Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Tomatin 8 jaar oud (liter)
De zachtere kant van de Highlands - de Tomatin 8 jaar. Die moet u meteen proeven!
€ 39,99
Roe & Co 14 jaar oud Flor Sherry Cask Finish
Geniet van Ierse Single Grain met een fruitige smaak uit de rijping in Fino en Amontillado sherryvaten. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
– 22,00%
Dailuaine 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Malaga Butt Finish No. 361937 (James Eadie)
Natuurlijke genot uit de Speyside, gerijpt in fruitige Malaga wijnvaten. Bestel nu en ervaar zoete aroma's!
€ 114,99
€ 89,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 100,99
– 22,00%
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze prachtig complexe botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 69,99
€ 54,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Old Forester Straight Bourbon
Een traditionele bourbon whisky met een hoog roggepercentage en een goede prijs-kwaliteitverhouding.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Michters Straight Rye Single Barrel
Een kruidige Kentucky Straight Rye uit een enkel vat. Geniet puur of als cocktail. Shop nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Speyburn 18 jaar oud 46% Vol.
De Core Range van Speyburn is nu verrijkt met de 18-jarige single malt. Bestel snel en ontdek.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Bruichladdich 18 jaar oud
Ontdek de volwassen whisky met zijn fruitig-kruidige smaak uit geselecteerde bourbon- en wijnvaten. Grijp uw kans!
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Macallan 18 jaar oud Colour Collection
Macallan 18 – rijp & romig: Panna Cotta, sinaasappel, honing & chocolade met een zoete eikenafwerking. Bestel nu!
€ 509,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 728,56/Liter)
Jack Daniels Single Barrel Rye
Een bijzondere Rye Whiskey met 70% roggenmaïs uit het huis Jack Daniels. Ontdek het nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Benromach 21 jaar oud
Een rijpe 21-jarige Speysider met spannende sherry-touch en subtiele rook. Verwen uzelf met iets heel bijzonders.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Jack Daniels Oloroso Sherry Cask Finish (liter)
Rijke smaak uit de rijping in uitgekoolde eiken- en Oloroso sherryvaten. Ervaar nu genot uit Tennessee.
€ 115,99
Glenmorangie 16 jaar oud The Vindima (liter)
Een unieke combinatie van bourbon- en madeira-vaten levert deze fruitige smaakervaring. Bestel nu direct.
€ 119,99
– 10,00%
Tamdhu Cuatro Reserva
Gerijpt in first en refill sherryvaten van Amerikaanse & Europese eik. Geniet van bijzonder gebalanceerde aroma's!
€ 76,99
€ 69,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
Aberlour Casg Annamh Batch 0009
Sappige vruchten, fijne specerijen en een kleur als gouden barnsteen. Zorg dat u deze bijzondere single malt nu in huis haalt!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Chichibu 2016 Single Bordeaux Red Wine Cask #14044 Collection Foundations
Japanse whisky-kunst ontmoet Franse wijnbeleving in deze prachtige botteling. Ontdek het nu!
€ 518,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 741,41/Liter)
– 20,00%
Isle of Arran 1997/2024 - 27 jaar oud Refill Sherry Butt No. 242 Mission Gold (Murray McDavid)
27 jaar volledige rijping in een enkel sherryvat zorgen voor de luxueuze aroma's van de single malt. Bestel nu!
€ 460,99
€ 368,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 526,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 449,99
Glenmorangie Signet
De Porsche onder de Glenmorangies! Verwen uzelf met deze luxe - bestel nu.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Teeling 21 jaar oud Rising Reserve No. 3 Ruby Port Finish
Volle aroma's van 21 jaar rijping met portwijn-finish. Geniet van deze gelimiteerde druppel bij optimale 46% Vol.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
– 10,00%
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud First Fill Sherry Butt (Artist Collective #6.0 by LMDW)
De hoogwaardige, aromatische Single Malt in de prachtige Artist Collective fles is een perfect cadeau. Bestel direct!
€ 131,99
€ 118,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 128,99
Slyrs Marsala Cask Finish
Verkrijg nu nog een fles van deze Beierse Single Malt met Siciliaanse flair. Fruitige, kruidige genot wacht op u.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Macallan 15 jaar oud Double Cask
15 jaar in een diepe slaap in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik hebben deze Malt gecreëerd. Bestel nu!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Slyrs Amontillado Cask Finish
Krachtig en kruidig dankzij de meer dan 11 maanden durende rijping in een Spaans Amontillado sherryvat. Bestel nu een fles.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Maker's Mark 101 Special Proof (liter)
Geniet van de rijke erfenis van Makers Mark in 101 Proof! Koop en deel het nu voor uw speciale gelegenheden.
€ 57,99