Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Faude Whisky Roggen + Weizen
Hier geeft de tarwe duidelijk de toon aan en levert bij het milde graan karakteristieke aroma's. Bestel gelijk een fles.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Makers Mark Cask Strength 54,75% Vol.
Geniet van de populaire Kentucky Straight Bourbon met al zijn aroma's in onverdünkte cask strength. Absoluut proberen!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Bushmills 1996/2022 - 25 jaar oud Madeira Casks Finish The Causeway Collection
Deze Ierse whiskey heeft een kwart eeuw gerijpt en heeft daarvan 19 jaar in Madeirafusten doorgebracht. Bestel nu.
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
Grace O'Malley Rum Cask
Romige, zachte Ierse whiskey met een fruitige, zoete smaak uit de finish in Caribische rumvaten. Bestel nu en geniet.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
West Cork Port Cask Finish Maritime Release
De rijping in Portweinfusten zorgt voor een fruitig-zoete ervaring met een mediterraan tintje. Bestel nu de speciale editie.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey
Het ongebruikelijke flesontwerp verrast ons! De inhoud nog veel meer. Leg het gelijk in uw winkelwagentje en geniet binnenkort.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Bushmills The Original Irish Whiskey
De lichte everyday-blend uit het groene Ierland. Zorg nu voor deze Ier als blikvanger voor uw whisk(e)yrek!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 McLaren Limited Edition 2025
Tennessee Whiskey met race-flair – krachtig, zoet en iconisch zoals de merken zelf. Bestel nu!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Glen Scotia Victoriana 2023 Release
Geniet van de moderne interpretatie van een klassieke Campbeltown Malt Whisky in krachtige cask strength. Zeker proberen!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Sutherland 5 jaar oud Highland Blended Malt 2023 Edition (Thompson Bros.)
Een heerlijke blend uit de Schotse Highlands, die met een prachtige 48,5 % Vol. in uw glas komt. Bestel nu en geniet!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Enchantment The Roses Edition VII
In de prachtige fles schuilen rijpe en heerlijke gelaagde aroma's. Laat u nu betoveren!
€ 2.116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.024,27/Liter)
Bruichladdich 16 jaar oud Organic Barley
Helemaal zonder rook, maar met Schotse gerst, 16 jaar rijping in het vat en aangename intensiteit - bestel nu en geniet.
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
Hatozaki 5 jaar oud Omakase Collection Fifth Edition Sakura Cask Finish
Ontdek bloemige elegantie dankzij het zeldzame afwerkingsproces in sakura-kershout. Proef dit unieke Japanse juweel nu.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Slane Triple Casked Irish Whiskey
Whisky uit drie verschillende vaten. Virgin, Seasoned en sherryvaten in volmaakte perfectie. Probeer het nu en laat u verrassen!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Yellow Spot 12 jaar oud
Zacht, soepel en fruitig. Bestel nu dit 12 jaar gerijpte genot uit Ierland.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Teeling 15 jaar oud Mugi Shochu Finish Explorers Series
Ontdek de unieke smaak van de nabereiding in het Japanse Mugi Shochu-vat (gerstbrand). Probeer het nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Michter's Sour Mash Toasted Barrel Finish
Verkoolde vaten van Amerikaanse witte eik geven deze Sour Mash whisky heerlijke roostaroma’s. Proef nu.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
The English 2016/2024 - 8 jaar oud Unpeated 1st Fill Oloroso Sherry Casks Batch SB-3-24
Rijke sherrynoten, donkere chocolade en gedroogd fruit. Vol, zacht en met een elegante, lange afdronk. Probeer het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Maker's Mark Whisky set met Tumbler
Ontdek handgeproduceerde Bourbon uit Kentucky met een rijke aromatische diversiteit! Bestel uw Makers Mark set nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Ironclad Sweeter Creations Maple Syrup Cask Bourbon Whiskey
Ontdek de fluweelachtige Ironclad Bourbon met ahornaroma. Probeer nu de unieke whisky uit Virginia!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Brother's Bond Regenerative Grain Batch #0003
Vier graansoorten uit duurzame teelt geven de Straight Bourbon zijn complexe smaak. Grijp je kans en ervaar iets nieuws.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Sweden Rock Spirits Kentucky Bourbon Whiskey
Met Hard Rock in de ziel smaakt de Kentucky Bourbon Whiskey nog beter. Bestel nu en geniet.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Braes of Glenlivet 27 jaar oud
Zoete appel en heerlijke notenaroma's domineren de 27 jaar rijpende aroma's van deze geweldige Speyside whisky. Koop nu en geniet!
€ 580,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 829,99/Liter)
Redwood Empire Pipe Dream Bourbon Whiskey
Ontdek de rijke en diepgaande Bourbon met een hoog maïsgehalte en 45% Vol.! Bestel nu en geniet puur.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)