Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Compass Box Brûlée Royale
Zijdezachte hommage aan vanillecrème en toffee met whisky's uit vier gerenommeerde distilleerderijen. Bestel nu deze zoete traktatie.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Compass Box Art & Decadence
Compass Box levert opnieuw een perfect samengestelde luxe blended Scotch whisky. Verwen uzelf met deze kostbaarheid.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Tamnavulin 2013/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroiso Butt Finish #373071 (James Eadie)
Exclusieve sherry-eenmalige vat van James Eadie – Vol van gedroogd fruit, chocolade en kruidige diepte. Bestel nu direct!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Blair Athol 11 jaar oud Serpent's Ember Rum Cask Batch #003 (Brave New Spirits LTD)
Unieke smaak door Islay & Rum vaten! Ontdek de 11-jarige Highland magie van Blair Athol! Beveilig nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Inchgower 2016/2024 - 7 jaar oud Tawny Port Barrique #26 Benchmark (Murray McDavid)
Rijpe Inchgower Single Malt uit een enkel portvat. Verzeker jezelf nu van deze smakelijke zeldzaamheid!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Zuidam Smuggler's Trail Dutch Single Blended Whisky PX Cask
De mix van verschillende graansoorten en de rijping in zoete PX-vaten geeft de whisky een bijzondere toets. Nu kopen!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Glen Elgin 2013/2023 Hogshead Small Batch (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de smaakvolle aroma's van de Speyside met deze rijpe, onafhankelijke botteling. Bestel nu en geniet!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
GlenAllachie 2013/2025 - 12 jaar oud European Virgin Oak Hogshead #4385
12 jaar gerijpt in een nieuw vat van Europese eik, onverdund met 61,7% vol. en gelimiteerd tot 344 flessen – nu uw kans grijpen.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Blackwater Distillery 2021/2025 - 3 jaar oud Bourbon Barrel (Master of Malt)
Zeldzame single cask botteling van Blackwater Distillery, gemaakt van historische gerstensoort. Verzeker uzelf van een van de weinige flessen.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Barley Wine Cask
Ontdek de zoete tonen van honingraten door de zeldzame 10-jarige rijping op Barley Wine-vaten. Verzeker uzelf van deze Finse unicum nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Glenrothes 2014/2024 - 9 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Ervaar rijpe sherrytonen door dit Glenrothes eenheidsvat in krachtige vatsterkte. Bestel nu deze zeldzaamheid!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Whisky of Voodoo 11 jaar oud The Renegade Cultist (Brave New Spirits)
De Highland-whisky overtuigt door fruitige aroma's, een gek design en krachtige 52,5% Vol.! Grijp snel uw kans.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Turntable Blending House 2024 Collection Track 04 One Way Or Another
Geniet van onweerstaanbaar genot in uw glas dankzij een bijzondere vatcombinatie. Nu in intense drinksterkte genieten!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Braes of Glenlivet 1991/2024 - 32 jaar oud Margaux Wine Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Dankzij het ontbreken van koelfiltering krijgt u de 32 jaar gerijpte aroma's onvervalst in uw glas. Ontdek het nu!
€ 277,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 397,13/Liter)
Oxford Rye Whisky #009 The Tawny Pipe
De eerste eenmalige botteling van Oxford Rye kreeg een naveroudering in een portvat en werd in cask strength gebotteld. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud Uitvlugt Rum Barrel Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ervaar pure whisky-exclusiviteit door rumvatrijping! Grijp nu je kans en verzeker jezelf van een gelimiteerde fles!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Elvis Tiger Man Straight Tennessee Whiskey
Ontdek de Elvis Tiger Man Whiskey: Een eerbetoon aan de King met een zachte ahornsiroop-smaak. Probeer het nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Benrinnes 2009/2023 - 14 jaar oud Ruthrie the Wanderer in Medoc 1st Fill Château Potensac Red Wine Barrique No. 301374 Cask Noir (Brave New Spirits)
Dankzij 14 jaar rijping in een eerstgevuld rode wijnvat heeft deze Benrinnes bijzonder zoete aroma's opgenomen. Probeer het nu!
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Millstone 2016/2023 - 7 jaar oud Pedro Ximénez Cask Special #29
Verleidelijke tonen uit de rijping in zoete PX sherryvaten betoveren de zintuigen. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glenlossie 2017/2026 - 8 jaar oud PX Cask Finish #8950312 The Octave (Duncan Taylor)
Met intense zoetheid en fruitigheid uit de afwerking in het kleine Pedro Ximénez sherryvat. Verwen uzelf met deze genot.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glenallachie 2009/2025 - 15 jaar oud Virgin Oak Barrel #804305
Natuurlijke afvulling van een door Billy Walker met de hand geselecteerd vat van nieuwe eik. Snel een van de 283 flessen veiligstellen.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Ben Nevis 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Malaga Hogshead Cask #376945 (James Eadie)
Ervaar de volle, maltige fruitigheid uit het Malagafust bij 58,1%! Bestel nu de intense Ben Nevis van James Eadie.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Turntable X Dingle Collaboration Drop 02
De zorgvuldig samengestelde blend maakt indruk met zijn smaak en stijlvolle uitstraling. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Teaninich 2010/2023 - 13 jaar oud Refill Marsala Hogshead Finish No. 358025 (James Eadie)
Ervaar Teaninich van een nieuwe kant in onafhankelijke botteling met een heerlijk finish en geweldige cask strength. Koop nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)