Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Balblair 25 jaar oud
Een kwart eeuw rijpte deze single malt tot perfectie. Bestel nu en geniet van een heel bijzonder druppeltje.
€ 716,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.024,27/Liter)
Langatun Swiss Bernbon Whiskey
Het hoge maïspercentage van 70% geeft de whisky uit Zwitserland zijn ongeëvenaarde zoete smaak. Absoluut proberen.
€ 63,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 127,98/Liter)
Elijah Craig 12 jaar oud Barrel Proof
Onvervalst genot - rechtstreeks uit het vat. Verwen uzelf met deze heerlijke Kentucky Straight Bourbon!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Jack Daniels Sweet & Oaky
Ervaar een stukje Amerikaanse geschiedenis met de ronde aroma's van Jack Daniels Sweet & Oaky. Bestel nu en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
The Chita Single Grain Whisky
Verrassend vanilleachtig, licht verfijnd single grain whisky uit Japan. Laat je overtuigen door de delicate graannoten uit het Verre Oosten!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenfarclas 9 jaar oud Oloroso Sherry Casks
De prachtige sherryvat-aroma's komen bij de milde drinksterkte van 44,1% Vol. prachtig tot hun recht. Bestel nu.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Royal Brackla 2014/2025 - 10 jaar oud Bourbon Hogshead (Thompson Bros)
Geniet van zoete, fluweelachtige whisky met unieke aroma's. Zorg dat u uw fles Royal Brackla nu veiligstelt!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glenfarclas 30 jaar oud Warehouse Edition
Een complexe zeldzaamheid die in elke verzameling goed tot zijn recht komt - en nog veel beter direct in uw Nosing glas. Veelzijdige aroma's zullen u hier verwelkomen!
€ 709,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.014,27/Liter)
Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon (liter)
Een klassieke, zoet-kruidige Straight Bourbon van de vermaarde Buffalo Trace Distillery. Nu verkrijgbaar in een royale literfles!
€ 34,99
Akashi Meisei Deluxe Sherry Cask Finish
Het relatief hoge percentage van 50% gemoute gerst en de rijping in sherryvaten maken hem bijzonder. Probeer het snel.
€ 53,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 107,98/Liter)
Glengoyne Legacy Chapter Two
Het tweede hoofdstuk van de Legacy-uitgave overtuigt met exotische vruchten en fijne kaneel. Bestel nu en geniet!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Michter's Limited Release 1753 Bourbon Toasted Barrel Finish
Uitgesproken karameltonen, die variëren van zoet tot zout. Licht aardse nootachtige tonen en rookzout zetten interessante accenten.
€ 164,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 235,70/Liter)
Speyburn 15 jaar oud
U geniet van milde bosvruchten en honingaroma's door 15 jaar rijping in edele sherryvaten. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Royal Salute 21 jaar oud The Rio de Janeiro Polo Edition
Geniet van de intense aroma's van Rio in elke slok met Royal Salute 21! Bestel nu deze gelimiteerde Polo-editie.
€ 193,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 277,13/Liter)
Midleton Very Rare 2025 Vintage Release
Ervaar 200 jaar Ierse distilleerkunst in een glas! Zorg dat u uw zeldzame Midleton 2025 exclusief nu bemachtigt!
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)
Midleton Very Rare 2024 Vintage Release
Luxueuze aroma's in een hoogwaardige premium doos. Verwen uzelf met deze extravagante ervaring!
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder, waarvan de zoete aroma's u puur of in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Tullamore Dew geschenkset met Longdrink-Glas
Heerlijke Tullamore D.E.W. in een prachtig geschenkset met bijpassend longdrink-glas. Nu geven of zelf genieten!
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Tormore 10 jaar oud Toasted Barrels Blueprint Cask Probgram
Notige Highland-charme met vanille, toffee en malzige diepte – gerijpt in getoaste eik, rond en elegant. Bestel nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Fettercairn 16 jaar oud 4th Release 2023
In lange 16 jaren hebben de heerlijke aroma's van Fettercairn zich tot prachtige complexiteit ontwikkeld. Probeer het snel!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Kinclaith 1969/2009 40 jaar oud Cask No. 301445 (Signatory Rare Reserve)
De luxueuze aroma's kunnen voor zichzelf spreken. Deze uitstekende single malt heeft geen lofzangen nodig. Deze Scotch perfectioneert de kunst van het Britse understatement.
€ 7.109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.157,13/Liter)
Aberlour 14 jaar oud Double Cask Matured Batch 7
Zoete vruchten, zachte specerij en romige vanillearoma's brengen u de prachtige symbiose uit twee vaten in uw glas. Direct kopen!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud (liter)
Geniet van de volle elegantie van Johnnie Walker Black Label 12 jaar! Verkrijg nu dit stuk whisky-traditie.
€ 40,99
– 25,00%
Benriach 31 jaar oud Menteith The Thanes Series The Macbeth Collection (Elixir Distillers)
Het podium is vrijgemaakt voor kunstzinnige aroma-composities en prachtig flesdesign van deze Benriach. Zorg snel voor een fles!
€ 841,99
€ 631,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 902,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 758,99