Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
– 14,63%
Tobermory 21 jaar oud
De oudste vertegenwoordiger uit het kernassortiment van de distilleerderij kreeg een meerjarige narijping in Oloroso Sherry vaten. Grijp je kans!
€ 204,99
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 175,99
Tyrconnell 10 jaar oud Sherry Cask Finish (Irland)
Notig en droog. Probeer een dram als afsluiter, misschien na een stevige Irish Stew?
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glen Moray 21 jaar oud Portwood Finish
Een zeer edele druppel uit de Speyside met fruitige Portwood-invloed. Een echte ervaring. Bestel nu en geniet!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Deanston 12 jaar oud
Probeer deze heerlijk romige en zoet-fruitige single malt uit de Schotse Highlands. Bestel snel!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Johnnie Walker Black Ruby
De Johnnie Walker Black Ruby overtuigt met krachtige fruitaroma's en subtiele rokerigheid. Koop nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Kaikyo Hatozaki 12 jaar oud Umeshu Cask Finish
De rijping in een pruimenlikeurvat zorgde voor ongelooflijk zoete fruittonen in deze Japanse whisky. Koop nu!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
– 10,00%
Highland Park 30 jaar oud
3 verschillende vatsoorten en 30 jaar zorgvuldige rijping hebben dit prachtstuk tot perfectie laten rijpen. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 2.158,99
€ 1.943,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.775,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.516,99
Tullamore Dew XO Rum Cask Finish
De Tullamore Dew XO is een waardevolle investering voor zowel whisky- als rumliefhebbers. Grijp nu je kans met deze Irish Blend!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Amrut Indian Single Malt
De essentie van de Himalaya rust in de Amrut Single Malt. Ga op een spannende ontdekkingsreis.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 met cadeauverpakking (3 liter)
Geniet van de onmiskenbare smaak van Jack Daniels Old No. 7 in 3 liter! Ontdek nu dit Tennessee-original.
€ 108,99
Inhoud: 3 Liter (€ 36,33/Liter)
Benrinnes 21 jaar oud Grand Crescendo Special Release 2024
Intens, vol en ongelooflijk fruitig komt de Benrinnes na 21 jaar rijping in uw glas. Geniet nu!
€ 470,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 672,84/Liter)
Tomatin 14 jaar oud Port Casks
Portfinished single malt van Tomatin, die duidelijk gedomineerd wordt door portwijn. Portwijnliefhebbers moeten zeker proeven!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Redbreast Lustau Oloroso Sherry Finish (Irland)
Deze geweldige Redbreast krijgt een Oloroso sherryfinish. Proef het zelf. Bestel nu.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Bushmills Original (liter)
Een milde blend uit Ierland nu in een 1 liter fles. Bestel direct en geniet samen met uw vrienden!
€ 24,99
Balvenie The Creation of a Classic
Zoet-kruidige eiken tonen met vanille nuances en fijne gembertonen. Grijp nu snel uw kans!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Balvenie 21 Portwood
Als u op zoek bent naar een bijzondere whisky of een zeer hoogwaardig cadeau, bent u hier aan het juiste adres.
€ 265,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 379,99/Liter)
– 8,00%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feest of puur in de flacon voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 24,99
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 24,99
Craigellachie 17 jaar oud
Met deze hoogwaardige klassieker proeft u de grandioze, kruidige huisstijl van Craigellachie. Bestel snel en geniet!
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
Glenfiddich 30 jaar oud Time Re:Imagined
Deze luxe speciale uitgave is niet alleen een echte blikvanger, maar overtuigt ook met een rijke aroma-variëteit. Bestel snel!
€ 1.323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.891,41/Liter)
– 25,00%
Benriach 1994/2021 - 27 jaar oud Single Oloroso Sherry Puncheon No. 2059 Cask Edition
Na maar liefst 27 jaar in een sherryvat zijn de aroma's van deze rokerige Benriach onweerstaanbaar complex. Koop nu en ontdek!
€ 755,99
€ 566,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 809,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 501,99
Balvenie 30 jaar oud Rare Marriages
Na 30 jaar in Amerikaanse en Europese eikenhouten vaten vermengd. Bestel nu de 2e uitgave van deze serie.
€ 4.622,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.604,27/Liter)
Macallan 2025 A Night on Earth The First Light
Ervaar beperkte genot met aroma's van karamel en vanille! Zorg dat u nu uw fles bemachtigt en geniet van de smaak.
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
– 10,00%
Aberlour 1988/2019 - 31 jaar oud Single Cask No. 3325593 The Octave (Duncan Taylor)
Bijzonder oud eenheidsvat met fruitige sherry-octave finish. Bestel nu een van de 62 flessen in onverdünkte vatsterkte.
€ 1.089,99
€ 980,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.401,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.089,99
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive - sample (Tasting Circle)
Ontdek de fruitige aroma's van de nabehandeling in Moscatel wijnvaten. Probeer nu deze exclusieve speciale botteling.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)