Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Jack Daniels Single Barrel
Een hoogwaardige Tennessee Whiskey uit het huis Jack Daniels. Perfecte kennismaking met de wereld van Tennessee Whiskeys.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Johnnie Walker Gold Label Reserve
Deze Blended Scotch is een typische Johnnie Walker blend die u niet zal teleurstellen. Gewoon proberen en genieten!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Jameson 18 jaar oud Irish Whiskey
Gebalanceerde aroma's uit 18 jaar bourbon- en sherryvatrijping biedt deze milde Ier. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Maker's Mark 2025 - 11 jaar oud Cellar Aged
Exclusieve 2025-editie overtuigt door unieke, 11-jarige kelderrijping. Mis het niet. Zorg voor uw fles!
€ 198,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 284,27/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2026 - sample (Tasting Circle)
De samenwerking tussen Glenfiddich en het Aston Martin F1 Team gaat de tweede ronde in. Verzeker uzelf van deze Limited Edition.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
– 16,00%
Glen Moray 2007/2024 - 16 jaar oud Single Cask No. 7040573 The Octave (Duncan Taylor)
De 16-jarige Glen Moray is gebotteld met een sterke 52,8% alcoholvolume. Zorg snel voor een van de beperkte flessen!
€ 135,99
€ 114,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 163,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 135,99
Glenfiddich Project XX Experimental Series #02
Deze Glenfiddich dankt zijn spannende aroma's aan een experimentele benadering. Koop nu en ontdek!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Kinclaith 1969/2020 - 51 jaar oud Cask No. 301454 (Duncan Taylor)
Dit 51-jarige Kinclaith van Duncan Taylor is het pronkstuk van elke collectie. Dompel uzelf onder in de whisky-elite.
€ 13.206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 18.867,13/Liter)
– 35,00%
Black Gate 3 jaar oud Batch 1 (That Boutique-Y Whisky Company)
Genot uit Australië bij aangename 46 % Vol. Koop nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 124,99
€ 81,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 162,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 124,99
Glenfiddich 29 jaar oud Grand Yozakura Japanese Awamori Cask Finish
Unieke whisky met naveroudering in bijzondere Awamori-vaten, een Japanse rijstdrank. Verwen uzelf met luxe.
€ 1.812,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.589,99/Liter)
Chivas Regal 25 jaar oud
Een premium blend van Chivas Regal in een stijlvolle verpakking - een hoogwaardig cadeau voor liefhebbers van nootachtige, zachte whiskys. Nu kopen.
€ 337,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 482,84/Liter)
Benriach 25 jaar oud The Twenty Five
Een geweldige combinatie van vier vattypen en lange 25 jaar rijping zorgt voor een ware explosie van aroma's. Probeer het nu!
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
– 17,00%
Teaninich 1977/2022 Single Cask No. 7010 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bij indrukwekkende 63,3 % Vol. komen de rijpe aroma's van de Teaninich prachtig tot hun recht. Verzeker uzelf nu van deze zeldzaamheid!
€ 2.515,99
€ 2.088,27
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.983,24/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.515,99
– 15,00%
Glentauchers 2009/2023 - 14 jaar oud Bordeaux Wine Barrique No. 900219 (LongValley Selection)
Veertien jaar rijping in een rode wijnvat heeft deze Speysider zijn intense fruitigheid gegeven. Zorg snel voor een fles!
€ 98,99
€ 84,14
Inhoud: 0.7 Liter (€ 120,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 98,99
– 15,00%
Launceston 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de whiskywereld van Australië met deze intense botteling. Zorg snel voor een van de slechts 187 flessen!
€ 150,99
€ 128,34
Inhoud: 0.5 Liter (€ 256,68/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 150,99
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask - sample (Tasting Circle)
Deze variant van de populaire Wolfburn met zachte rook rijpt minimaal 8 jaar in kleine Quarter Casks. Bestel nu gelijk.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 25,01%
Cedar Ridge Wheat
Zacht en mild komen de zoete aroma's van de whiskey in uw glas. Gewoon genieten!
€ 48,99
€ 36,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 46,99
West Cork 5 jaar oud Black Cask (miniatuur)
Ervaar intense vanillenoten door de rijping in uitgebrande vaten. Bestel deze miniatuur direct.
€ 5,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 119,80/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Sweet Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection - sample (Tasting Circle)
Aultmore 15 – zoet & zacht: Vijg, mandarijn & walnoot in de honingzachte Sweet Marsala Cask. Nu kopen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud Murca Old Brandy Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De uitzonderlijke naverfijning in het Portugese brandy vat zorgde voor unieke en delicate aroma's. Grijp snel je kans!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tomatin 14 jaar oud Port Casks - sample (Tasting Circle)
Portfinished single malt van Tomatin, die duidelijk gedomineerd wordt door portwijn. Portwijnliefhebbers moeten zeker proeven!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey (miniatuur)
Het ongebruikelijke flesontwerp is er ook in de miniatuur. Probeer nu Willett Pot Still Reserve. Zorg nu dat u het heeft.
€ 13,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 279,80/Liter)
ElsBurn The Journey 2023 (50ml miniatuur)
Ontdek de populaire whisky uit het Harz nu in de kleine fles voor proeven of onderweg. Grijp snel je kans.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Glencadam 2008/2023 - 15 jaar oud Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
15 jaar rijping en een heerlijk finish in het Madeirafust brengen u een prachtig zoete aroma-variëteit in het glas. Probeer het snel!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)