Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Natuurlijk gekleurde pracht en een stevige 53,9 % Vol. drinksterkte beloven u een intense ervaring. Bestel snel!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Morris Port Barrel - sample (Tasting Circle)
Heerlijke botteling van Morris uit geselecteerde portvaten. Nu in aangename drinksterkte proeven!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerst gevuld Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Miltonduff 2011 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads & 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #54 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Geniet van de kruidige Oloroso sherrynoten van deze prachtige Speyside whisky. Bestel nu en ervaar rijke genotmomenten.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
GlenAllachie 9 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Wood Collection - sample (Tasting Circle)
GlenAllachie genot in stevige drinksterkte met bijzonder krachtige aroma's dankzij zeldzaam Amontillado sherry finish. Nu proeven!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Linkwood Sherry Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de fruitige smaak uit de nabotteling in verfijnde sherryvaten. Bestel nu voordelig genot.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Glencadam Riserva di Amarone - Amarone Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Geniet van de volle smaak uit de naveroudering in krachtige Amarone wijnvaten. Bestel nu en proef het zelf.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glenlivet Distillers Reserve Triple Cask Matured (50ml miniatuur)
Ontdek de harmonieuze fruitnoten die rijpen in drie verschillende vattypes. Bestel nu als miniatuur en proef.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Rampur Asava Cabernet Sauvignon Finish (50ml miniatuur)
Ontdek exotische fruitnoten door de afronding in rode wijnvaten uit India. Bestel nu de 50ml proeffles.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze prachtig complexe botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tomintoul Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Bijzonder mild en met de smaak van exotisch fruit. Leg een fles in uw winkelwagentje en geniet binnenkort.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port vat. Verwen uzelf met deze genot!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Perpetual Collection Vat 03 - sample (Tasting Circle)
De eerste in de Perpetual-serie met leeftijdsaanduiding en intense alcoholsterkte. Bestel nu volle smaak thuis.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Dalmore The Quartet - sample (Tasting Circle)
Indrukwekkende afdronk in bourbon-, cabernet sauvignon- en twee verschillende sherryvaten. Geniet van Highland-karakter.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Callington Mill Invicta - sample (Tasting Circle)
Ontdek de unieke smaak uit de rijping in portwijnvaten. Een genot dat u niet mag missen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tamnavulin Red Wine Cask Edition Spanish Grenache Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Geniet van fruitige, zoete tonen uit het Spaanse Grenache-rode wijnvat. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud The Wulver Release No. 3 Unpeated Tawny Port Cask Finish Icons of Campbeltown - sample (Tasting Circle)
De krachtige batch strength van 51,7% Vol. laat u de fruitige portwijnnoten intens genieten. Wees er snel bij!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Tomintoul Tempranillo Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ontdek de zachte smaak van Tomintoul nu met een naveroudering in verfijnde Tempranillo-vaten.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Lochlea Harvest Edition Third Crop - sample (Tasting Circle)
Een prachtige aroma-compositie uit drie verschillende vattypen. Zorg dat u deze heerlijke botteling nu bemachtigt!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Stork Club Triple Wood Whiskey (50ml miniatuur)
Geniet van een intense en aromatische whiskey, uitsluitend gedistilleerd uit gemoute rogge. Ontdek hem nu als miniatuur!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Teaninich 5 jaar oud Glen Cooper - sample (Tasting Circle)
Mild en heerlijk komt deze single malt in uw glas. Bestel nu en proost met vrienden!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Glen Grant 2009/2024 - 14 jaar oud Refill Sherry Hogshead #900927 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een aroma-avontuur in de Speyside met deze rijpe, intense en fruitige afvulling. Bestel nu!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Allt-A-Bhainne 2000/2026 - 25 jaar oud Sherry Butt #4 Drinking the Sea Thor's Trials I (whic)
Een enkel sherryvat, 25 jaar gerijpt, 298 flessen. De aftrap van de Thor's Trials Trilogie - met een verhaal dat perfect past bij dit sherry-monument.
€ 257,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 368,56/Liter)
Mortlach 2007/2026 - 19 jaar oud First Fill Bolgheri HHD #101 Lifting the World-Snake Thor's Trials II Old Gods (whic)
De tweede proef van de dondergod onthult een zwaar single cask uit Toscane met 56,9% vol. – ontdek het nu.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)