Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Penderyn Myth
Delicate aroma's roepen mythische fabelwezens op zoals bosnimfen en draken voor ons geestesoog. Inspirerend.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Invergordon 2011/2025 - 14 jaar oud Cask #52900378 Rare Auld Grain (Duncan Taylor)
Natuurlijke smaak! Beperkte oplage van 341 flessen Cask Strength Whisky. Verzeker uzelf vandaag nog van uw zeldzame exemplaar!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Hamiltons Speyside Single Malt
Goed en betaalbaar. Mild en romig op de tong, zoet en vanilleachtig van smaak. Pur, op ijs of in een cocktail. Bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Tomintoul Cigar Malt
De exquise single malt van Tomintoul is de perfecte metgezel voor het genieten van een sigaar. Bestel nu en proef!
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey (1,75L)
Het ongebruikelijke flesontwerp verrast ons! De inhoud nog meer! Nu in de grote 1,75 liter fles. Bestel nu.
€ 133,99
Inhoud: 1.75 Liter (€ 76,57/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Bourbon Cask #1634
U geniet van fruitige vanillenoten in intense vatsterkte uit het eenmalige vat. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Wolfie's Blended Scotch Whisky
De vloeibare ode aan de rock 'n' roll wortels van muzieklegende Rod Stewart. Koop nu en geniet van "Rhythm of my Heart".
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Lindores Friar John Cor The Cask Strength Congregation Chapter II
Met ongelooflijke 60,9 % Vol. komen de complexe aroma's uit drie vattypen in uw glas. Verzeker uzelf nu van deze ervaring!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ben Nevis 26 jaar oud Batch 17 (That Boutique-y Whisky Company)
Ben Nevis van een nieuwe kant met deze onafhankelijke botteling. Bestel nu het visuele en smaakvolle hoogtepunt.
€ 437,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 875,98/Liter)
Tomatin 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 4226 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Voor lange 32 jaar rijpte deze Tomatin in een eiken vat, voordat hij met veel fruit in cask strength werd gebotteld. Bestel nu.
€ 910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.301,41/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2025
Niet alleen voor Formule 1-fans een genot: verzeker uzelf van de fluweelachtige Glenfiddich 16 jaar voor een werkelijk goede prijs.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Starward Left-Field
Fruitig, gelaagd en met een aangename drinksterkte komt de heerlijke Starward in uw glas. Geniet er nu van in gezelschap!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nikka Coffey Grain 90th Anniversary
De distillatie in een Coffey Still brengt een heerlijke zoetheid uit het graan naar voren. Verzeker uzelf van deze bijzondere whisky!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Rampur Double Cask
Een tropisch-fruitige single malt uit India met dubbele rijping in bourbon- en sherryvaten. Proef nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
New Zealand Dunedin Double Cask
Een geweldige symbiose van bourbon- en rode wijnvaten zorgde voor de heerlijke aroma's van deze Nieuw-Zeelander. Ontdek het nu!
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask
Ervaar de authentiek nootachtige Wolfburn, gerijpt in Quarter Casks! Ontdek nu Wolfburn Northland.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Le Malt Version Francaise
Een heerlijke variëteit aan aroma's uit drie soorten vaten wacht op u bij deze botteling. Beveilig nu de Franse genot!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Irish Whiskey 21 jaar oud (That Boutique-Y Whisky Company)
21 jaar rijping en de combinatie van sherry- en bourbonvaten zorgt voor een zoete aroma-variëteit. Koop nu!
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Bunnahabhain 1991/2025 - 33 jaar oud Refill American Hogshead #5512 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van 33 jaar rijping met tonen van vanille en zeezout. Verzeker uzelf van deze zeldzame eenmalige botteling nu.
€ 1.038,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.484,27/Liter)
Jameson Triple Triple Bourbon, Sherry & Marsala Wine Casks (liter)
U geniet een bijzondere zachtheid door de rijping in zeldzame Marsala-wijnvaten. Verzeker uzelf van deze Triple-Cask-ervaring nu.
€ 39,99
Hatozaki Omakase Collection Mizunara Cask Finish
Ontdek subtiele vanille en cederhout dankzij het zeldzame Mizunara-finish van deze Japanse whisky. Verzeker uzelf van deze bijzondere editie.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Glendalough Burgundy Cask Finish
Snel een fles van deze veelzijdige Ierse whisky met Bourgondisch vatfinish bemachtigen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Terence Hill The Hero Whisky - mild
Fruitige tonen van banaan en ananas ontmoeten zoete vanillearoma's. Bestel nu en geniet.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Benriach 16 jaar oud The Sixteen
16 jaar rijping zorgen voor een prachtig veelzijdige en genuanceerde smaak. Probeer het vooral zelf.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)