Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Terence Hill The Hero Whisky - sample (Tasting Circle)
Fruitige tonen van banaan en ananas ontmoeten zoete vanillearoma's. Bestel nu en geniet.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Terence Hill The Hero Whisky - mild (50ml miniatuur)
Probeer met de kleine fles de zoete smaak van rum- en bourbonvaten. Zorg nu voor overtuigende argumenten.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Scapegrace Vanguard -Sample (Tasting Circle)
Duik in de gelaagde wereld van Nieuw-Zeelandse genot. Bestel nu de Scapegrace Vanguard!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glenlivet 21 jaar oud The sample Room Collection
Lange 21 jaar rijping en de driedubbele naveroudering brachten deze elegante en evenwichtige single malt voort. Koop nu!
€ 205,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 294,27/Liter)
Glenfiddich Project XX Experimental Series #02 - sample (Tasting Circle)
Deze Glenfiddich dankt zijn spannende aroma's aan een experimentele benadering. Koop nu en ontdek!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ontdek de volle vruchtigheid van Taiwan met de Port Cask Finish van Kavalan in een prachtig jasje!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2025 - sample (Tasting Circle)
Niet alleen voor Formule 1-fans een genot: verzeker uzelf van de fluweelachtige Glenfiddich 16 jaar voor een werkelijk goede prijs.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Grattamacco Wine Cask Finish Wine Series - sample (Tasting Circle)
De heerlijke invloed van het Toscaanse wijnvat brengt u een fantastisch smaakervaring in uw glas. Ontdek het snel!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Chicken Cock Small Batch Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Geniet van een volle butterscotch-aroma met deze ongefilterde bourbon. Bestel nu Batch 28.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Elsburn 2025 - 6 jaar oud The Journey Batch 001 - sample (Tasting Circle)
Een smaakervaring tussen fruit, mout en hout – beperkt gebotteld voor fijnproevers. Zorg nu voor uw fles!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Holyrood Ambir - sample (Tasting Circle)
De romige en zoete aroma's van Holyrood komen bij 49,8 % Vol. met aangename intensiteit tot leven. Geniet er direct van!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Rampur Double Cask (50ml miniatuur)
Tropisch fruitige single malt uit India met dubbele rijping in bourbon- en sherryvaten. Nu kunt u kennis maken met de 50ml-fles.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De uitgebreide rijpingsperiode en de verschillende vattypen komen tot uiting in het delicate aroma-profiel van deze Speyside. Ontdek het nu!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Nieuw
Tan Cho Mizunara Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Sake-meester Hakutsuru veredelt Single Malt: gerijpt op Hokkaido, volmaakt in zeldzame Mizunara-eik – halfzoet en veelzijdig.
€ 18,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 633,00/Liter)
Nieuw
Miltonduff 1986/2025 Anniversary Release (Gordon & MacPhail)
Geniet van bijzondere momenten met deze Miltonduff 1986. Verzeker uzelf van deze zeldzame afvulling van Gordon & MacPhail.
€ 1.619,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.314,27/Liter)
Legent Bourbon
Een uitzonderlijke bourbon, met een wijn- en sherry-finish! Gecreëerd door de Master Blenders Fred Noe & Shinji Fukuyo.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Royal Brackla 22 jaar oud Tokaji Cask Exceptional Cask Series
Indrukwekkende complexiteit, stijlvolle premiumdoos en decadente aroma's - deze whisky is pure luxe. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 325,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 465,70/Liter)
Glen Moray 18 jaar oud
Een volwassen Glen Moray met complexe aroma's na 18 jaar in First Fill Amerikaanse eiken vaten. Laat dit niet aan u voorbijgaan!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Mortlach 2007/2022 - 14 jaar oud Single Sherry Butt No. 2 Óðinn Edda #1 (whic)
Zware sherryaroma's zo krachtig als de Allvader zelf. Bemachtig de nummer 1 van de nieuwe sherryvat-serie van whic.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Strathmill 2006/2022 - 15 jaar oud Single Sherry Butt No. 4 Þórr Edda #2 (whic)
Achter de natuurlijke mahonie kleur wachten donkere chocolade en delicate bloemsensaties. Zorg dat u een van de 679 flessen bemachtigt.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Teaninich 2009/2022 - 13 jaar oud Single Sherry Butt No. 5 Hel Edda #4 (whic)
Bij de godin Hel is de donkere ziel van Teaninich goed opgeborgen. Bestel nu de gelimiteerde uitgave van de Edda-serie.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Mannochmore 2012/2022 - 9 jaar oud Single Sherry Butt No. 114 Týr Edda #3 (whic)
De mist trekt op, en de god Týr betreedt met rijpe sherrynoten het podium. Nu toeslaan.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
whic Sirens Batch 4
Ontdek de unieke aroma's uit de zeldzame nasleep in ahornsiroopfusten. Grijp nu je kans en laat je betoveren.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Aengus 1st Fill Pedro Ximénez Sherry Hogshead Túatha Dé Danann (whic)
Intense aroma's en volle smaak uit de rijping in het 1st Fill PX sherryvat. Ontdek nu Ierse whisky op een geheel nieuwe manier.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)