Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Westland Colere 2nd Edition Outpost Range American Single Malt Whiskey
Ontdek de pionier in American Single Malt Whiskey met Westlands onontdekte gerst. Beveilig uw smaakervaring nu!
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
– 10,00%
Arran 15 jaar oud Rare Batch French Oak Grand Cru Finish
Geniet van Arrans beperkte 15 jaar Grand Cru Editie met een volle body en een lange afdronk! Zorg dat je hem nu bemachtigt, voordat hij uitverkocht is.
€ 153,99
€ 138,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 197,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 130,99
Benrinnes Port Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Met bijzonder fruitige aroma's uit de rijping in edele Tawny portvaten. Deze ervaring mag u niet missen.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Arran 12 jaar oud Duero Discovery Signature Series Edition 3 - sample (Tasting Circle)
De mix van bourbon- en Spaanse rode wijnvaten geeft deze volle whisky zijn bijzondere smaak. Mis het niet.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
– 30,00%
Ichiros Malt & Grain - World Blended Whisky Limited Edition (Japan)
Een zoet-fruitige blend, waarbij malt whisky van Chichibu is vermengd met Europese grain whisky. Bestel en geniet!
€ 155,99
€ 109,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 150,99
– 30,00%
Dufftown 2008/2024 Armagnac Hogshead Finish No. 07091 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense eenmalige vatafvulling met de spannende naveroudering in een Armagnacvat. Grijp snel je kans!
€ 120,99
€ 84,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 120,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 102,99
Jack Daniels Single Barrel Rye - sample (Tasting Circle)
Een bijzondere rye whiskey met 70% roggenmaïs uit het huis Jack Daniels. Ontdek het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Tamdhu Cuatro Reserva - sample (Tasting Circle)
Gerijpt in first en refill sherryvaten van Amerikaanse & Europese eik. Geniet van bijzonder evenwichtige aroma's!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Arran 2025 - 10 jaar oud Arran Barley Batch #001 - sample (Tasting Circle)
Ontdek het eilandkarakter met lokaal verbouwde gerst en 10 jaar rijping. Bestel en ervaar intense smaak.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Holyrood Pitch - sample (Tasting Circle)
De innovatieve receptuur en kruidige sherryvaten geven de whisky uit Edinburgh zijn bijzondere smaak. Ontdek het nu!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Dalwhinnie Winter's Gold
De Winter-editie fascineert met volle zoetheid en nuances van fijne turfrook. Verwen uzelf met deze bijzondere ervaring.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Rye Whiskey Pre-Prohibition Style
Jim Beam staat voor redelijke prijzen en solide kwaliteit. Deze Rye Whiskey vormt daarop geen uitzondering. Probeer het uit!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Glenfarclas Heritage
Een interessante druppel. Maar vorm vooral je eigen mening over deze jonge Glenfarclas.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Lowlands 2010/2023 - 12 jaar oud Ruby Port Barrique Exploration Series (Claxtons) - sample (Tasting Circle)
Ontdek de 12-jarige fruitexplosie uit de Ruby Port Barrique! Zorg dat u deze ongefilterde whisky nu bemachtigt.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Teaninich 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De onofficiële eigenaarsexpressie van Teaninich - ontdek deze mysterieuze Highland-distilleerderij!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Mackmyra Brukswhisky
Uit de oudste actieve distilleerderij van Zweden in uw nosingglas. Deze whisky lagert op 50 meter diepte. Grijp snel je kans.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Stauning HØST (miniatuur 50 ml)
Ervaar zachte, Deense whisky met vanilletonen en specerij. Ontdek Stauning HØST nu in miniatuur!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Kavalan 15 jaar oud Four-Cask Matured 2025 Edition - sample (Tasting Circle)
U geniet van fruit- en chocoladenoten dankzij de 15-jarige rijping in vier edele vatsoorten. Bestel dit hoogtepunt nu.
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Dry Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection - sample (Tasting Circle)
Aultmore 15 jaar – elegant, fruitig, droog: kweepeer, appel & donkere chocolade uit het Marsala-vat. Koop nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Macaloney's Na Braiche - sample (Tasting Circle)
Ervaar de bijzonder fruitige aroma's uit de rijping in Portugese rode wijnvaten. Probeer het snel.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Cardhu 12 jaar oud Wine Cask 200th Anniversary
Met prachtige fruitaroma's viert Cardhu zijn 200ste verjaardag. Bestel nu deze blikvanger en vier mee!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Elsburn The Harz (50ml miniatuur)
De afvulling uit het Harz heeft het potentieel om een echte klassieker te worden. Bestel nu de kleine fles en proef.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Stauning R.Y.E. (50ml miniatuur)
Zoet ontmoet verfijnde kruidigheid in deze heerlijke R.Y.E. – proef nu deze druppel in het handige 50ml-formaat!
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud (50ml miniatuur)
De sherry-finish versterkt het chocolade-toffeeachtige karakter van GlenAllachie. Probeer nu de miniatuur!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)