Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Nieuw
Edradour 18 jaar oud 1st Fill DFR Amarone Hogshead Small Batch
Ontdek fluweelzachte fruitnoten na 18 jaar rijping in een 1st Fill Amarone wijnvat. Verzeker uzelf van deze gelimiteerde editie.
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Tamdhu 2014/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 part (Signatory)
Natuurlijke afvulling met 58,5% vol. en 12 jaar rijping in een eerstgevuld sherryvat. Bestel nu een van de 363 flessen.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Nieuw
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead Finish #202 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van de onverdunde vatsterkte van 55,7% vol. en de fruitige smaak uit de Madeira-narijping. Bestel nu.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
– 16,00%
North British 2009/2025 - 15 jaar oud 100 PROOF Edition #2 (Signatory)
De combinatie van sherryvaten en bourbonvaten zorgt voor een prachtig gelaagd aroma-profiel. Ontdek het nu!
€ 48,99
€ 41,15
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
Nieuw
Callington Mill Cognac Cask Rare Single Cask
De eerste editie van de Rare Single Cask-serie rijpte in een cognacvat van Franse eik. Ontdek deze cask strength.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Nieuw
Stauning HØST Double Malt met cadeauverpakking
Met bijzonder fruitige tonen door gedeeltelijke rijping in eerstgebruikte portwijnvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glen Elgin 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Amarone Hogshead Finish #11 Cask Strength Collection (Signatory)
Verfijnde narijping in een Amarone rodewijnvat en onvervalste afvulling met 53,5% vol. in natuurlijke kleur. Niet missen.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Benrinnes 2012/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #78 (Signatory)
U ervaart donkere fruit- en cacaonoten door 13 jaar in het 1st Fill Oloroso vat. Zorg dat u dit 100 Proof hoogtepunt bemachtigt!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glendronach The Sevillian Room House Editions (liter)
De essentie van Sevilla, geboren uit de harmonie van Oloroso-, Pedro Ximénez- en Palo Cortado-sherryvaten. Een absolute aanrader voor sherryliefhebbers.
€ 84,99
GlenAllachie 11 jaar oud Palo Cortado Sherry Cask Finish The Wood Collection
U geniet van intense pruimen- en mokkasmaken door de zeldzame Palo Cortado Sherry Finish. Zorg dat u uw exemplaar nu veiligstelt.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Symington's Blended Scotch Whisky 10 jaar oud met tube (Signatory)
10 jaar gerijpte Scotch in sherry- en bourbonvaten met krachtige 46% Vol., natuurlijke kleur en een kleine prijs. Probeer het!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Nieuw
Penderyn The Village Amarone Cask Finish Icons of Wales No. 14
Ontdek deze afvulling met een vruchtige rijping in een edel Amarone-rodewijnvat, ter ere van het Welshe dorp Portmeirion.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Glenkinchie 2009 - 17 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #300011 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de rijpe sherrytonen van deze 17-jarige Glenkinchie uit een first fill Oloroso-vat. Een bijzondere rariteit.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Rum Cask Maritime Release
Ontdek tropische fruitnoten dankzij de 5-jarige rijping op rumvaten. Deze Ierse single malt overtuigt met een karaktervol aroma.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glenmorangie Triple Cask Reserve
De combinatie van drie verschillende vattypen zorgt voor evenwichtige en gelaagde aroma's. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Kanosuke Sherry Casks Vatted
Verder ontwikkelde Kanosuke Single Malt, gerijpt in Oloroso-, Cream Sherry- en Virgin Oak-vaten. Niet missen!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Tamdhu proefset (3x50ml)
Ontdek de variëteit van Tamdhu. Drie leeftijdsfasen in één set. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Bulleit Bourbon Frontier Whiskey (EAN bis 2025)
Dankzij het bijzonder hoge roggepercentage met kruidig karakter en een onmiskenbaar heldere en zachte afdronk. Koop!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Nieuw
Callington Mill Festive Cask 2025
De feesteditie verleidt met hartige kruiden en krachtige 46% vol. Bestel nu om zelf te genieten of cadeau te geven.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
Glenlossie 1992/2026 - 33 jaar oud Hogshead #3458 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek 33 jaar Glenlossie-perfectie in deze zeldzame Symingtons Choice uitgave. Bestel nu uw exclusieve fles!
€ 347,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 497,13/Liter)
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port-vat. Verwen uzelf met deze genot!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye 54,8% Vol.
Vier jaar gerijpt in witte eiken vaten: een Straight Rye Whiskey met 54,8% Vol. op vatsterkte. Ontdek deze zeldzaamheid uit Kentucky.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Aultmore 2009/2025 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 PROOF Exceptional Cask Edition #14 (Signatory)
Ervaar intense sherrygenot met Aultmore 16 jaar! Ontdek de gelimiteerde edities nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Jack Daniels 10 jaar oud Batch 05
Deze 10 jaar oude whisky verrast met een zachte rooktoon, verfijnde kruidigheid en een prettige intensiteit. Geniet van Batch 05.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)