en geniet met de muziek van de cultband.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Compass Box Hedonism 2026
Verwen uzelf met de mooie dingen des levens en ontdek de zoete decadentie van Schotse grain whisky. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Bushmills Black Bush (liter)
Zachte whisky met rijke aroma's en onverslaanbare veelzijdigheid. Nu bestellen in de praktische literfles.
€ 31,99
Thompson Bros. Lowrie's Reserve Blended Scotch Whisky
Een uitgebalanceerde blend die de diversiteit van Schotse whisky viert. Ontdek nu Lowrie's Reserve!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
– 16,00%
Holyrood Ambir
De romige en zoete aroma's van Holyrood komen bij 49,8 % Vol. met aangename intensiteit tot hun recht. Geniet er direct van!
€ 69,99
€ 58,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 83,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
Tomintoul 10 jaar oud
Een zeer evenwichtige single malt uit de Speyside - overtuigt ook met zijn solide prijs-kwaliteitverhouding. Liefhebbers van milde smaken moeten hier zeker voor gaan!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Dingle Cónocht An Fómhair Rum Cask Finish
De veelzijdige whisky is een Keltische ode aan de herfst. Verzeker uzelf nu van deze bijzondere ervaring!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)