Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Tullibardine 10 jaar oud Red Wine Barrique (Thompson Bros.)
Geniet van de krachtige rode wijnaroma's die de whisky in 10 jaar rijping uit het vat heeft kunnen halen. Must-have voor wijnliefhebbers.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Paul John Brilliance met tube
Ervaar prijswinnende exotiek met Paul John Brilliance uit Goa. Geniet nu van de unieke vanille-houtnoot!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Balvenie 2005 - 18 jaar oud French Pineau Cask Finish No. 53 A Collcetion of Curious Casks
Ontdek heerlijke specerijen en sappige donkere vruchten uit de volledig gerijpte single cask. Geniet nu!
€ 364,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 521,41/Liter)
Ichiro's Malt Chichibu Paris Edition 2025
Ervaar de verfijnde smaak met de gelimiteerde Ichiro's Malt Chichibu Paris 2025. Bestel nu en geniet van Japanse excellentie!
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
Ichiro's Malt Chichibu Paris Edition 2025 Les Champs Élysées
Zeldzame Paris-editie: Ichiro's Malt Chichibu betovert met exotische aroma's. Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
Ichiro's Malt Chichibu Paris Edition 2025 Le Marais #965/2484
Ervaar de exclusieve Chichibu Paris Edition met unieke fruitaroma's! Zorg dat u uw verzamelstuk nu bemachtigt!
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
Ichiro's Malt Chichibu Paris Edition 2025 Ginza Bottle #2447/2484
Ervaar de unieke, gelimiteerde Chichibu Paris Edition 2025 met intense aroma's! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Refill Sherry Butt #8681 (Signatory)
Ontdek de Clynelish 30 jaar met unieke sherry-karakter in cask strength! Zorg dat u een van de slechts 504 flessen bemachtigt!
€ 750,99
€ 600,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 858,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 694,99
Glen Moray Cabernet Cask Finish met cadeauverpakking
Een heerlijk mild-fruitige Speyside-whisky met een elegante rode wijn-finish. Nu kopen!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Madeira Cask Finish
De Madeira Cask Finish levert heerlijke aroma's in de vorm van zoete honing- en fruitige ananasnoten. Bestel nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glenlivet Rare Cask Small Batch #9378/017 (liter)
Milde en evenwichtige aroma's verkrijgt u door de rijping in drie verschillende vatsoorten. Nu bestellen in de literfles.
€ 103,99
Bunnahabhain 1998/2022 - 23 jaar oud Fèis Ìle 2022 Calvados Cask Finish
De botteling voor het Islay Festival 2022 verrast met intensiteit en een fruitig-zoete smaak. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 521,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 745,70/Liter)
Kavalan 15 jaar oud Four-Cask Matured 2025 Edition
U geniet van fruit- en chocoladetonen dankzij de 15-jarige rijping in vier edele vatsoorten. Bestel dit hoogtepunt nu.
€ 205,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 294,27/Liter)
Knockando 15 jaar oud met tube
Ervaar de fruitige kruidigheid van de Knockando 15 jaar Single Malt uit Speyside! Bestel nu en ontdek de zachtheid!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bowsaw Small Batch Rye
Kruidige rye whiskey met nootmuskaat, kruidnagel en een mild einde – typisch Amerikaans en fijn uitgebalanceerd. Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glen Grant 1958/2023 - 65 jaar oud Mr. George Legacy Fourth Edition (Gordon & MacPhail)
65 jaar gerijpte Single Malt is een echte zeldzaamheid en een bijzondere schat voor uw collectie. Grijp snel uw kans!
€ 8.127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.611,41/Liter)
Knob Creek 9 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Bourbon 100 Proof
Een amberkleurige Small Batch Bourbon met een rijk aroma-profiel: vanille, karamel en intense eik. Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Haran 12 jaar oud Port Cask Finish
Heerlijke portwijnnoten, moutachtige accenten en fruitige bessen komen met uitgebalanceerde 43% Vol. in uw glas. Bestel direct.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Bunnahabhain 23 jaar oud Feis Ile 2024 Triple Sherry Wood Finish
Voor deze speciale editie rijpte de whisky in Amontillado-, Manzanilla- en Oloroso sherryvaten. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 452,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 647,13/Liter)
Mortlach Midnight Dusk Special Release 2024
Wonderbaarlijk gestructureerde whisky uit de naveroudering in verschillende wijnvaten. Bestel nu en ervaar intens genot.
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Bushmills 16 jaar oud Rare Irish Whiskey
Een enorm zachte en hoogwaardige Ierse single malt. Ervaar deze genot nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Deveron 16 jaar oud (liter)
De oude standaard uit de Macduff distilleerderij, kies voor een 16 jaar oude meester Malt. Klassiek en goed.
€ 69,99
Kaikyo Hatozaki Blended Whisky
Uw voordelige instap in de fantastische wereld van Japanse whisky's. Ontdek de milde blend met een zachte drinksterkte.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve
18 jaar in eiken vaten hebben deze Glenlivet tot een bijzondere ervaring gemaakt. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)