Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Chichibu Ichiros Malt Paris Edition 2021
Een Japanse malt in Franse stijl. Bestel nu en proef!
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Chichibu The First Ten 2020
De eerste 10-jarige Chichibu. Een mijlpaal in de geschiedenis van de jonge distilleerderij. Beveilig nu de gelimiteerde uitgave!
€ 1.019,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.457,13/Liter)
Bushmills Black Bush
Probeer deze hoogwaardige Ierse blend!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Platte Valley Straight Corn
Authentieke maïs-whisky, zoals 100 jaar geleden in een keramieken kruik gebotteld. Bestel en geniet van eersteklas smaak.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Macallan 1997/2026 - 29 jaar oud Speymalt Refill American Hogshead #4355 (Gordon & MacPhail)
Ontdek de smaken van heidehoning en ananas in deze zeldzame, 29 jaar oude Macallan Speymalt. Een bijzonder verzamelobject.
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
D.R.K.N.S.S. Sherry Cask Single Malt Scotch Whisky (Asta Morris)
Een mysterieuze whisky uit het sherryvat. Bestel nu en onthul het geheim!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Skrewball Peanut Butter Spirit Drink
Ervaar pure pindakaas in whisky. Een innovatieve twist voor uw cocktails! Probeer het vandaag nog!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Chichibu 2014/2021 Single Barrel No. 3351 Exceptional Casks (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de wijde wereld van whisky met deze delicate, onafhankelijke botteling uit Japan. Zorg snel voor een fles!
€ 715,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.022,84/Liter)
Auchroisk Bourbon Quarter Cask Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Romige room en sprankelende citrusnoten komen met aangename 44,5% Vol. in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Paddy Irish Whiskey
De driemaal gedistilleerde klassieker uit Ierland overtuigt met zijn zachte en milde smaak. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Marsala Wood Finish
Geniet van fluweelachtige fruittonen dankzij de 42-maanden durende nabehandeling in een Marsala zoete wijnvat. Zorg dat u uw exemplaar nu veiligstelt.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud - 1st Fill Sauternes Hogsheads
U ervaart intense honingzoetheid dankzij de First Fill Sauternes-rijping. Bestel dit exclusieve Small Batch hier!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Strathmill 2011/2023 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish (Murray McDavid)
Ervaar de exotische fruitaroma's van een zeldzame Speyside whisky! Zorg dat u vandaag nog een van de beperkte flessen bemachtigt.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
West Cork Small Batch Rum Finish Very Rare Expression
Geniet van de beperkte botteling met krachtige vatsterkte en smakelijke nabehandeling in verfijnde rumvaten uit Panama.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
VAT 69 Blended Scotch
Een betrouwbare blend en een ontspannen dram. Bestel nu en koop een fles.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Loch Lomond 2019/2026 - 7 jaar oud Koval Bourbon Quarter Casks Finish Select Grain (Murray McDavid)
Ontdek de romige noot van boterpopcorn door het zeldzame Koval Bourbon Quarter Cask Finish. Verzeker uzelf van deze bijzondere editie!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Millstone 2017/2025 - 8 jaar oud Dutch Windmills Collection #4 1st Fill Moscatel Butt Cask #17B106 (Kirsch Import)
Ontdek zoete honing- en abrikozennoten in de 1st Fill Moscatel-vatgerijpte Millstone Whisky. Zorg dat u uw beperkte genot veiligstelt!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask Bourbon Casks
Zachte zoetheid ontmoet een unieke bourbon-vatafwerking. Geniet van Ierland in een glas! Probeer West Cork nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Fielden Rye Whisky
Bijzondere inspanningen bij de teelt van de granen zijn terug te proeven in de heerlijke volheid van de whisky. Bestel snel!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Scapegrace Vanguard
Duik in de gelaagde wereld van Nieuw-Zeelandse genot. Bestel nu de Scapegrace Vanguard!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
The Singleton of Glendullan Golden Autumn Orchard Double Oak Gardens of Abundance (liter)
Ervaar de honingzoete fruittonen met deze exclusieve Singleton Double Oak Whisky. Zorg dat u nu de literfles bemachtigt.
€ 68,99
GlenWyvis Baineach Highland Legacy Series
Het tweede deel van de Highland Legacy Series combineert chocolade, sinaasappel en peer met een olieachtige textuur en 46,5% vol. Mis het niet!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
The New Zealand Diggers & Ditch (Neuseeland & Australien)
De oceanische superblend van Nieuw-Zeelandse en Australische whisky, deels gerijpt in wijnvaten - grijp snel je kans.
€ 103,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 207,98/Liter)
Invergordon 2009/2026 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Puncheon (Master of Malt)
Ontdek rijke sherrytonen dankzij 16 jaar rijping in een Oloroso Puncheon van Master of Malt. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)